Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield: Bad Company 2 – poradnik dla początkujących

85 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2010 o 11:09, filus2 napisał:

A za sponsoruje ktoś potrzebującego gracza ?


A lekcje odrobiłeś?
Gra to nie produkt pierwszej potrzeby jak chleb czy woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, chcę zacząć swoją przygodę z BT:BC2 a nie wiem czy wymaga steama. ja steama nie lubie i wole sie z góry zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry poradnik, chociaż to są w zasadzie tylko podstawy. Przydałoby się omówić rozwój poszczególnych klas, ale na to potrzeba dużo czasu :P

Nawiasem mówiąc, tak jak już parę osób wspomniało, to przykre, że nastały czasy w których aby mieć szansę na normalną grę w sieciowej strzelaninie, trzeba poświęcić takiej jednej grze ogromne ilości cierpliwości i czasu.
Jeszcze dwa lata temu wymiatałem w Cod 4. Teraz, kiedy już mam trochę więcej obowiązków, nie mam zwyczajnie szans ani w MW 2, ani w Bad Company 2 z 12-16 letnimi dzieciakami które grają codziennie przynajmniej po 8 godzin.
I jak tu czerpać przyjemność z gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za porady. jednak ją zakupie, a co mi tam.

ogarniacie jakiś gramowy team ? :)
w końcu najwyższy czas aby do jakiegoś multi porządnie przysiąść i wsiąknąć. a najlepiej chyba z ludźmi których można poznać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 01:17, SinfulScholar napisał:

czyli już nastały te czasy, gdzie aby zagrać w multi porządnej gry trzeba być elo super
mencio cool wyjadaczem, najlepiej przed 16 rokiem życia (no bo w jakim innym okresie
życia można grać w tyg?), a Ci co grają dla fun''u (czyt. ja) są już tylko żałosnymi
noob''ami? ;(

kurczę nie wiem czemu ale mam ogromną chrapkę na tą grę. paradoksalnie jest porównywalna
do mw2, w którym multi znudziło mi się po 2 tyg. kolokwialnie mówiąc: i masz tu babo
placek....


Nie słuchaj ludzi ;p Wszystko zależy tak naprawdę od Ciebie - teoretycznie będziesz miał pewną "stratę" do kogoś kto gra po 8h dziennie, ale tylko teoretycznie. Żeby być dobrym najważniejsza jest regularność, a skilla nabierzesz z czasem. Wiadomo, ważne są też osobiste predyspozycje, ale skoro liczy się przyjemność z grania to tym ostatnim bym sobie w ogóle nie zawracał głowy ;)

@Darkstar181

Dnia 07.03.2010 o 01:17, SinfulScholar napisał:

Nawiasem mówiąc, tak jak już parę osób wspomniało, to przykre, że nastały czasy w których aby mieć szansę > na normalną grę w sieciowej strzelaninie, trzeba poświęcić takiej jednej grze ogromne ilości cierpliwości i czasu.
Jeszcze dwa lata temu wymiatałem w Cod 4. Teraz, kiedy już mam trochę więcej obowiązków, nie mam >zwyczajnie szans ani w MW 2, ani w Bad Company 2 z 12-16 letnimi dzieciakami które grają codziennie >przynajmniej po 8 godzin.
I jak tu czerpać przyjemność z gry ?


E, narzekasz.
2 lata temu to pewnie masz na myśli okres zaraz po premierze MW?:)

@narutouzumaki12

Dnia 07.03.2010 o 01:17, SinfulScholar napisał:

Cześć, jestem zainteresowany kupnem B.B.C 2 ale przedtem chciałbym ją sprawdzić na wylot, gdzie mogę ściągnąć BETA na Xbox'a 360??


Nie możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Poradnik na pewno pomoże kilkom newbie :D


Czaroxxx ======> pomaganie początkującym NIE jest "pedalskie". Może się zdarzyć że nie powiesz medykowi jak używać defibrylatorów i nie będzie umiał Cię wskrzesić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 11:23, Darkstar181 napisał:

Jeszcze dwa lata temu wymiatałem w Cod 4. Teraz, kiedy już mam trochę więcej obowiązków,
nie mam zwyczajnie szans ani w MW 2, ani w Bad Company 2 z 12-16 letnimi dzieciakami
które grają codziennie przynajmniej po 8 godzin.
I jak tu czerpać przyjemność z gry ?


Najlepiej wejść w świat gry posiadając już skilla z innych gier. Wtedy takie no-life''y, które mają nadmiar wolnego czasu nie będą Ci przeszkadzali bo będą zwyczajnie gorsi. Parę dni i już grę masz ograną na poziomie lepszym niż oni. Bo kwestia jest taka, ile potrafisz się nauczyć gdy grasz a nie ile grasz. W grach nie ma im więcej tym lepiej - na szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem już gre! ;)

pytanie. w instrukcji wypisane jest 8 map plus 2 mapy początkujaće VIP. jak uzyskac dostep do tych 2 map plus czy w ogóle będą dostępne dla wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 15:04, SinfulScholar napisał:

jak uzyskac dostep
do tych 2 map plus czy w ogóle będą dostępne dla wszystkich?

One sa już dostępne dla wszystkich, grałem wczoraj na Nelson Bayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha no ok.

ale sprawdzajac fora doczytalem sie ze do egz. mial byc dodany wlasnie kod vip. ja gre kupilem nowa, zafoliowana lecz nie w sklepie. zadnego kodu w srodku nie ma. chyba ze cos przeoczylem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej uczyć się ode mnie :D 5h gry i już z jakieś 9 "pin"ów najlepszego gracza rundy... Ale mnie zatkało jak grę kupiłem w gamestop''ie w UK a po odpaleniu słyszę ten żałosny dubbing D:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tego BF''a (jeszce xD) wiec nie wiem jak tutaj wymiataja -_-,ale seria gier battlefield raczej nie byla strasznie trudna. Byly rozne klasy postaci ,jak ktos sobie nie radzil mógł zawsze "porwac" czolg czy jakis inny pojazdm opancerzony zawsze jakiegos fraga zlapal.Raczej nie widzialem zeby ktos mial np staty0-10 .Tu nie trzeba tak szybko i celnie strzelac jak np w CS''ach.Moze to tylko moje wrazenie ale BF''y sa bardziej przyjazne dla gracza niz np ww CS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 17:19, Ramonek napisał:

Najlepiej uczyć się ode mnie :D 5h gry i już z jakieś 9 "pin"ów najlepszego gracza rundy...
Ale mnie zatkało jak grę kupiłem w gamestop''ie w UK a po odpaleniu słyszę ten żałosny
dubbing D:.

Jaki dubbing? Chyba nie polski w grze z UK :]

@SinfulScholar
Zapraszam - mój nick loczyn, chętnie pogram z tutejszymi ludźmi :)

@Myszasty

Początek Twojego nicku to Polm****** czy metro*** ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Loczyn nawet nie wiesz jak mnie zatkało kiedy zobaczyłem całą grę po polsku (może to dlatego że w konsoli mam ustawiony jezyk PL jako że nie cała rodzina lubi engłisz xD) to mnie tak zamurowało... Niech tylko mi tu ktoś powie że pazura pasuje tu to mu łeb urwę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Loczyn --> Myszymir :) Tylko u mnie chyba coś szwankuje, bo wczoraj nie widziałem dwóch invitów, które powinny być. Trza próbować. I tak jak mówiłem, na razie będę wpadał na gre sporadycznie - mam sajgon wokół siebie. Zresztą wystarczy spojrzeć na godzinę publikacji Retrogramu dziś. Tak jest, jak ma się na głowie na raz kilka gier, mnóstwo tekstów i innych obowiązków. Zazdrościłem dziś wszystkim skacowanym znajomym - przynajmniej mieli po czym. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 21:54, Ramonek napisał:

Loczyn nawet nie wiesz jak mnie zatkało kiedy zobaczyłem całą grę po polsku (może to
dlatego że w konsoli mam ustawiony jezyk PL jako że nie cała rodzina lubi engłisz xD)
to mnie tak zamurowało... Niech tylko mi tu ktoś powie że pazura pasuje tu to mu łeb
urwę!

Pasuje jak ulał, ale i tak lepszy jest baka i ten od pilota Flynna :]

@Myszasty - dzięki inv poszedł w razie co :)

@Marco_Polo - ok :D Ładnie ładnie 7:57 i online xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 07:57, loczyn napisał:

@Marco_Polo - ok :D Ładnie ładnie 7:57 i online xD

Gra wciąga, wygląda świetnie, jeszcze lepiej brzmi (!), a te akcje rodem z filmów wojennych... miodzik :-D
Rzadko grywam w multi, podczas studiów był UT, a potem długo nic. Później trafił się TF2 i L4D, obie gry nastawione na współpracę ale o zgoła odmiennych zasadach i dynamice niż BF:BC2. Czuję, że przy BC2 trochę posiedzę, czasu mam ostatnio w nadmiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować