Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2006 o 14:46, RiVeTt--PL napisał:

Mam problem z instalacją gry. Gdy uruchamian setup i chce instalowac to wyskakuje mi błąd.


Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (Oxc0000006). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć
aplikacje.

Prosze o pomoc.


Zgłoś to do CDP!!!!!!!!!!
W końcu masz gwarancję i możesz wymienić płytę.
Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie ćwiczenie zaklęć jest strasznie nudne lecz jeśli chcesz to zrobić jak najszybciej to kup sobie jakieś zaklęcie z danej szkoły które wymaga 1 many lub 2 i rzucaj je całyczas w przestrzeń..Następnie ustawiaj się blisko łóżka i śpij a potem znowu zaklęcia i sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 15:43, Probos napisał:

Takie ćwiczenie zaklęć jest strasznie nudne lecz jeśli chcesz to zrobić jak najszybciej to
kup sobie jakieś zaklęcie z danej szkoły które wymaga 1 many lub 2 i rzucaj je całyczas w przestrzeń..Następnie
ustawiaj się blisko łóżka i śpij a potem znowu zaklęcia i sen


Zgadza się, ja tak robiłem, ale jeżeli chodzi o zaklinanie to jest problem - nie ma zaklęć z tej szkoły.
Więc jak ją trenować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co się bawić w szkolenie, czy samemu się uczyć. Wystarczy uzbierać coś koło 100tyś. złota i w gildii magów w Ald''ruhn dać tej kobiecie na dole przedmiot, zapłacić a potem można wejść w opcje handel i dać jej z pięc daedrycznych mieczy i kasę mamy z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to tutaj to już jest inna bajka...Musisz być wyposażony w DUŻĄ ilość kamieni dusz oczywiście już napełnionych i metodą prób i błędów zaklinać przedmioty innej opcji nie ma...Chyba że chcesz trzoszku oszukać otóż możesz sobie w TCS zrobić jakiegoś npc który będzie uczył zaklinania i następnie umieścić go gdzie tam sobie chcesz...Ale jak mówie jest to z lekka niesprawiedliwe i napewno nie daje satysfakcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 17:10, Amistan napisał:

Zgadza się, ja tak robiłem, ale jeżeli chodzi o zaklinanie to jest problem - nie ma zaklęć
z tej szkoły.
Więc jak ją trenować?


Poza metodą tworzenia/odnawniania magicznych przedmiotów można jeszcze trenować przez ich używanie. Chodzi tu o przemioty z efektem "przy użyciu", efekt stały i przy trafieniu się nie liczy. Trzeba stosunkowo dużo razy użyć przedmiotu, bu zaklinanie podskoczyło. Ja zazwyczaj robiłem pierścień z duszą złotego bóstwa (ładunek 400) i z jakimś badziewnym czarem (jak najmniejsze zużycie mocy, najlepiej 1) i kilkałem do oporu. Przy rzucaniu czarów z przedmiotów bohater nie wykonuje żadnych gestów, więc szło nawet szybko. Jak się prawie cały rozładował, to można było doładować kamieniem dusz, co też podnosi zaklinanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 14:27, Sub-zero15 napisał:

Mam pytanie: czy ktos może mi podac magów kturzy sprzedają zaklęcia związane z przywołaniem
istoty z góry dziękuję.


Najpierw powinieneś oblecieć wszystkie gildie magów. W każdej z nich jest napewno ktoś kto sprzedaje zwoje przywołania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi dokładnie wskazać, gdzie znajdują sie:

- twierdza Vemynal
- Odrosal

Wiem, że tam znajdują się Czerpak i Brzytwa, jednak nie mogę tych miejsc znaleść. Czy znajdują się one w pobliżu Czerwonej Góry, czy może gdzieś indziej? Proszę o wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 15:06, kowboj3 napisał:

/.../
Wiem, że tam znajdują się Czerpak i Brzytwa, jednak nie mogę tych miejsc znaleść. Czy znajdują
się one w pobliżu Czerwonej Góry, czy może gdzieś indziej? Proszę o wsparcie.

Żona zrobiła mi "porządki" i nie mogę zeskanować Ci mapy...
Są za barierą, ale nie w centrum, bo tam jest siedziba Dagoth Ura, a na obrzeżach, tylko drogi są kręte i długo będziesz szukał...
O mam mapę, może pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie! Jestem w stanie euforii!! Pokonałem Dagoth Ura!! Wiem, wiem żaden z tego wyczyn, ale lubie się chwalić takimi sukcesami :) Oczywiście dziękuję tym forumowiczom, którzy pomagali mi przejść trudne dla mnie wątki w grze. A więc dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 21:20, kowboj3 napisał:

No nareszcie! Jestem w stanie euforii!! Pokonałem Dagoth Ura!! /.../

Wiele jeszcze pracy przed Tobą. Bo to i Azura zleciła Ci abyś dbał u lud Morrowind, potworów jescze mnóstwo i jaskiń nieodkrytych. A przecież i do Twierdzy Smutku przyjdzie się wybrać aby i tam porządek zrobić. Pamiętaj też, aby w misję do Sotha Sila ruszając, gwiazdę Azury mieć pustą bo pewna dusza tylko w Gwieździe Azury się zmieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, oczywiście posiadam dodatki (oba) i zaczynam podbój Morrowind :) Ale mam mały problem. Czy mogłbyś mi dokładnie powiedzieć, gdzie znajduje się grobowiec Sarano? Chodziłem na południowy wschód od Fortu Księżycowego, ale nie moge odnaleść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba, że w Morrowindzie jak wykonuje się jakąś czynność to ona sama awansuje:) zawsze podobało mi się skakanie - skakałem tyle razy że akrobatyka awansowała dość wysoko i to dopiero były skoki. Podobało mi się także że można płynąć gdzie się chce i człowiek nie utonie i jeszcze latanie lub lewitacja :) ---super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Grobowiec Sarano jest na północny wschód od Pelagiad, za wodą. Nieco na wschód od kaplicy na polach Kummu i jeszcze kawałek na północ za Thoromorem, kolesiem który zleci questa z dzikimi kagouti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie - mam następujace pytanie - czy przy zaklinaniu ważne jest jak wysoka jest umiejętność magiczna, z której wybraliśmy czar do zaklęcia czy jesto to zależne tylko od zaklinacza ewentualnie od umiejętności zaklinanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem, by poziom umiejętności magicznej miał jakiś wpływ na zaklinanie. Przy samodzielnym zaklinaniu ważna jest tylko umiejętność zaklinania. Gdy ktoś nam tworzy magiczne przedmioty, to z kolei ważna jest tylko ilość kasy, bohaterom niezależnym zaklinanie zawsze się udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować