Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Okazuje się, że Wii Fit może stać się przyczyną uzależnienia od seksu...

31 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2010 o 14:08, DesMonD__PL napisał:

Niech kupują dziewki ;] Dla chłopów lepiej !

Noooo, nie wiem. 10x dziennie? A kiedy czas zeby sobie w spokoju pograc? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 14:22, Renzov napisał:

Taaa, ciekawe. A gdzie dokładnie mieszka ta pani ;) ?


Znając życie, wii fit i Anglie to nie liczył bym na nic specjalnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co, to ja tu widzę poważny problem pourazowy, a nie uzależnienie spowodowane grą. Co w sumie nie jest zaskoczeniem po tych wszystkich youtubowych filmikach utrwalających wszelkie knock outy i zniszczenia. Ci idioci kupujący teraz wii tylko z tego powodu równie dobrze mogą się pomodlić o cegłę z komina w łeb. Prawdopodobieństwo, że będą mieli 10krotny orgazm na dobę jest bardzo podobne i równie wysokie jak prawdopodobieństwo poniesienia śmierci na miejscu lub paraliżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 14:45, Tom_pl napisał:

Jakoś w to nie wierze! Ale dobra reklama WII = SEX ;)


Dlaczego nie wierzyć? Jasno jest powiedziane, że to wina upadku. Nie jestem żadnym lekarzem, ale słyszałem o tego typu... uzależnieniach spowodowanych urazami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 14:35, hans_olo napisał:

Ci idioci kupujący teraz wii tylko z tego powodu równie dobrze mogą się pomodlić o cegłę z komina w łeb.
Prawdopodobieństwo, że będą mieli 10krotny orgazm na dobę jest bardzo podobne i równie wysokie jak
prawdopodobieństwo poniesienia śmierci na miejscu lub paraliżu.

xD
Chyba zapomniałeś już co znaczy ŻŻN i nie zauważyłeś, że to news Zaitseva ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To na pewno nie jest jakiś artykuł skopiowany żywcem z faktu albo z onetu ? Bo na taki właśnie wygląda. O_O
Oni lubują się w takich bzdurach, a jak jeszcze dochodzi słowo seks, to wielka oglądalność / sprzedaż gwarantowana.
Co ciekawe ludzie to kupują. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że czytanie tego artykułu może stać się przyczyną bezpłodności...

Przeczytałem ten artykuł i pociąłem się z żalu nad jego poziomem i trafnością nagłówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robimy konkurencję szmatławcom (szkoda, że to jakże trafne określenie dla tzw "prasy brukowej", jakoś wyszło z powszechnego użycia)? Uważacie, że naprawdę jest się z czego śmiać?
Taka przypadłość to bardzo poważny problem, który, podobnie jak chociażby narkolepsja, uniemożliwia człowiekowi normalne funkcjonowanie. I naprawdę nie ma się z czego śmiać czy cieszyć, można jedynie współczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować