Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II - temat ogólny

475 postów w tym temacie

nie zabardzo cię rozumiem.Gdy kupiłem sobie dwójkę była ona w wersji 1.00(pamiętam z cda że TRzEBA ściągnąć patcha.I czy w jedynce trzeba ściągnąć patch czy od razu po uruchomieniu mi ruszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 14:40, Aragloin napisał:

nie zabardzo cię rozumiem.Gdy kupiłem sobie dwójkę była ona w wersji 1.00(pamiętam z cda że
TRzEBA ściągnąć patcha.I czy w jedynce trzeba ściągnąć patch czy od razu po uruchomieniu mi
ruszy?


Gra Ci się uruchomi normalnie, i będziesz mógł grać ale w Single Player.
Jeśli będziesz chciał grać przez internet, wyskoczy Ci że jest dostępna aktualizacja i że musisz ją pobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 14:47, MTSMAFIOSO napisał:

> nie zabardzo cię rozumiem.Gdy kupiłem sobie dwójkę była ona w wersji 1.00(pamiętam z cda
że
> TRzEBA ściągnąć patcha.I czy w jedynce trzeba ściągnąć patch czy od razu po uruchomieniu
mi
> ruszy?

Gra Ci się uruchomi normalnie, i będziesz mógł grać ale w Single Player.
Jeśli będziesz chciał grać przez internet, wyskoczy Ci że jest dostępna aktualizacja i że musisz
ją pobrać.

a to dobrze..W strategie to ja praktycznie gram tylko w sinla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, narobię sobie siary, ale i tak muszę zadać to pytanie...
Mam demo, a że nie czytam zazwyczaj instrukcji, które są na ekranie, to nie wiem jak się zdobywa te punkty dowodzenia. Cholernie mnie to drażni, bo czasami mi się biorą nie wiadomo skąd. Ratujcie xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 19:25, Miro9494 napisał:

Ok, narobię sobie siary, ale i tak muszę zadać to pytanie...
Mam demo, a że nie czytam zazwyczaj instrukcji, które są na ekranie, to nie wiem jak
się zdobywa te punkty dowodzenia. Cholernie mnie to drażni, bo czasami mi się biorą nie
wiadomo skąd. Ratujcie xD.


Musisz stawiać budynki, które wydobywają surowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory ale musze powtórzyc to pytanie bo wtedy nikt mi nie odpowiedzial

jak biore potyczke to czemu zawsze limit armii mam 1000 nawet jak ustawie na na 2x 100x i tak zawsze mam 1000.
I jeszcze jedno pytanie jak gram własnym bohaterem zdobywam nagrody to one ci cos dają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie ,też mam kłopot. W misji w której musze zniszczyć twierdze Dol Goldur , jest
> Troll którego , uwaga , nie da się zniszczyć. Co to może być ?? Nawet jeśli wyśle na
> niego bohaterów , całą armie i specjalne umiejętności , temu zostanie minimum życia i
> nic po za tym.
> Proszę o pomoc. Z góry dziękuje.


Pamiętam, że twierdze na końcu rozwalałem drzewcami i entami. Bohaterów i innych mi powybijali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 17:44, łehehemati napisał:

> Właśnie ,też mam kłopot. W misji w której musze zniszczyć twierdze Dol Goldur ,
jest
> Troll którego , uwaga , nie da się zniszczyć. Co to może być ?? Nawet jeśli wyśle
na
> niego bohaterów , całą armie i specjalne umiejętności , temu zostanie minimum życia
i
> nic po za tym.
> Proszę o pomoc. Z góry dziękuje.


Pamiętam, że twierdze na końcu rozwalałem drzewcami i entami. Bohaterów i innych mi powybijali



Drzewiec to też jest Ent :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 19:25, Miro9494 napisał:

Ok, narobię sobie siary, ale i tak muszę zadać to pytanie...
Mam demo, a że nie czytam zazwyczaj instrukcji, które są na ekranie, to nie wiem jak
się zdobywa te punkty dowodzenia. Cholernie mnie to drażni, bo czasami mi się biorą nie
wiadomo skąd. Ratujcie xD.



Zdobywasz je budując budynki produkujące surowce(np.Drzewo Mallron, Farma) i niiektóre inne.

EDIT: Sorry, nie zauważyłem że ktoś ci już odpowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem: wróciłem do gry w BoŚ II i kiedy gram w potyczkę to po około minucie przegrywam. Nie wiem dlaczego, ale to nie możliwe żebym mając wojsko i budynki bez żadnej walki przegrał. Może ktoś wie co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 14:22, Khorn1237 napisał:

Mam problem: wróciłem do gry w BoŚ II i kiedy gram w potyczkę to po około minucie przegrywam.
Nie wiem dlaczego, ale to nie możliwe żebym mając wojsko i budynki bez żadnej walki przegrał.
Może ktoś wie co z tym zrobić?


Może to być jakiś błąd w kodzie gry. Najlepiej pobierz patcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 14:22, Khorn1237 napisał:

Mam problem: wróciłem do gry w BoŚ II i kiedy gram w potyczkę to po około minucie przegrywam.
Nie wiem dlaczego, ale to nie możliwe żebym mając wojsko i budynki bez żadnej walki przegrał.
Może ktoś wie co z tym zrobić?


Miałem tak jak grałem z kolegami w kawiarence - nie było sposobu, żeby temu zaradzić. Nie wiem co się działo. Przez to nie mogę grać w BFME2 w tej kawiarence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 14:25, Lukas Unspoken napisał:

> Mam problem: wróciłem do gry w BoŚ II i kiedy gram w potyczkę to po około minucie
przegrywam.
> Nie wiem dlaczego, ale to nie możliwe żebym mając wojsko i budynki bez żadnej walki
przegrał.
> Może ktoś wie co z tym zrobić?

Może to być jakiś błąd w kodzie gry. Najlepiej pobierz patcha


Mam najnowszą wersję. Kiedyś mogłem grać bez problemu, a teraz nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z bfm2 dokładnie mowiac z multiplayer.daje multiplayer na poczatku chcial zebym pobral pathe no to pobralem wszytko ok, wlaczam ponownie gre daje multiplayer wpisuje login haslo takie jak dalem w rejestracji wpisuje ksywke i daje loguj i przez 15s sie nic nie dzieje potem wyskakuje ze niemozna polaczyc z serwerami wladcy pierscieni bitwa o srodziemie. Problemu z internetem nie mam ma neta 2MB/s i juz nie raz gralem przez neta w warcrafta warhamera w kompanie braci i world in conflict i nie mialem problemow. Wysłalem ten problem do centrum pomocy techniczej ea to mi wslali kilka punktow w stylu przeinstaluj gre wylacz zapore wylacz antyvir nic nie pomoglo ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 16:32, argetlam napisał:

mam problem z bfm2 dokładnie mowiac z multiplayer.daje multiplayer na poczatku chcial
zebym pobral pathe no to pobralem wszytko ok, wlaczam ponownie gre daje multiplayer wpisuje
login haslo takie jak dalem w rejestracji wpisuje ksywke i daje loguj i przez 15s sie
nic nie dzieje potem wyskakuje ze niemozna polaczyc z serwerami wladcy pierscieni bitwa
o srodziemie. Problemu z internetem nie mam ma neta 2MB/s i juz nie raz gralem przez
neta w warcrafta warhamera w kompanie braci i world in conflict i nie mialem problemow.
Wysłalem ten problem do centrum pomocy techniczej ea to mi wslali kilka punktow w stylu
przeinstaluj gre wylacz zapore wylacz antyvir nic nie pomoglo ;/.



Proste Pytanie: Masz Hamachi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 16:44, argetlam napisał:

hamachi mam ale laczac sie mialem wyłaczone



Nie szkodzi że wyłączone. Bo sterownik sieci ciągle zostaje.

Wejdź w: START --> PANEL STEROWANIA --> POŁĄCZENIA SIECIOWE --> Kliknij prawym przyciskiem myszy na HAMACHI, i kliknij WYŁĄCZ

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 16:49, MTSMAFIOSO napisał:

> hamachi mam ale laczac sie mialem wyłaczone


Nie szkodzi że wyłączone. Bo sterownik sieci ciągle zostaje.

Wejdź w: START --> PANEL STEROWANIA --> POŁĄCZENIA SIECIOWE --> Kliknij
prawym przyciskiem myszy na HAMACHI, i kliknij WYŁĄCZ

:)



dzieki pomoglo zaczynam watpic w pomoc techniczna w wydawnictwa bo oni albo tylko rozwiazuja problemy jak na stronie ea najczesce problemy w stylu gdzie sie znajduje cd-key lub wysylaja wyswiechtane punkty nic nie pomagajace a na rozwiazanie problemu trzeba samemu wpasc lub napisac na jakims forum. Jeszce raz dzieki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować