Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft nie odpowiedział na petycje graczy

80 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2010 o 20:00, pustelnik21 napisał:

Ic o ztego.Ja w jakoś gram w halo 3 multiplayer ,nie mam żadnych problemów,ściągam najnowsze
dema,gry arcade i równiez zero problemów.Ale jak wolicie wierzyc "fanboyskim serwisom
SONY" to prosze bardzo.

Hehe nie wierz dalej, a i spróbuj ściągnąć tego crackdowna, o którym Ci już kiedyś mówiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Mam dość, idę do konkurencji"- te słowa wypowiedziałbym, gdybym miał xBoxa. Jako, że planuje zakup konsoli stanąłem przed wielkim wyborem "którą wybrać?". Po tych wszystkich zwodach nie mam już wątpliwości, że nabędę Playstation 3, gdzie możemy grać legalnie w sieci, a w dodatku robimy to za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to oznacza dla polskich Xboxowców Live w Polsce ogłoszony na E3, a nie słowa i zapewnienia typu: będziemy wynosić rozgrywkę w Polsce na wyższy poziom (tłumaczenie z Microsoftowego: polonizować gry), wspierać polskich graczy (czyt. obiecywać Live''a) itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żenada. Żenada. Tekst pisany na kolanie, ściemnianie że starali się całej siły spełnić prośby graczy - a wyszło? heh. Microsoft Polska to jedna wielka porażka. najlepiej wejść na: http://forum.polygamia.pl/index.php/topic,3735.2800.html i zobaczyć co myślą gracze, którzy kupują oryginalne gry.

Pustelnik - człowieku czy nie zauważasz tego jak cie Polski oddział M$ ruch&$?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W całym tym oświadczeniu nie ma anie jednego słowa o Livie. Mogę się założyć, że nowy lepszy poziom oznacza Natala -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, śmiech na sali. Cały miesiąc zajęło im wymyślenie kolejnej ściemy (przypuszczam jednak, że powstała ona w ciągu tego opóźnionego czasu). Lepiej przecież nazwać graczy złodziejami i sprzedawać im wybrakowany towar niż dać im usługę, którą już dawno mieć powinni.

Pomidor
[27] <- mocne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma odpowiedzi.

"Tak, damy wam Live. Możecie nas teraz pocałować."

"Nie, nie damy wam Live. Możecie nas teraz pocałować."

To byłyby odpowiedzi.

Bardzo się cieszę, że rok temu, w godzinie słabości umysłu, nie kupiłem Xbox. Bardzo mnie to cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta odpowiedź brzmi jak napisana przez jakiegoś bota ("auto responder"?). Obiecanki na podobnym poziomie konkretu mogliby wypuszczać w każdym roku i w każdej sytuacji. "Będzie lepiej, będziecie zadowoleni, wkrótce rewolucja"... Tja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, zastanawiam się co w tym czasie robią włodarze Sony? Przecież Microsoft opuścił gardę i praktycznie prosi się o cios w pysk, a przynajmniej na polskim ringu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 20:36, nVid napisał:

Swoją drogą, zastanawiam się co w tym czasie robią włodarze Sony? Przecież Microsoft
opuścił gardę i praktycznie prosi się o cios w pysk, a przynajmniej na polskim ringu.


A co ma Sony robić? :) Ich internetowa usługa w Polsce działa. :P I to z tego co się orientuję - za darmo XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej powinni zadać cios, reklamując swoje darmowe PSN i wpajać potencjalnym, polskim kupcom Xboxa, że Microsoft ma ich gdzieś. Nie wiem, spoty w TV? Reklamy na youtube? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować