Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2011 o 12:00, Meketh napisał:

Wyślą nie 16 a 12 i nie chodziło mi o wysyłkę tylko o to jak mi będzie chodzić, a o tym
przekonam się właśnie 16.


No tak, zwracam honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tych mini-dodatkach DLC? konkretnie Tajemniczym Kupcu i Kurtce Oddziałów Roach''a? Ja żadnego z nich mieć nie będę, bo kupię grę w edycji premium w innym sklepie (cena ok. 110zł z kurierem i dają Sacred 2 gratis, czyli 20-25zł z allegro do przodu ;)), ale interesują mnie opinie innych użytkowników na ten temat.

1) Kupiec. Będzie oferował przedmioty, które można zdobyć "legalnie" z questów. Zdobycie ich bez pracy za walutę w grze (której - znając RPGi - będzie sporo) jest w mojej opinii trochę... oszustwem. Jak sądzicie?

2) Kurtka. Niby wszystko w porządku, ale pancerz będzie dostępny dla Geralta od samego początku (pytałem się o to na forum - stąd wiem), a ponoć ma to być najlepsza kurtka w grze! Myślę, że to sprawi, że nie będziemy ciągle dążyli do ulepszenia tej części ekwipunku, tylko chodzili przez 90% gry w tej kurtce. To nie tylko spore ułatwienie, ale również częściowe zepsucie sobie gry, bo kto by chciał ciągle biegać w jednym imba wdzianku?

Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 13:25, sinir napisał:

Co o tym myślicie?


1. Kupiec ma sie pojawiac na koniec kazdego rozdzialu i oferowac miedzy innymi trudno dostepne skladniki. Jak ktos bedzie chcial korzystac z jego uslug to bedzie korzystal a jak nie to nie.
2. Bede mial te kurtke, ale to wcale nie oznacza, ze w kazdej grze bede z niej korzystal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 13:25, sinir napisał:

Co o tym myślicie?


Jak słusznie zauważyłeś wszystkie DLC mają na celu ułatwienie gry, co często odbija się negatywnie na samej rozgrywce. Nikt jednak nie zmusi Cię do korzystania z tych udogodnień, pozostaje wolny świadomy wybór.

Reasumując jeśli ktoś będzie chciał korzystać z ułatwień i tak to zrobi. Reszta sobie odpuści ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie z usług Tajemniczego kupca nie skorzystam. W DA II w Czarnym Emporium byłem raz i to tylko zobaczyć jak wygląda.
Jak nie chcesz sobie ułatwiać gry, albo grać w starym stylu to po prostu omijasz kupca szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie szukać a mam pytanie. mianowicie jeżeli grę dostane pi razy drzwi tak 13 maja to zagrać będę mógł dopiero 16?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 14:19, DarthStan napisał:

Nie chce mi sie szukać a mam pytanie. mianowicie jeżeli grę dostane pi razy drzwi tak
13 maja to zagrać będę mógł dopiero 16?


Jeżeli zamówiłeś Edycję Premium (zwykłą) aktywować będziesz mógł dopiero 17 maja. Posiadacze EK zagrają dzień wcześniej, tj. 16 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 14:19, DarthStan napisał:

Nie chce mi sie szukać a mam pytanie. mianowicie jeżeli grę dostane pi razy drzwi tak
13 maja to zagrać będę mógł dopiero 16?

Tak. Wcześniej nie będzie można jej aktywować. Z tym, że...ale to już pan nade mną napisał :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie w którym momencie otrzymuję email i sms z kodem do odbioru osobistego? Bo wybrałem opcję "odbiór osobisty" i widziałem komunikat, że kod dostanę emailem i smsem w chwili skompletowania zamówienia - znaczy, że dostanę go kiedy potwierdzę zamówienie czy kiedy paczka zostanie wysłana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 15:03, Leos8 napisał:

Panowie w którym momencie otrzymuję email i sms z kodem do odbioru osobistego? Bo wybrałem
opcję "odbiór osobisty" i widziałem komunikat, że kod dostanę emailem i smsem w chwili
skompletowania zamówienia - znaczy, że dostanę go kiedy potwierdzę zamówienie czy kiedy
paczka zostanie wysłana?


Dostaniesz smsa gdy paczka będzie gotowa do odebrania w punkcie odbioru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fiu, dzięki Brachu ;)

PS. Muszę być zarejestrowany w sklepie w którym odbieram paczkę czy wezmą dane z mojego konta na gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze takich mini dodatków nie będzie więcej jak dodatek to cos porządnego, jakaś dodatkowa misja, odkrycie mapy, miejsca czyli więcej godzin zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno: czy jak zmieniłem email i nr. telefonu PO POTWIERDZENIU zamówienia to nie powinno to wpłynąć w żaden sposób na otrzymanie kodu ani informacji? (Myślę, że nie gdyż dopiero przy wysyłce udostępnią moje dane punktowi odbioru osobistego ale wolałem się upewnić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 15:36, Leos8 napisał:

Jeszcze jedno: czy jak zmieniłem email i nr. telefonu PO POTWIERDZENIU zamówienia to
nie powinno to wpłynąć w żaden sposób na otrzymanie kodu ani informacji? (Myślę, że nie
gdyż dopiero przy wysyłce udostępnią moje dane punktowi odbioru osobistego ale wolałem
się upewnić)


Ale informacje z konta gram ida do punktu osobistego i to trochę skomplikowany krok gdzie poleca informacje .
Ale mi sie wydaje że raczej jak podasz inny telefon na kocie gram i email to tam info powędruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po potwierdzeniu zamówienia Wieśka 2 zmieniłem email i telefon komórkowy. Więc będzie problem z punktem odbioru osobistego czy nie? Bo poprzedni email praktycznie nie istnieje, a nr telefonu wypełniłem dopiero po potwierdzeniu dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 15:54, Leos8 napisał:

Właśnie po potwierdzeniu zamówienia Wieśka 2 zmieniłem email i telefon komórkowy. Więc
będzie problem z punktem odbioru osobistego czy nie? Bo poprzedni email praktycznie nie
istnieje, a nr telefonu wypełniłem dopiero po potwierdzeniu dzisiaj.

Ja sadze ze nie będzie a dla pewności zapytaj osoby która pracuje w gram a najlepiej Akne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe z obu stronek, które sprawdzają nasz sprzęt wynika, że drugiego Wiedźmina będę mógł sobie na półce podziwiać :D, no zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm 12 maja wysyłka, 13 najpewniej gra będzie, 3 dni czekania na możliwość włączenia, a 16 maja to poniedziałek. Ja p....... . (tak, wiem, szybko się zorientowałem ). Co tam, cierpliwym trzeba być. Instrukcja, artbook i przewodnik na pamięc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować