Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Ale jest to możliwe, nawet dla redgarda, który ugania się za kobietami, wydaje wszystko na cukier i fajki, i siedzi pod świątynią i czeka na jałmużne ;p buhuhu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 18:16, Wasizi napisał:

/.../ wydaje wszystko na cukier i fajki, i siedzi pod świątynią i czeka na jałmużne ;p buhuhu

No nie, w takim przypadku powinien skończyć w Grocie Wcielonych, jako kolejny nieudany produkt ;) Zresztą, może i tak będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 17:42, Pitkit napisał:

Cuż powoli ludzie zapominają jak się gra w RPG...

Mów do mnie jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 19:52, amster22 napisał:

Gdzie mogę kupić jakiś zwój, żeby mi otworzył zamek zabezpieczony na 100?

szukaj w gildiach magów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 19:58, L33T napisał:

> Gdzie mogę kupić jakiś zwój, żeby mi otworzył zamek zabezpieczony na 100?
szukaj w gildiach magów

dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 18:21, KrzysztofMarek napisał:

> /.../ wydaje wszystko na cukier i fajki, i siedzi pod świątynią i czeka na jałmużne ;p
buhuhu
No nie, w takim przypadku powinien skończyć w Grocie Wcielonych, jako kolejny nieudany produkt
;) Zresztą, może i tak będzie ;)


Też dobrze, ale My tak nie skończymy, a raczej już nie skończyliśmy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 19:58, L33T napisał:

> Gdzie mogę kupić jakiś zwój, żeby mi otworzył zamek zabezpieczony na 100?
szukaj w gildiach magów

Niestety nie ma w glidiach magów, ale gdzies być musi taki zwój. Potrzebny mi jest na poziom 90, a w glidi znalazłem tylko 40-60. Jeżeli ktos wie bede wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 17:57, KrzysztofMarek napisał:

> > > > > > > /.../a co do dlugiego to mam 100 normalnie ale
> chce se wlasnie bbic te punkty na lvl i ide do nauczyciela msitrza tego fechtunku zakladam

> pas jak turadzono zeby miec ponad 100 i sile tez mam 116 i nic nie ida punkty lvl:(
Nauczyciel uczy, poziom zostaje, a jak zrobisz tak 10 razy to Ci pojawi sie napis, żebyś się
przespał. Nie mów, że nie wychodzi, bo to chyba nawet nie jest bug, tylko świadome działanie
programistów, bo zdrowia nigdy za dużo.Jeśli Ci to nie wychodzi, to chyba masz grę skopaną
dokumentnie, bo wszystkim innym wychodzi. Ale pocieszyć się możesz, że jesteś pierwszym, któremu
nie wyszło ;)


wiec mam gre najlepsza bez bugow:) poporstu ide do gosca mam 100 a sila 116 a on mowi mi ze nie moze mnie nauczyc juz tej umiejetnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 19:58, L33T napisał:

> Gdzie mogę kupić jakiś zwój, żeby mi otworzył zamek zabezpieczony na 100?
szukaj w gildiach magów


Nie kupuj zwojów tylko zaklnij sobie np. pierścień na 100 pkt. otwarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 20:54, amster22 napisał:

> > /.../ Potrzebny mi jest na poziom
90, a w glidi znalazłem tylko 40-60. Jeżeli ktos wie bede wdzięczny

Kupić, to raczej nie kupisz, możesz znaleźć w różnych skrzyniach w kryjówkach przemytników i czarowników. Otwierania zamków do 100 uczy Hecerinde w Balmorze; ma dom niedaleko Gildii Złodzieji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 21:08, ArtuRPGpl napisał:

wiec mam gre najlepsza bez bugow:) poporstu ide do gosca mam 100 a sila 116 a on mowi mi ze
nie moze mnie nauczyc juz tej umiejetnosci

Nie opowiadaj, ja jestem najlepszym przykładem, że coś takiego jest możliwe. Popatrz sobie, który mam lewel na obrazku:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 21:59, KrzysztofMarek napisał:

> wiec mam gre najlepsza bez bugow:) poporstu ide do gosca mam 100 a sila 116 a on mowi
mi ze
> nie moze mnie nauczyc juz tej umiejetnosci
Nie opowiadaj, ja jestem najlepszym przykładem, że coś takiego jest możliwe. Popatrz sobie,
który mam lewel na obrazku:


o w morde moj blad sorka za trudy i wogle tyle gadania myslaem ze inna osoba szkoli do 100 niz ta do ktorej chodzilem:/ bo 100 sam zdobylem dlugim ostrzem a z poradniczkow i takich tam staram sie nie korzystac teraz patrze na adamentowa a ten ziom w molag mar siedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 00:30, ArtuRPGpl napisał:

mam pytanko: jak wejsc do klasztoru holamayon bo tam nigdzie nie ma dzrzwi:(


Hehe, jakbyś uważnie słuchał co do Ciebie mówią te urocze panie to byś wiedział :P
Drzwi sa chronione taką zasłoną, która podnosi sie w uświęconych porach Azury (czyli zmiezrch i świt). Musisz poczekać albo sie przespać (świt jest koło 5-6).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 09:09, Misiek690 napisał:

Wie ktoś może czy istnieje jakiś sposób aby zapobiec wyskakiwaniu Morrowinda do Windows ?

niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 09:15, L33T napisał:

> Wie ktoś może czy istnieje jakiś sposób aby zapobiec wyskakiwaniu Morrowinda do Windows
?
niema


Są. Lepsze chłodzenie, morek jest wrazliwy na wahania temperatury procka i karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest ultra wybredny :) Na CPu przy takim wyskoku mam ok 38, vga ok 55, system 32. Nie sa to wygorowane raczej temperatury. W ciagu godziny potrafi zaliczyckilkanascie takich numerkow ...
Mi przy takim wyskoku pojawia sie oprocz okienka morrowinda, okienka Active Movie (??), no i od czasu do czasu przycina sie na 1-3 sekundy nie wiadomo czemu. Jeszcze pomysle ze mam za slabego kompa :D Jak ogladam screeny z obliviona, zastanawiam sie nad dokupieniem ramu i zmiana grafy ... ale nie do morka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować