Zaloguj się, aby obserwować  
Shadover

F1 2010

378 postów w tym temacie

Dostałem właśnie grę, ale przy instalacji potrzebny jest kod, który powinien być na naklejce wewnątrz gry. Ja żadnej takiej naklejki nie mam. Gdzie u was znajduje się kod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 09:37, berbelek napisał:

Dostałem właśnie grę, ale przy instalacji potrzebny jest kod, który powinien być na naklejce
wewnątrz gry. Ja żadnej takiej naklejki nie mam. Gdzie u was znajduje się kod?

Juz dostałes? jej szybko.A zamawiałas na gram? bo ja mam odbiór osobisty w salonie sferis i czekam cierpliwie.wYSŁALI wczoraj o 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 09:37, berbelek napisał:

Dostałem właśnie grę, ale przy instalacji potrzebny jest kod, który powinien być na naklejce
wewnątrz gry. Ja żadnej takiej naklejki nie mam. Gdzie u was znajduje się kod?

A może w instrukcji gdzieś jest ten kod? Sprawdź dobrze jeszcze raz :).

@EDIT
Ja swoją wersję na Xboxa też już mam. Będzie ostre granie dzisiaj po pracy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 10:53, DuduTutu napisał:

Juz dostałes? jej szybko.A zamawiałas na gram? bo ja mam odbiór osobisty w salonie sferis
i czekam cierpliwie.wYSŁALI wczoraj o 16.


Ja już dostałem smsa, że jest do odbioru więc Ty pewnie też niedługo dostaniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 10:53, DuduTutu napisał:

Juz dostałes? jej szybko.A zamawiałas na gram? bo ja mam odbiór osobisty w salonie sferis
i czekam cierpliwie.wYSŁALI wczoraj o 16.


Na gram zamawiałem, przesyłkę ups dostało o 2 w nocy a rano o 9 była u mnie :) nice
a co do kodu to znalazłem, jest z tyłu na instrukcji a nie na naklejce. No to zaraz podłączam kierownicę i jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem przy instalacji f1 2010. Pasek dochodzi do ok 30% i stoi. Może mam za mało cierpliwości, ale mam wrazenie że czytnikowi nie chce czytać płyty. Dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 15:06, ThoruS napisał:

mam problem przy instalacji f1 2010. Pasek dochodzi do ok 30% i stoi. Może mam za mało
cierpliwości, ale mam wrazenie że czytnikowi nie chce czytać płyty. Dzieki za odp


cierpliwości, od tych 30% idzie naprawdę powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha troche dałem ciała,bo około 15 dzwoniłem do sferisa w galeri krakowskiej i kolo mi powiedział ze dzis juz nie bedzie,wiec poszedłem do saturna i kupiłem tam,wracam do domciu sprawdzam poczte i przesyłka jest do odbioru,wiec trzeba ja anulowac:0
BTW.Fifa11 jest juz w saturnie.
Własnie zaczynam grac w f1 to zegnajcie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

działa wszytsko. Po pierwszym weekendzie w lotusie, PP i wygrana, chyba czas zmienić poziom na trudny ;) gra zacna, ale kolizje i przenikanie do ogromnej poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

działa wszytsko. Po pierwszym weekendzie w lotusie, PP i wygrana, chyba czas zmienić poziom na trudny ;) gra zacna, ale kolizje i przenikanie do ogromnej poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie instaluję grę a na pudełku zauważyłem napis GFWL. Czy nie mając jeszcze konta w tej usłudze mogę je już założyć na Polskę czy muszę wyemigrować do innego kraju?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 17:13, BoloMaster napisał:

Czy nie mając jeszcze konta
w tej usłudze mogę je już założyć na Polskę czy muszę wyemigrować do innego kraju?:D


To zależy, bo jeśli chce już w najbliższym czasie grać w trybie multiplayer już teraz to musisz koniecznie - jak to nazwałeś wyemigrować np. załóż sobie konto na Wielką Brytanię. Jeśli natomiast przez najbliższe miesiące nie masz zamiaru grać po sieci to możesz sobie założyć na Polskę. W tym przypadku przez neta będziesz mógł grać od listopada, bowiem dopiero w tym czasie funkcja Live ma być aktywna również w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę z wszystkim wyłączonym, poza symulacją opon i czegoś tam jeszcze (opcja niżej) + póki co włączona linia optymalnej jazdy, muszę trochę lepiej wyczuć bolid, bo bez tego, wypadałem na co drugim zakręcie na trasach które znam z Toca Race Driver 3 i NFS Shift.

Jaki to poziom AI to nie mam pojęcia, raczej niezbyt trudny bo na zakrętach wyraźnie bardziej hamują niż ja, nie wiem gdzie to zmienić w opcjach nie kojarzę żeby coś takiego było (ale możliwe że jest) prawdopodobnie AI wybierało się w czasie pierwszej konferencji.

Dopiero zacząłem karierę i trening, w Lotusie, przebiegł wzorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyłem sobie konto w Live, ale w grze nie mogę sie zalogować. Swierdza że konto jest w regionie nie obsługiwanym przez usługę. A bez zalogowania nie można zapisywać stanu gry. Wiek ktoś może co z tym fantem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 17:54, HawkEye583 napisał:

Założyłem sobie konto w Live, ale w grze nie mogę sie zalogować. Swierdza że konto jest
w regionie nie obsługiwanym przez usługę. A bez zalogowania nie można zapisywać stanu
gry. Wiek ktoś może co z tym fantem zrobić?


Też wpadłem na tą "minę". Wyjściem jest założyć konto offline. Jak to zrobić znajdziesz w necie. Póki co nie pograsz w multiplayerze do listopada. Wtedy GfW Live ma być uruchomiony dla Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde gierca jest wypas/pierwsza klasa. nie tak trudna jak rfactor ale wystarczajaco trudna zeby zrobić"baczka" na wyjsciu :) gram bez asyst, Ai na profesionaliste. Fajnie sa zrobione ustawienia bolidu,nawet zoltodzioby moha sprobowac pobawic sie we wlasne configi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem gre
Przyszedłem do domu, odpaliłem na PS3 (standardowo update systemu), odpalam grę a tu cyrylica, ręce mi opadły.
Ktos miał podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja się chyba załamie, nawet dwóch okrążeń nie mogę przejechać bo gra wybija do Windowsa:(
w raporcie o błędach są wymienione dwa pliki
C:\DOCUME~1\Bolo\USTAWI~1\Temp\WERdf2c.dir00\F1_2010_game.exe.mdmp
C:\DOCUME~1\Bolo\USTAWI~1\Temp\WERdf2c.dir00\appcompat.txt
gdzie mogę je znaleźć? może ich usunięcie coś pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować