Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2006 o 20:27, Budo napisał:

Możliwe aż tak dokładnie tego nie pamiętam... ale żaden ród oprócz Redoran sie nie obrażał
:)


Ja wogóle nie miałem z Morag Tong żadnych kłopotów - wszystkie zadania wykonałem dla nich przed wstąpieniem do rodu :) Niestety za szybko zgodziłem się zostać arcymistrzem gildii i gdzieś mi zniknął Eno Hlaalu (stary mistrz gildii) i przez to nie skończyłem zadania z nićmi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2006 o 20:41, Raylin napisał:

Ja wogóle nie miałem z Morag Tong żadnych kłopotów - wszystkie zadania wykonałem dla nich przed
wstąpieniem do rodu :) Niestety za szybko zgodziłem się zostać arcymistrzem gildii i gdzieś
mi zniknął Eno Hlaalu (stary mistrz gildii) i przez to nie skończyłem zadania z nićmi :(


A, no tak. Eno albo zniknął pod Twoim nożem, albo odszedł na emeryturę (jaaasne, rześki jeszcze był, pewnie gdzieś dorabia na lewo xD). A z questem z nićmi trzeba było wczyrać sobie sejwa i najpierw go skończyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 20:48, Budo napisał:

A, no tak. Eno albo zniknął pod Twoim nożem, albo odszedł na emeryturę (jaaasne, rześki jeszcze
był, pewnie gdzieś dorabia na lewo xD). A z questem z nićmi trzeba było wczyrać sobie sejwa
i najpierw go skończyć :)


Nie no, nie zabiłem go; żal mi się go zrobiło, a poza tym nie zabijam ludzi którzy mnie nie atakują nie mając na nich zlecenia ;) Nie myślałem, że sobie pójdzie - po zdobyciu tytułu poszedłem robić inne misje i podczas moich licznych wędrówek natrafiłem na kolejną nić, a z nią oczywiście poszedłem do Eno... i wtedy dopiero zauważyłem, że go nie ma :( Obszedłem całą gildię, ale go nie znalazłem; teraz znalezione nici składuję na stole w gildii magów w Balmorze na wypadek gdybym jeszcze kiedyś go spotkał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2006 o 20:09, Budo napisał:


Jeśli je mylisz, to znaczy, że niewiele wiesz o świecie morka :)
Cammona Tong- to taka mafia, przemytnicy, mordercy, handlarze niewolników, ale jednocześnie
bardzo wysoko postawienie i dlatego mało kto może im sie przeciwstawić. Ciągle rywalizują z
Gildią Złodziei. Nie można wstapić w ich szeregi, ale pośrednio i tak dla nich pracujemy, bo
część Gildii Wojów to ludzie Cammony- np ten ork w Vivek, czy babka w Balmorze. Czyści sa Hrundi
i kolo z Ald''Ruhn.


Tą "babkę" będe bronić ;p, ponieważ wykonując misję Bitter Cup dla Gildi Złodziei, zdobywasz Puchar Goryczy (nazwa misji) i jak go dasz Edis - Płonące - Oko (Twoja "babka") to przechodzi na stronę Dobrą, czyli Gildi Złodzei, a nie tych !@@!@#!@# (...). Dzięki temu w ostatnich misjach Gildi Wojowników nie będziesz musiał Jej zabijać, oczywiście będąc samemu po stronie Dobrych. Jeżeli dla Gildi Wojowników robisz zadania od Kamiennego - Serca (chyba tak - to ten cały szef) to i tak Jej nie zabijasz, tylko szefów Gildi Złodziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie znalazlem bo miaelm w zad. znalezc Laske Magnusa, i ona jest warta 210 000 czylu najdrozsza w grze i ja ja sprzedam bo mi niepotrzebna, ona ma jakies + zeby na 60 s absorbacja do magii ale jak to wlonczyc? bo to nie jest przy uderzeniu ani nic!? ona fajowo wyglada jak dla prawdziwego maga...a w czym, wy magowie chodzicie z jaka bronia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 21:29, ArtuRPGpl napisał:

Własnie znalazlem bo miaelm w zad. znalezc Laske Magnusa, i ona jest warta 210 000 czylu najdrozsza
w grze i ja ja sprzedam bo mi niepotrzebna, ona ma jakies + zeby na 60 s absorbacja do magii
ale jak to wlonczyc? bo to nie jest przy uderzeniu ani nic!? ona fajowo wyglada jak dla prawdziwego
maga...a w czym, wy magowie chodzicie z jaka bronia?


Jak pamiętam to nie 210 000 tylko 21 000, a to jest Przy Użyciu (patrze że Morrek dla ciebie jest troche obcy) wchdzoisz w tą zakładkę z czarami i suwakiem na sam dół i tam jest "Laska Magnusa" i ją używasz jak czaru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby mag chodził z Chryzamerem :)
A co do Laski to wybierasz ją w menu magii z prawej na dole w ekwipunku i ekranie menu- i jak masz ją w rekach i jednoczesnie wybraną w magii, używasz jej tak, jakbyś chciał rzucić czar. I to tyle.
PS z nią jest quest, nie zgub jej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 21:33, Budo napisał:

/.../

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby mag chodził z Chryzamerem :)
A co do Laski to wybierasz ją w menu magii z prawej na dole w ekwipunku i ekranie menu- i jak
masz ją w rekach i jednoczesnie wybraną w magii, używasz jej tak, jakbyś chciał rzucić czar.
I to tyle.
PS z nią jest quest, nie zgub jej!!


wiem robie go:) Bo moze nieobeznany bo nowy zapomniam troche bo malo gram bardzo w morka cos mnie nudzi ostanio moze ze gram jest w warcrafta 3 z dodatkiem...moze to daltego, i zameirzma po przejsciu warcrafta battl.net ale to zadko i icewinda 1 i2 potem baldura 1 i2 to kiedy bedzie morek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.
Chciałbym zaklnąć na stałe jakiś przedmiot (stosowny kamień mam) tylko mam problem ze zdobyciem czaru. Zależałoby mi na czarze zwiększającym siłe. (pancerz+broń+najpotrzebniejsze błyskotki sprawiają, ze mam jakieś 120 wolnej przestrzeni ładunkowej)

Gram na gołym Morro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 06:39, Rzezim napisał:

Mam pytanko.
Chciałbym zaklnąć na stałe jakiś przedmiot (stosowny kamień mam) tylko mam problem ze zdobyciem
czaru. Zależałoby mi na czarze zwiększającym siłe. (pancerz+broń+najpotrzebniejsze błyskotki
sprawiają, ze mam jakieś 120 wolnej przestrzeni ładunkowej)

Gram na gołym Morro.

Osoba u której można nauczyć się czaru zwiększającego współczynniki jest w Ebonhard w Forcie Jastrzębi, w tej części gdzie przebywa Frald Biały , dla którego wykonujemy zadania Legionu.Nie pamiętam jak się nazywa , ale spotkałem ją w sali z pryczami i było tam jeszcze kilka osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 21:32, Wasizi napisał:

> Własnie znalazlem bo miaelm w zad. znalezc Laske Magnusa, i ona jest warta 210 000 czylu
najdrozsza
> w grze i ja ja sprzedam bo mi niepotrzebna, ona ma jakies + zeby na 60 s absorbacja do
magii
> ale jak to wlonczyc? bo to nie jest przy uderzeniu ani nic!? ona fajowo wyglada jak dla
prawdziwego
> maga...a w czym, wy magowie chodzicie z jaka bronia?

Jak pamiętam to nie 210 000 tylko 21 000, a to jest Przy Użyciu (patrze że Morrek dla ciebie
jest troche obcy) wchdzoisz w tą zakładkę z czarami i suwakiem na sam dół i tam jest "Laska
Magnusa" i ją używasz jak czaru :D


no wlasnie po 210000
sorak za 2 topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 12:06, amster22 napisał:

Ja tez mam ta laske, nie sprzedaje jej, ponieważ. Najpierw czekam aż pełzacz uzbiera sonie
przedmioty za 210000. wtedy sprzedam...


nigdy nie nazbiera! to sie robi tak spisz ma 5000 i np moj ma przemioto na 500 000 albo 700 000 nawet smokow wiec biore itemy za ten moj bron czy co tam a potem je sprzedaje tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 09:34, KrzychW napisał:

Osoba u której można nauczyć się czaru zwiększającego współczynniki jest w Ebonhard w Forcie Jastrzębi(...)


Dzięki znalazłem.

Miałem się jeszcze zapytać o portale w poprzednim poście, ale wypadło mi z głowy.
Tak po krótce o co chodzi?:D (obecnie używam, teleportacji w gildii magów, łazików,łódek)

Jeśli chodzi o sprzedawanie drogich itemów to dobrze jest je sprzedawać przy pomocy kamieni dusz(oczywiście Pełzacz musiałby od nas je wcześniej kupić), ponieważ są lekkie. Np. większy kamień dusz z szkieletem-bohaterem jest wart 40k. a zwykły kamień dusz z kościejem jest wart 4k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 12:59, Rzezim napisał:

Miałem się jeszcze zapytać o portale w poprzednim poście, ale wypadło mi z głowy.
Tak po krótce o co chodzi?:D (obecnie używam, teleportacji w gildii magów, łazików,łódek)

Jest w Morrowindzie 10 indeksów do portali w twierdzach za pomocą których też można podróżować.Jeden z indeksów można kupić w Calderze, jeden jest w jurcie wieszczki Urshilaku , jeden w Gnisis u czarownika.Wszystkich w tej chwili nie pamiętam , ale jakiś czas temy wymieniałem wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 12:59, Rzezim napisał:

> /.../
Miałem się jeszcze zapytać o portale w poprzednim poście, /.../

Jak masz indeks do portalu, to przeniesie Cię do innego portalu. Indeksy trudno znaleźć i ten sposób transportu ma znaczenie, jak jesteś wampirem i nie chcą Cię transportować łódkami ani łazikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do Gwiazdy Azury
Oczywiscie po pokonaniu Dagotha pojawila sie Azura i wręczyła mi pierscien. Tylko ten pierscien powinien od razu pojawic sie z ekwipunku czy lezy na ziemi? Bo ja zadnego pierscienia Azury nie dostałem byc moze lezy na ziemi w twierdzy Dagotha. Pytam sie bo nie chce mi sie bardzo tam wracac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 12:32, ArtuRPGpl napisał:

> Ja tez mam ta laske, nie sprzedaje jej, ponieważ. Najpierw czekam aż pełzacz uzbiera sonie

> przedmioty za 210000. wtedy sprzedam...

nigdy nie nazbiera! to sie robi tak spisz ma 5000 i np moj ma przemioto na 500 000 albo 700
000 nawet smokow wiec biore itemy za ten moj bron czy co tam a potem je sprzedaje tak samo



Jest krab z 10 000 drake''ami gotówki, nie będe opisywał gdize jest, chyba że ktoś poprosi, albo może sobie zajrzeć an Adamantytową Wieże. Ja mu sprzedałem mnóstwo rzeczy, a głowie bronie daedryczne i ma wszystkeigo wartość z ponad 1 milion na pewno ;). Ja laski tej nie radze sprzedawać, sam nie sprzedałem, ponieważ to artefakt i jest cool ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować