Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Super Street Fighter IV - recenzja

19 postów w tym temacie

a mnie komiksowa grafika w tych streetfajterach odrzuca strasznie,ale to straasznie. dziękuje, zostanę przy tekkenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pinoyz w nowym tekkenie 6 przeciez wyglada jeszcze gorzej :} . Jest wrecz mega okropna :] . Bez stylu i kiepsko wykonana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam podstawową wersję na PC i od czasu do czasu rozgrywam po parę partyjek z bratem. A, że SSS wychodzi tylko na konsole to nawet nie rozmyślam czy kupować;)

@Marmaduke
Na razie jest tylko na konsole. I chyba raczej tak pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie Co Wam powiem? Ta gra jest beznadziejna.Jakieś chiniole,murzyny i komixowe "sraty-taty". Zawsze osobiście wolałem serię mortal kombat". Wszystko mroczniejsze,bardziej poważne,zamaskowani wojownicy,... Ja gram do dziś w MK Trilogy na pc,które to wszystkim polecam.Gra ma klimat...A tego "Fighterka" śmiesznego za 2 lata nikt nie będzie pamiętał.. Ech,Mortal..... Pozdrawiam pokolenie Mortalowców!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że nowe Mortale nie mają nic wspólnego z dobrą bijatyką... Zaklasyfikował bym twój post do rasistowskich, szkoda bo w MK też bym troche ,,chinoli'''' i ,,murzynów'''' znalazł, chociaż tam jest więcej ,,4 rękich goryli i innych sratów tatów''''.
A Street Fighter IV rządzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 17:30, Dzikq napisał:

@Myszastego kup arcade sticka ;)


Wiem. Zacytuję reckę: "Ktoś, kto chce wycisnąć z tej gry ostatnie soki, musi uwzględnić w cenie całości zakup porządnego fightsticka." ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam SF4 na PC i gram w tę grę dosyć często. Bijatyka pierwsza klasa, przypomina mi SF2 z pegasusa ;) I tak jak wspomina i wymienia Myszasty, moim ulubionym ''fajterem'' jest Gouki (czyli amerykański Akuma), a to dlatego, że ma mnóstwo silnych kombinacji ciosów, jak i prościej jest wklepać 6-cio przyciskową kombinację dla Ultra i Super Combo, niż kręcić te ćwiartki ;) Oczywiście japoński dubbing jest lepszy. Pozdrawiam wszystkich zrzeszonych fighterów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Katshuhito :1: A kto mówi o nowych mortalach? Wyraźnie poleciłem wszystkim mk trilogy.
2: "Rasistowski" to mój post jest,zgadzam się
3:Co do "kolorowych" - wiadomo że chodzi tylko o Liu i Jaxa (na kilkadziesiąt dostępnych postaci)
4:Walka z takim 4-rękim bossem na szczycie wieży to coś naprawdę emocjującego, nie z jakimś tam generałem, czy człowiekiem gumą...
5:Dla mnie to jest jak porównanie (pieprzonego)"Władcy pierścieni" z Krzyżakami z 1960...Niektórzy zrozumieją o co mi chodzi...I jeszcze jedna ciekawa kwestia... Spytasz 3 pierwszych 25 latków: "kto to to jest sub-zero,scorpion" a spytasz "kim jest Ryu, Blanka"? ....... Jak myślisz ,co powiedzą? :D pozdrawiam "Wiernych" ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hrabiamartin oj obawiam sie, że z tą ostatnią kwestią to mógłbyś sie przejechać. Ja jako 5 letni łebek pogrywałem w oba tytuły z kumplami i wszyscy byliśmy zdania, że SF jednak lepszy. Jedyną rzeczą, która mi sie podobała w MK to fatality ;) No, ale nie będe sie spierać, bo każdy ma prawo wyrażać sie subiektywnie o tym, co lepsze/gorsze. Myślę, że tylko ankieta zadecyduje o tym, która gra ma większą renome. Pzdr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 22:16, baguaj napisał:

hrabiamartin oj obawiam sie, że z tą ostatnią kwestią to mógłbyś sie przejechać. Ja jako
5 letni łebek pogrywałem w oba tytuły z kumplami i wszyscy byliśmy zdania, że SF jednak
lepszy. Jedyną rzeczą, która mi sie podobała w MK to fatality ;) No, ale nie będe sie
spierać, bo każdy ma prawo wyrażać sie subiektywnie o tym, co lepsze/gorsze. Myślę, że
tylko ankieta zadecyduje o tym, która gra ma większą renome. Pzdr :D


Zgadzam się. Osobiście zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że bardziej znaną serią jest Mortal Kombat. Duża tym zasługa kontrowersji, które narosły wokół tej sagi na przestrzeni lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem trochę w Street Fighter 4 i zbytnio mnie ta gra nie urzekła. Wolę trzaskać mordy w Mortal Kombat, lub Tekkenie. Może to przez tą grafikę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 19:24, hrabiamartin napisał:

Katshuhito :1: A kto mówi o nowych mortalach? Wyraźnie poleciłem wszystkim mk trilogy.
2: "Rasistowski" to mój post jest,zgadzam się
3:Co do "kolorowych" - wiadomo że chodzi tylko o Liu i Jaxa (na kilkadziesiąt dostępnych
postaci)
4:Walka z takim 4-rękim bossem na szczycie wieży to coś naprawdę emocjującego, nie z
jakimś tam generałem, czy człowiekiem gumą...
5:Dla mnie to jest jak porównanie (pieprzonego)"Władcy pierścieni" z Krzyżakami z 1960...Niektórzy
zrozumieją o co mi chodzi...I jeszcze jedna ciekawa kwestia... Spytasz 3 pierwszych 25
latków: "kto to to jest sub-zero,scorpion" a spytasz "kim jest Ryu, Blanka"? .......
Jak myślisz ,co powiedzą? :D pozdrawiam "Wiernych" ..


2: nie masz powodów do dumy
3: a Ryu lub Ken wyglądają na "kolorowych" ? to jest argument z dupy wyciągnięty
4: ta emocje sięgają zenitu, może dlatego że ten 4-ręki "stwór" miał podwyższane statystyki by było trudniej :) ( skoro tak lubisz tą serię to wiesz o czym mówie, gdyż ten sam potwór sterowany przez nas to po prostu mięczak :) )
spytam 25 latków " kto to sub-zero i scorpion " fakt będą wiedzieli, ale więcej by wiedziało kim są Ryu,Blanka,etc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować