Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

House M.D. - nowe screeny

52 postów w tym temacie

A może House sandbox? Możemy dowolnie przemieszczać się po mieście piechtą lub na Hondzie, obrażać dowolnych ludzi, wykonywać misje na diagnozowanie i zbierać dragi?

;->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeeeeeee.... To ma być gra na dzisiejsze czasy?! O.O

No to naprawdę zbliża się koniec świata albo to jest żart tylko nie wyrobiono się z nim na pierwszego... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 15:47, Splinter_Cell1 napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=BqAtABSF0sM&feature=related

Same screeny jeszcze nie zapowiadają takiej tragedii jak ten filmik:(


He,he. Byłem ciekaw, jak toto wygląda w ruchu. Odpowiedź okazała się prosta - porzućcie obawy, nie ma żadnego ruchu! Aż poczułem się jak przed laty na Amidze 1200 (choć to porównanie jest krzywdzące dla A1200).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie, łudziłem się, że z tego będzie pełnoprawna produkcja w 3D pozwalająca poruszać się po szpitalu (i być może nie tylko) Housem w widoku TPP... a tu taka kicha. No comment. Taka gra powinna być w necie za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, jako fan serialu miałem nadzieję co do tej gry, ale po obejrzeniu filmiku prezentującego "gameplay" zwątpiłem... Nawet najlepsza licencja nie wystarczy na sprzedawanie zbioru plansz i nazywanie go grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, old skól przygodówka. bardzo oldskól. co prawda gdyby nie to że pewnie bedzie kosztować milion pięć tysięcy złotych mozna by sięzastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zagadki będą ciekawe i nie da się po prostu przypomnieć ich rozwiązania z serialu, to może i będzie przyzwoita. Ale to raczej wygląda na House MD Party Jam, tyle tutaj mini gierek, brakuje tylko trybu dla kilku graczy. A już teraz wiem, że to kręcenie rzeczami w co drugiej gierce wkurzy mnie i znudzi w przeciągu pierwszych dziesięciu minut,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować