Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Podłączyłem wczoraj swoją nową kartę : Sound Blaster X-Fi XtremeMusic.
Ledwo się zmieściła, gdyż grafika ma duuuże chłodzenie które prawie zasłania ostatni wolny slot.
Co do samej karty - nie wiele mogę póki co powiedzieć ...oprócz REWELACJA !
Nie jestem audiofilem i ze względu na domowników muszę słuchać muzy czy gier przez słuchawki ewentualnie przyciszonej. Wczoraj na próbę odpaliłem kilka mp3 - ale jazda ! Ta czysość dźwięku, te ukryte do tej pory brzmienia. Super.
W życiu bym nie dał 400 zł za kartę muzyczną ale skoro mam ją z programu lojalnościowego to bomba. Czekam jeszcze na słuchawki Creative do kompletu. Jesień powitam w nowym brzmieniu ;)

PS: Obszerny test karty, która już nie jest produkowana:
http://www.frazpc.pl/artykuly/397/XFi,/czyli/nowe,/lepsze/karty/dzwiekowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dostałem swojego pada. Pierwsze wrażenie - OMG, jakie wielkie pudło oO, drugie wrażenie - fajny pad, dobrze leży w dłoni :D. Pograłem chwilkę i muszę powiedzieć, że gra się wspaniale. :D

Na razie pograłem w braciszkowe Surf''s Up ;] [No co? :PP] i grało się cudnie, spróbuję pograć na czymś mocniejszym jeszcze i napiszę o swoich odczuciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak widzę, nikt nie płaci za przesyłkę i zastanawiam jak to jest z aukcjami... wylicytowałem Obliviona : EK i ciekawe kiedy przyjdzie i czy będę musiał płacić. Póki co pozostaje mi się cieszyć z wygranej a martwić się powinienem dopiero po upływie miesiąca. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej walczę o swoją kierownicę:/.
Jak narazie z marnym skutkiem. Na maile nie dostałem jeszcze odpowiedzi, a przez telefon to jakies nieporozumienie. Dodzwoniłem się w poniedziałek (po 1 godzinie wiszenia na telefonie) i pani powiedziała że nie ma nikogo kto się tym zajmuje, więc poprosiła o nr tel. i powiedziala ze ktos oddzwoni. Nikt nie oddzwonil wiec dzisiaj znowu dzwonilem i po 2 godzinach znow udalo mi sie z kims porozmawiac, po czym przelaczono mnie do odpowiedniego działu i... po 10 min czekania nikt się nie odezwał, więc musiałem się rozłączyć :/. Po czym zwyczajnie telefon w dziale obsługi został wyłaczony. Pewnie siatkówkę oglądają. Olewanie klijenta na maxa.
Hasło cenegi to chyba "masz problem? to już twój problem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal czekam na przyjście przesyłki z moją kamerą internetową Creative''a...
Nie dość, że "nagrody" są teraz droższe, to jeszcze nie można ich dostać.... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekaj cierpliwie, do mnie dotarła to i do Ciebie w końcu dotrze. Już zdążyłem ją sprawdzić, cudów się nie spodziewałem i cudów nie ma, ale działa dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uf nerwy mi juz troche opadly. Właśnie się dowiedziałem że dostanę nową kierownicę, co mnie bardzo cieszy.
No więc czekam. Ale zapomniałem się zapytać co mam zrobić z tym co dostałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 17:29, Mychaa napisał:

Uf nerwy mi juz troche opadly. Właśnie się dowiedziałem że dostanę nową kierownicę, co mnie
bardzo cieszy.
No więc czekam. Ale zapomniałem się zapytać co mam zrobić z tym co dostałem



No ja właśnie też dzisiaj dostałem kierownicę. I również nie musiałem płacić. dobra wracam pograć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez dwa dni byłem odłączony od sieci, czy coś się ciekawego zdarzyło odnośnie Kompanii Graczy? Widzę, że aukcje Obliviona i Infernala zakończyły się na nawet rozsądnym poziomie punktowym :) I chyba nie było żadnego nowego Złotego Strzału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ten cały „ODJECHANY KONKURS” już się zaczął? Na stronie C napisane jest, że miał zacząć się już wczoraj., ale żadnych informacji (i samego konkursu) nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 11:47, Bimbermistrz napisał:

A ten cały „ODJECHANY KONKURS” już się zaczął? Na stronie C napisane jest, że miał
zacząć się już wczoraj., ale żadnych informacji (i samego konkursu) nie ma.



http://www.superseller.pl - tam jest konkurs :) Bardzo fajny - do wygrania sprzęt o wartości 20 tysięcy zł oraz 200 gier i koszulek dla pierwszych osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 11:47, Bimbermistrz napisał:

A ten cały „ODJECHANY KONKURS” już się zaczął? Na stronie C napisane jest, że miał
zacząć się już wczoraj., ale żadnych informacji (i samego konkursu) nie ma.


Jak nie ma?

http://www.superseller.pl/video/wideo.html

Informacje, możliwość dodawania, jednym słowem - wszystko. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 11:53, ad0 napisał:

Po tym linkiem się rzeczywiście znajduje :)
Wszystko przez to, że u mnie na głównej stronie Supersellera nie było odnośnika do konkursu. Przed chwilą ściągnąłem najnowszą wtyczkę do Flasha i dopiero wtedy się pojawił (ostatnio przeglądarka nieco szwankuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i git :) lubię takie konkursy, gdzie można coś ciekawego zrobić, a nie w stylu kto pierwszy ten lepszy, albo losowanie. Choć z drugiej strony jak każdy może głosować, to największą szansę mają ci, którzy lubią motywować swoich znajomych i zaprzęgać ich do głosowania...
Ale przynajmniej zostało mi kilka pomysłów niewykorzystanych z konkursu EKN, więc jak mi się będzie chciało GIMP''a odświeżyc, to przynajmniej je tutaj zużyję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 13:03, kordzio1 napisał:

No i git :) lubię takie konkursy, gdzie można coś ciekawego zrobić, a nie w stylu kto pierwszy
ten lepszy, albo losowanie. (...)


Przeczytaj uważnie regulamin. Nagrody dla pierwszych 2000 uczestników ;)
Ale swoją drogą, to na głównej stronie pisze, że to koszulki i gry, natomiast w regulaminie to już tylko gry... Gdzie jest prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 13:06, jakubcjusz napisał:

Przeczytaj uważnie regulamin. Nagrody dla pierwszych 2000 uczestników ;)
Ale swoją drogą, to na głównej stronie pisze, że to koszulki i gry, natomiast w regulaminie
to już tylko gry... Gdzie jest prawda?

Teoretycznie to bardziej obowiązujące powinno byc to co w regulaminie, ale skoro mają do rozdania koszulki to jednak może być to ze strony głównej prawdziwe :)
To git, to juz jakiegoś SuperSellera mam w kieszeni ; ), a teraz można się skupić na dalszych pracach :) Miałem kupic sobie Tunguskę i Dreamfalla, ale z zakupami z S$ chyba jednak chwilkę poczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już wkleił przeróbkę z Adamem przed Tobą. Plagiaty z Extra Konkursu mogą być zmorą tego konkursu. :/ Ja sam staram sie teraz jak najszybciej przerobić swoje nienagrodzone prace z Extra Konkursu. W sumie o tych głównych nagrodach nie myślę, bo nie chce mi się spamować do znajomych by na mnie głosowali, jednak jedna gra to już coś. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 13:42, Kukowsky napisał:

Ktoś już wkleił przeróbkę z Adamem przed Tobą. Plagiaty z Extra Konkursu mogą być zmorą tego
konkursu. :/ Ja sam staram sie teraz jak najszybciej przerobić swoje nienagrodzone prace z
Extra Konkursu. W sumie o tych głównych nagrodach nie myślę, bo nie chce mi się spamować do
znajomych by na mnie głosowali, jednak jedna gra to już coś. :P

Łesz kurna, faktycznie nawet nie zauważyłem, no mniejsza z tym, ile rzeczy można wygrać na jedną pracę :P
Trzeba coś zjeść i zacząć przerabiać nienagrodzone prace, może jakiś filmik się nawet machnie, film trudniej zrobić, więc może się uda :). Choć, ze względu na specyfikę tego konkursu oraz masę prac tez na główne nagrody nie liczę, ale spróbować nei szkodzi, zwłaszcza, że lubię się bawić w GIMP''ie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować