Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Assassins Creed: Brotherhood

2032 postów w tym temacie

Witam
Sprzedałem ostatnio wersje elektroniczną tej gry i mianowicie jest problem z jej odpaleniem. Wszelkie dane do logowania są poprawne ale gra woła że klucz został już wykorzystany. Czy da się jakoś deaktywować tą grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 08:12, diabolo20 napisał:

Witam
Sprzedałem ostatnio wersje elektroniczną tej gry i mianowicie jest problem z jej odpaleniem.
Wszelkie dane do logowania są poprawne ale gra woła że klucz został już wykorzystany.
Czy da się jakoś deaktywować tą grę?


Nie ma takiej opcji. Gra raz przypisana do konta tam już zostaje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 09:31, Jedimax napisał:

> Witam
> Sprzedałem ostatnio wersje elektroniczną tej gry i mianowicie jest problem z jej
odpaleniem.
> Wszelkie dane do logowania są poprawne ale gra woła że klucz został już wykorzystany.

> Czy da się jakoś deaktywować tą grę?

Nie ma takiej opcji. Gra raz przypisana do konta tam już zostaje ...

Tylko problem polega na tym że również podaje l i h do konta ubi na którą zarejestrowano gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Przecież zawsze można zmienić dane na login i passy. Mówisz,że sprzedałeś tak? Na wersji elektronicznej podajesz nick i passy, ta osoba która kupuje ci zapłaciła i zmieniła je zapewnie. Gry się nie da deaktywować, gdyż jest przypisana jak mówiłeś. Przypisana do konta UBI jakie zrobiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 22:51, BartexooN napisał:

/.../

Przecież zawsze można zmienić dane na login i passy. Mówisz,że sprzedałeś tak? Na wersji
elektronicznej podajesz nick i passy, ta osoba która kupuje ci zapłaciła i zmieniła je
zapewnie. Gry się nie da deaktywować, gdyż jest przypisana jak mówiłeś. Przypisana do
konta UBI jakie zrobiłeś.

No ok czyli ma niezmieniać loginu na koncie Ubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O w du**. Zapomniałem o ściągnięciu Da Vinci disappearance. Długo ściąga się DLC ? Przeszedłem Brotherhood''a i grałem w multi i zapomniałem właśnie o dodatkach na płycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 22:18, DambialkoX napisał:

O w du**. Zapomniałem o ściągnięciu Da Vinci disappearance. Długo ściąga się DLC ? Przeszedłem
Brotherhood''a i grałem w multi i zapomniałem właśnie o dodatkach na płycie.


U mnie też jak u Jok4rsona, po zainstalowaniu na PC wszystko już było ściągnięte. Może przeszedłeś i nawet nie wiesz? :P

Spoiler

To są misje o poszukiwaniu obrazów, a potem w jaskiniach pod Rzymem w placówce Tych, Którzy Byli Przed Nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2011 o 14:24, MithrandirII napisał:

> O w du**. Zapomniałem o ściągnięciu Da Vinci disappearance. Długo ściąga się DLC
? Przeszedłem
> Brotherhood''a i grałem w multi i zapomniałem właśnie o dodatkach na płycie.

U mnie też jak u Jok4rsona, po zainstalowaniu na PC wszystko już było ściągnięte.
Może przeszedłeś i nawet nie wiesz? :P

Spoiler

To są misje o poszukiwaniu obrazów, a potem
w jaskiniach pod Rzymem w placówce Tych, Którzy Byli Przed Nami



To chyba dowiedziałbym się, że

Spoiler

porwali Da Vinciego. Chyba, że to są te misje z jego wynalazkami. Obrazów, żadnych nie pamiętam, a w takim razie do czego jest ten kod do dodatków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie grałeś w to skoro nie

Spoiler

skanowałeś obrazów Orlim Wzrokiem

.
Jak odpalasz grę, uruchamia się Ubisoft Launcher i po prawej masz listę 4 wyzwań i pod nimi "Zdobądź Nagrody". Klikasz w to i pierwsze na liście masz "The Da Vinci Disappearance". Kliknij w "Odbierz" i powinieneś mieć je wtedy już w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zainstalowałem Brotherhooda i jest nieźle, ale zapomniałem co nieco z fabuły AC 2, muszę też przyzwyczaić się do sterowania :P Mam pytanie: czy zapisane stany gry z AC 2 mają jakiś wpływ na cokolwiek w Brotherhoodzie (np. ilość florenów)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś Ci przypomnieć z AC2?
Wydaje mi się, że save z dwójki nie ma wpływu na Brotherhood - w końcu Ezio

Spoiler

traci wszystko na początku gry, po ataku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2011 o 22:14, Gumisiek2 napisał:

Właśnie zainstalowałem Brotherhooda i jest nieźle, ale zapomniałem co nieco z fabuły
AC 2, muszę też przyzwyczaić się do sterowania :P Mam pytanie: czy zapisane stany gry
z AC 2 mają jakiś wpływ na cokolwiek w Brotherhoodzie (np. ilość florenów)?


http://www.youtube.com/watch?v=SFdfeGSzmUw Proszę, całe zakończenie AC 2 po polsku, bo to jest praktycznie najważniejsze dla Brotherhooda. Też tego użyłem przed rozpoczęciem gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować