Zaloguj się, aby obserwować  
Night_Elf

Last.fm - twoja muzyka, twoje radio... marzeń?

1092 postów w tym temacie

I jeszcze jedno pytanie mi się nasunęło, czy wykonawcy którzy widnieją w rekomendacjach po jakimś czasie mogą mi samoistnie zniknąć bo ich nie dodałem czy będą tam widnieli cały czas chyba że dodam ich do swojej biblioteki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli dodasz ich do biblioteki, to i tak będą się pojawiać od czasu do czasu. A pojawiają się w różnych odstępach czasowych, w zależności czy ostatnio nie słuchałeś czegoś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe, że niektóre utwory odtwarzane są parę razy w całości, a potem tylko jako 30 sekundowe podglądy?

Obecnie współpracujemy z firmami trzecimi nad zapewnieniem linków, które pozwolą na odsłuchiwanie utworów na żądanie z innego źródła. Mamy nadzieję, że od 12 kwietnia 2010 r. uda nam się zapewnić beta dostęp do tych zewnętrznych źródeł w postaci linków.

Wszystkie utwory, które są dostępne do odsłuchania w stacjach radiowych Last.fm, mogą być odtworzone jako podgląd. Odtwarzalne utwory oznaczone są ikoną odtwarzania , którą możesz kliknąć, aby odtworzyć utwór w odtwarzaczu na stronie.
Podglądy mogą być odtwarzane tylko na stronie, a nie w oprogramowaniu.

Podglądy mogą być odtwarzane w całości lub jako 30 sekundowe próbki – możesz się dowiedzieć o tym więcej tutaj.

by help last.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 13:47, kuba9876543210 napisał:

Mam problem


Nie wiem czy przespałeś ostatnie parę lat, ale last.fm jest płatne i za darmo masz tylko 30 sekundowe wersje utworów oraz 30 pełnych piosenek do odtworzenia przez radio. Aby uzyskać pełną swobodę musisz płacić im po trzy dolary bądź euro miesięcznie. Życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 13:47, kuba9876543210 napisał:

Mam problem, ostatnio zarejestrowalem sie na lascie i moge przesluchac tylko z pol minuty
(?) kazdego utworu, jedynie radio dobrze dziala :/ wie ktos ocb?
z gory dziekuje



Jeśli wykupisz subskrypcję będziesz mógł słuchać radia 24/7 przez miesiąc, ale utwory na stronce i tak możesz słuchać tylko przez 30 sekund...chyba, że jest darmowy to możesz przesłuchać cały, albo jeśli mieszkasz w Niemczech/USA/UK i jeszcze paru innych państwach to możesz przesłuchać na stronie cały utwór jeśli ma on oznaczenie - pełny utwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo mam problem...

Chcę ustawić w grupie na last.fm zdjęcie na środku... Ale nie wiem jak je wstawić...Czy to robić tą samą komendą co w "O mnie" i jeżeli tak to jak ustawić to zdjęcie na środku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób usunąć moduł (?) "Ostatnia aktywność"? Bo na niektórych profilach go nie ma więc wnioskuję że się da to zrobić - pytanie tylko w jaki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 17:17, Tyler_D napisał:

W jaki sposób usunąć moduł (?) "Ostatnia aktywność"?


Ustawienia -> Prywatność i tam ustalasz sobie, jak to ma wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 18:11, Bertoslaw napisał:

Gość lubi Nazioli. Aż za bardzo. Należałoby go... a, nieważne, to nie to forum, żeby
propagować przemoc.

"Music you have in common includes Sabaton and Nightwish. "
lol - słabym nazistą jest...

Ps. Jakby ktoś nie wiedział o jakiej tematyce gra zespół pogrubiony przeze mnie to zapraszam na google i będzie wiedział 'oszo biega' ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 23:05, Niewiernus napisał:

"Music you have in common includes Sabaton and Nightwish. "
lol - słabym nazistą jest...

Na tym polega cały zonk. Niby naziol, a faszystowskich, czy chociaż nawiązujących do symboliki nazistowskiej czy neopogańskiej, wykonawców w jego bibliotece nie znalazłem. A znam ich trochę, ba, dwa nawet siedzą w moim top 5. Oczywiście cenię tylko i wyłącznie za muzykę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoje porównanie z użytkownikiem amongoeth1983 wypada: Super

Muzyka, którą obydwoje lubicie zawiera Kazik, Kult, El Dupa, Myslovitz oraz Cool Kids of Death.


:-P

Dnia 17.07.2010 o 23:31, Miklak napisał:

A znam ich trochę, ba, dwa nawet siedzą w moim top 5. Oczywiście cenię tylko i wyłącznie
za muzykę ;)

Death in June?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 11:36, Tyler_D napisał:

Muzyka, którą obydwoje lubicie zawiera Kazik, Kult, El Dupa, Myslovitz oraz Cool Kids
of Death.


Muzyka, którą obydwoje lubicie zawiera Kult, Kazik, Sabaton, Erasure (!!!) oraz Maanam.

:D:D:D

Dnia 18.07.2010 o 11:36, Tyler_D napisał:

Death in June?

i Sol Invictus :) Do tego Boyd Rice, Blood Axis, Nokturnal Mortum, oj znajdzie się tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować