Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 04/06

408 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2006 o 11:09, Menajev napisał:

Kiedy najnowsze CDA??? Nie napisaliście we wstępniaku, a ja nie moge dłużej czekać!


Napis nad wstępniakiem (przynajmniej w wersji DVD):
"Kolejny numer CDA ukaże się już 19.04.2006."
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 13:20, Dziki Marczak napisał:

Mam pocieszenie-nowe CD-A wychodzi zaraz po moich imieninach więc nie muszę sam kupować ;)

Naprawdę WIELKIE pocieszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 13:07, Blackhand napisał:

> Kiedy najnowsze CDA??? Nie napisaliście we wstępniaku, a ja nie moge dłużej czekać!

Napis nad wstępniakiem (przynajmniej w wersji DVD):
"Kolejny numer CDA ukaże się już 19.04.2006."
:D

Bardzo ciekawe przeglądałem uważnie kilka razy (gł. w miejscu w którym data był do tej pory zawsze) i nic nie widziałem :/ A z dokładnymi namiarami nie było problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Nie panikujcie :P Przyjdzie czas to smugg zamiesci info w nowym temacie ktory pewno bedzie sie nazywac "CDA 05/06" xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 16:29, Wolvi napisał:

Ludzie! Nie panikujcie :P Przyjdzie czas to smugg zamiesci info w nowym temacie ktory pewno
bedzie sie nazywac "CDA 05/06" xP


Aaa! To będzie objawienie! Głos od smuggler''a. Kup CDA, kup CDA i jego diaboliczny śmiech :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto by na to czekał... Ja np kilka dni przed numerem szukalem WSZEDZIE info, co bedzie na 10. urodziny - tak znalazlem markolfa;).
Chociaz... nie ma co ukrywac, ze jak dla mnie poziom gierek w CDA sie mocno splycil, nie czekam juz z takim uteskieniem na info. Gdyby nie to, ze CDA kupuje dla czytania, bym go... nie kupowal(:P), bo juz od dawna nie odpaplilem zadnej gry zen;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 16:49, dRaiser napisał:

Chociaz... nie ma co ukrywac, ze jak dla mnie poziom gierek w CDA sie mocno splycil, nie czekam
juz z takim uteskieniem na info.


Jeżeli spłycone, a co za tym idzie niezbyt dobre pełne wersje takich gier jak Hitman 2 czy Splinter Cell są dla ciebie nieciekawe (a w CDA pojawiło się w ostatnich miesiącach sporo ciekawych gier) to ja się zastanawiam jakie pełne wersje będą dla Ciebie nie spłycone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 04:08, Wojman napisał:

> Chociaz... nie ma co ukrywac, ze jak dla mnie poziom gierek w CDA sie mocno splycil, nie
czekam
> juz z takim uteskieniem na info.

Jeżeli spłycone, a co za tym idzie niezbyt dobre pełne wersje takich gier jak Hitman 2 czy
Splinter Cell są dla ciebie nieciekawe (a w CDA pojawiło się w ostatnich miesiącach sporo ciekawych
gier) to ja się zastanawiam jakie pełne wersje będą dla Ciebie nie spłycone.



On pewnie by wybrzydzal nawet wtedy gdy CDA dalo by kilka dvd z takimi grami jak toca 3, fable, heroes 5 itd... ale coz... sa ludzie i Chuck Norris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty za to pewnie być nie wybrzydzał nawet jakby co miesiąc dawali nowe skórki do pasjansa...
Tak nie można, on ma swoje zdanie na temat gier, Ty masz swoje - uszanuj to a nie jedziesz po nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 07:29, Wolvi napisał:

On pewnie by wybrzydzal nawet wtedy gdy CDA dalo by kilka dvd z takimi grami jak toca 3, fable,
heroes 5 itd... ale coz... sa ludzie i Chuck Norris


Rany, nie zrozumieliście mnie. Poziom się spłycił - nie ma gierek, w które bym pograł. Ale w moim poście chodziło mi o to, że to nieważne, bo CDA kupuję_do_czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 16:30, Budyn napisał:

Aaa! To będzie objawienie! Głos od smuggler''a. Kup CDA, kup CDA i jego diaboliczny śmiech :]


... ach ta chora wyobraźnia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 08:16, Don Lizak napisał:

Ty za to pewnie być nie wybrzydzał nawet jakby co miesiąc dawali nowe skórki do pasjansa...
Tak nie można, on ma swoje zdanie na temat gier, Ty masz swoje - uszanuj to a nie jedziesz
po nim...


wteyd bym wybrzydzal :> i nie chodzi mi o to, ze CDA zachwalam blablabla bo wszystko ma swoje wady (no moze oprocz Chucka). dRaiser - bo CDA ma robic tylko gierki pod Ciebie? Ja rozumiem, ze kupujesz tylko do czytania, ale skoro tak rzecz ujmujesz to ja nie wiem czemu takie posty piszesz... // LoL KHRoN co to za obrazek? XPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dRaiser - bo CDA ma robic tylko gierki pod Ciebie? Ja rozumiem,

Dnia 11.04.2006 o 16:36, Wolvi napisał:

ze kupujesz tylko do czytania, ale skoro tak rzecz ujmujesz to ja nie wiem czemu takie posty
piszesz... // LoL KHRoN co to za obrazek? XPPPP


Gwoli ścisłosci,w moim poscie najwazniejsze bylo o "cierpliwosci" i o czekaniu na info o nowym CDA, a to o tym, ze na nowosci juz tak nie czekam, bo gry mnie i tak rzadko interesuja(a co mi da tytul artu, jak go nie zobacze nie bede wiedzial czy jest dobry). Nie moja wina, ze ludzie skomentowali "II czesc" mego postu;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 17:09, dRaiser napisał:

dRaiser - bo CDA ma robic tylko gierki pod Ciebie? Ja rozumiem,
> ze kupujesz tylko do czytania, ale skoro tak rzecz ujmujesz to ja nie wiem czemu takie
posty
> piszesz... // LoL KHRoN co to za obrazek? XPPPP

Gwoli ścisłosci,w moim poscie najwazniejsze bylo o "cierpliwosci" i o czekaniu na info o nowym
CDA, a to o tym, ze na nowosci juz tak nie czekam, bo gry mnie i tak rzadko interesuja(a co
mi da tytul artu, jak go nie zobacze nie bede wiedzial czy jest dobry). Nie moja wina, ze ludzie
skomentowali "II czesc" mego postu;).



mniejsza, nie ma sie co kłócic :> // KHRoN - hehehe te dzieci to wyznawcy Smugglera? :P ja to bym dal zupelnie inny obrazek (jakis pluszak hasajacy po cukrowym polu) i zupelnie inna muzyczke (moze jakies przedszkolane pioseneczki?) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 10:06, Harmegidon napisał:

Zabardzo mnie nie rozumiesz, mnie chodzi o to czy ten kto się podpisuje pod odpowiedziami jako
Smuggler w Action Redaction jest typkiem tu na forum jako gośc o tej samej nazwie.
O jakim oszustwie mówisz??
Co wy się z nacie z gościami ze CD - Action ? - przecież to jest gazeta a nie sklep intenetowy
z grami.



GAZETA? Bluźnierstwo! PRzecież to jest CZASOPISMO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować