Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Assassins Creed: Brotherhood

2032 postów w tym temacie

Zapomniałem w ogóle wyrazić opinii o tej grze. Niestety według mnie najgorsza ze serii (jak dotąd), ponieważ ma w sobie najmniej klimatu, cały ten Rzym do mnie nie przemawia i fabuła Ezia też taka średnia. Historia Desmonda już mi się bardziej podobała. I ogólnie wydaje mi się, że trochę zbyt rozbudowana ta gra jeśli chodzi o poboczne duperele. Tęsknie za Akką i Florencją ;( Te wszystkie wady nie świadczą o tym że gra jest zła, zajmuje ona po prostu trzecie miejsce względem serii.

Ps: U Was też po zakończeniu nie można wydawać zleceń assassynom? Bo mam wszystkie "blade" i można kliknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie takie same odczucia.
SP ukończyłem, żeby poznać zakończenie, ale fabuła mnie nudziła. Jak włączam AC: B, to w 95% przypadków dla multi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 22:57, Orion napisał:

I ogólnie
wydaje mi się, że trochę zbyt rozbudowana ta gra jeśli chodzi o poboczne duperele.


To w ogóle możliwe, żeby poboczne, dodatkowe, opcjonalne, nieobowiązkowe rzeczy mogły komukolwiek przeszkadzać? Nie chcesz, nie korzystaj, wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 23:03, Mercuror napisał:

> I ogólnie
> wydaje mi się, że trochę zbyt rozbudowana ta gra jeśli chodzi o poboczne duperele.


To w ogóle możliwe, żeby poboczne, dodatkowe, opcjonalne, nieobowiązkowe rzeczy mogły
komukolwiek przeszkadzać? Nie chcesz, nie korzystaj, wtf?


Nie, nie nic w tym złego, ale ja przynajmniej czułem się z lekka zagubiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee, dla mnie te wszystkie usprawnienia z brotherhood były absolutnie niekonieczne, wszyscy moi asasyni nie byli w stanie znieść hardkorowych treningów i poumierali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy ACB tez startuje przez ten poroniony Ubisoft Launcher i tez za każdym razem wymaga połączenia z netem podczas odpalania gry [własnie katuje AC2 i zastanawiam sie czy nie kupić zaraz po nim ACB, ale jak tam są te boskie zabezpieczenia które tak mi "umilają" obecnie życie, to spasuje, już pominął bym, że gra ładuje się jakieś 30-40sekund bo launcher sprawdza aktualizacje jak żółw [i to na necie 50mb/s], ale to czyszczenie zapisów z serwera ubichłamu mnie dobija... wyzerowało mi zapis od Wenecji =.=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale tym razem dodali coś takiego jak Tryb Offline.
Różni się tylko tym o pełnej gry, że nie masz dostęp do inwestycji u handlarzy przez co możesz mieć problemy z wykonaniem niektórych zadań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspaniale.....
Szczęście w nieszczęściu przeinstalowanie ubi launchera pozwoliło mi w końcu zapisywać stany w AC2 na dysku, przynajmniej jeden problem mam z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 14:13, Maciej2194 napisał:

wiecie może jak sie ogłusza prześladowcę w grze wieloosobowej(ścigany) ?

Zależy na czym grasz. Na x-klocku to będzie B, a na PS3 kółko. Jeśli chodzi o PC to nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok wiem już. Shift należy wcisnąć. Kolejne pytanie bo czegoś tu nie rozumiem. Gdy sobie tak spokojnie chodzę w poszukiwaniu celu to jest jakaś możliwość by szybciej sie zorientować gdzie jest mój prześladowca? Bo ciągle albo mnie z flanki zajdzie albo stoi przede mną a ja nie wie, że to on i nawet go sie nie da ogłuszyć bo już zdąży mnie zabić xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest taka umiejętność, która pozwala na poznanie roli ludzi znajdujących się w pobliżu (niestety wyleciała mi z głowy nazwa). Poza tym imo i tak na prześladowcę najlepsza jest bomba dymna lub taki skill oślepiający wszystkich dookoła, którego nazwy również nie pomnę (sprawdź sobie w profilu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie narazie nie mam takich zdolności bo dopiero 7 poziom posiadam.
Pytanie numer 3. Czy dodatkową precyzję włącza sie jakimś klawiszem? czy ona sie automatycznie aktywuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 14:53, Maciej2194 napisał:

Właśnie narazie nie mam takich zdolności bo dopiero 7 poziom posiadam.
Pytanie numer 3. Czy dodatkową precyzję włącza sie jakimś klawiszem? czy ona sie automatycznie
aktywuje?

Aktywuje się automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją "koń trojański" w szóstej sekwencji gry. Otóż cały czas jestem wykrywany jak mam likwidować trójki przeciwników.

Mam wersje na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować