Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2006 o 22:58, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../> nie pamiętam, czy właśnie wtedy nie przeszedłem na LCD i chyba grałem w natywnej 1280x1024

Koryguje, 1280x960, taka jest rozdzielczość Morrowinda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj zakrecony jest ten morek ... i to w nim chyba najbardziej wlasnie lubie :D
Ciekawe ile jeszcze jest tam takich zadan, na ktorych sie mozna naciac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 23:02, KrzysztofMarek napisał:

> > > /.../> nie pamiętam, czy właśnie wtedy nie przeszedłem na LCD i chyba grałem
w natywnej 1280x1024
Koryguje, 1280x960, taka jest rozdzielczość Morrowinda.



Taka jest możliwość w opcjach (1280x960), ale jest także możliwośc grania w rozdzielczości 1280x1024.
Zmiany takiej należy dokonać w rejestrze. Znaleźć trzeba klucz:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Bethesda Softworks\Morrowind

i zmienić dwie istniejące już wartości na:
Screen Width REG_DWORD 0x00000500 (1280)
Screen Height REG_DWORD 0x00000400 (1024)

Ja mam 19 LCD i gram włąśnie w powyższej rozdzielczości bez żadnego problemu. Ważna sprawa, aby po takiej operacji nie zmieniać już rozdziałki w opcjach, gdyż powróci do stanu poprzedniego i trzeba to zrobić od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 12:17, mdag napisał:

> > > > /.../> nie pami
Taka jest możliwość w opcjach (1280x960), ale jest także możliwośc grania w rozdzielczości
1280x1024.

Masz rację, tak mi chodziło po głowie, ale już zdążyłem zpomnieć, co i jak robiłem ponad trzy lata temu. To w paru grach można było ustawić wyższą rozdzielczość niż oficjalna, tak było chyba w Dungeon Siege...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam durne zadanie w guildi wojownikow od ich szefa:/ mam zabic wsystkich ludziz g zlodziei! wiec najpierw se porobie zadania bo slyszalem ze sa ciekawe a potem ich pozabijam, chyba tak tylko moge to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 17:14, ArtuRPGpl napisał:

Mam durne zadanie w guildi wojownikow od ich szefa:/ mam zabic wsystkich ludziz g zlodziei!
wiec najpierw se porobie zadania bo slyszalem ze sa ciekawe a potem ich pozabijam, chyba tak
tylko moge to zrobic?


Ja powiem to tak. Zanim się za to zabierzesz, popracuj trochę dla Gildii Wojowników w Ald Rhun. Może dowiesz się czegoś ciekawego o sytuacji politycznej Gildii i dostaniesz alternatywę dla tego zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 17:14, ArtuRPGpl napisał:

Mam durne zadanie w guildi wojownikow od ich szefa:/ mam zabic wsystkich ludziz g zlodziei!
wiec najpierw se porobie zadania bo slyszalem ze sa ciekawe a potem ich pozabijam, chyba tak
tylko moge to zrobic?

Nieładnie, ArtuRGpl, nieładnie... Najpierw idź do szefa Gilgii w Ald Ruhn i porozmawiaj, może Ci się odmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 17:27, Lord Ya napisał:

> Mam durne zadanie w guildi wojownikow od ich szefa:/ mam zabic wsystkich ludziz g zlodziei!

> wiec najpierw se porobie zadania bo slyszalem ze sa ciekawe a potem ich pozabijam, chyba
tak
> tylko moge to zrobic?

Ja powiem to tak. Zanim się za to zabierzesz, popracuj trochę dla Gildii Wojowników w Ald Rhun.
Może dowiesz się czegoś ciekawego o sytuacji politycznej Gildii i dostaniesz alternatywę dla
tego zadania.


No jest tez tak zrobilem wszystkie misje poza tymi na szefa g wojakow i tego szefa w ald rhun co czeba byc straznikiem zeby robic zadania u niego ale co mi tam jak bende najelpszy w g zlodziei to zrobie najpierw w ald rhun a potem u obecnego mistrza wojownikow tak tez moge a nigdzie nie moge znalezc goscia zeby przystapic do morag tong czylui do guildi zabojcow gdzie on jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 17:29, ArtuRPGpl napisał:

> > Mam durne zadanie w guildi wojownikow od ich szefa:/ mam zabic wsystkich ludziz g
zlodziei!
>
> > wiec najpierw se porobie zadania bo slyszalem ze sa ciekawe a potem ich pozabijam,
chyba
> tak
> > tylko moge to zrobic?
>
> Ja powiem to tak. Zanim się za to zabierzesz, popracuj trochę dla Gildii Wojowników w
Ald Rhun.
> Może dowiesz się czegoś ciekawego o sytuacji politycznej Gildii i dostaniesz alternatywę
dla
> tego zadania.

No jest tez tak zrobilem wszystkie misje poza tymi na szefa g wojakow i tego szefa w ald rhun
co czeba byc straznikiem zeby robic zadania u niego ale co mi tam jak bende najelpszy w g zlodziei
to zrobie najpierw w ald rhun a potem u obecnego mistrza wojownikow tak tez moge a nigdzie
nie moge znalezc goscia zeby przystapic do morag tong czylui do guildi zabojcow gdzie on jest?


ok juz wiem gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 17:29, ArtuRPGpl napisał:

> > /.../
nie moge znalezc goscia zeby przystapic do morag tong czylui do guildi zabojcow gdzie on jest?

Szukaj w Vivec w piwnicach pod Areną. Może znajdziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 17:29, ArtuRPGpl napisał:

No jest tez tak zrobilem wszystkie misje poza tymi na szefa g wojakow i tego szefa w ald rhun
co czeba byc straznikiem zeby robic zadania u niego ale co mi tam jak bende najelpszy w g zlodziei
to zrobie najpierw w ald rhun a potem u obecnego mistrza wojownikow tak tez moge a nigdzie
nie moge znalezc goscia zeby przystapic do morag tong czylui do guildi zabojcow gdzie on jest?


Powinnieneś mieć możliwośc zdobycia statusu strażnika przed wykonywanie zadań dla szefa w Vivek. Może nie zrobiłeś paru zadań w Balmorze lub Sadrith Morze?
A gość od Morag Tong jest ukryty pod Areną w Vivek. Musisz znaleźć Składowisko, w którym jest klapa prowadząca do ich głównej siedziby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 17:32, Lord Ya napisał:

> No jest tez tak zrobilem wszystkie misje poza tymi na szefa g wojakow i tego szefa w ald
rhun
> co czeba byc straznikiem zeby robic zadania u niego ale co mi tam jak bende najelpszy
w g zlodziei
> to zrobie najpierw w ald rhun a potem u obecnego mistrza wojownikow tak tez moge a nigdzie

> nie moge znalezc goscia zeby przystapic do morag tong czylui do guildi zabojcow gdzie
on jest?

Powinnieneś mieć możliwośc zdobycia statusu strażnika przed wykonywanie zadań dla szefa w Vivek.
Może nie zrobiłeś paru zadań w Balmorze lub Sadrith Morze?
A gość od Morag Tong jest ukryty pod Areną w Vivek. Musisz znaleźć Składowisko, w którym jest
klapa prowadząca do ich głównej siedziby.


wiem i pisalem ze jestem juz straznikiem dawno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 17:43, ArtuRPGpl napisał:

wiem i pisalem ze jestem juz straznikiem dawno:)

Przepraszam, źle zrozumiałem. Bo jak wspomniałeś o tym, że trzeba być strażnikiem, to myślałem, że nie jesteś jeszcze. Bo byś nie wspominał o tym, gdyby to było nieistotne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 17:47, Lord Ya napisał:

> wiem i pisalem ze jestem juz straznikiem dawno:)
>
Przepraszam, źle zrozumiałem. Bo jak wspomniałeś o tym, że trzeba być strażnikiem, to myślałem,
że nie jesteś jeszcze. Bo byś nie wspominał o tym, gdyby to było nieistotne :)


No problem:) A wie ktos moze bo nei jestem mistrzem konsoli jak przywolac jakas laske co uczy do 100 sredni pancerz? bo podobno sie rozplynela aa i mowiliscie o sposobien a wielki lvl no to mam 100 dlugie ostrze ide do mistrza tego kunsztu i on mowi ze juz wyzej nie moze zakladam pas i amm 105 i tez mowi ze wyzej nie moze, tylko moge ponad 100 szkolic umiejetnosci ktore nie wchodza w lvl ale takie mi potrzebne nie sa...znaczy lvl sie nie bije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 18:30, ArtuRPGpl napisał:

> > /.../
nie wchodza w lvl ale takie mi potrzebne nie sa...znaczy lvl sie nie bije

Bo musisz mieć artefakt podnoszący cechę odpowiedzialną za Długie Ostrze. Podnieś sobie siłę do 101 (albo flinu sie napij) i wtedy ucz się Długiego Ostrza. Powyżej 100 nie pójdzie, ale punkt do levelu zaliczy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze zdobyciem tytułu Nerevarejczyka w obozie Zainab. Chan kazał mi sprowadzić Telvańską narzeczoną, ale jego pomysł jest nierealny. Dlatego idę do wieszczki, a tu klops. Brak opcji dialogowej...pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, mógłby mi ktoś podać dokładną lokalizacje tej kaplicy Azury w której moge od niej dostać zadanie a potem za jego wykonanie dostać Gwiazde Azury. Bo przeszukałem ten archipelag na południowym wschodzie i niciewo nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 19:38, dyniamit napisał:

Mam problem ze zdobyciem tytułu Nerevarejczyka w obozie Zainab. Chan kazał mi sprowadzić Telvańską
narzeczoną, ale jego pomysł jest nierealny. Dlatego idę do wieszczki, a tu klops. Brak opcji
dialogowej...pomóżcie...


Musisz pogadać z wieszczką, Sonummu Zabanat, a potem z Kaushadem. Da Ci zadanie zabicia wampira. Jak wrócisz (pewnie masz to już za sobą), dostaniesz questa z żonką. Wieszczka powinna mieć wtedy jakąś opcje dialogową, pogadaj z nią na wszystkie tematy, może coś przeoczyłeś. Jak nie to idź i zrób questa naokoło. Kup komplet wspaniałych ciuchów (tylko damskich :>) i idź do Tel Aruhn i pogadaj z handlarką niewolników- powinna byc opcja "coś szczególnego", "wspaniałe ubrania", a potem znowu "coś szczególnego". Przejrzyj też dziennik, może tam coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 19:41, Hubi Koshi napisał:

Mam takie pytanie, mógłby mi ktoś podać dokładną lokalizacje tej kaplicy Azury w której moge
od niej dostać zadanie a potem za jego wykonanie dostać Gwiazde Azury. Bo przeszukałem ten
archipelag na południowym wschodzie i niciewo nie znalazłem.


popatrz na mape wprawym dolnym rogu.
wejście do kaplicy jest pod posądiem Azury (łatwo go zauwarzyć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować