Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2008 o 12:31, adi54 napisał:

Chce zabić gildie złodziei. Odmawiam przyłączenia sie do nich oni mnie ładnie atakują
ja ich pięknie zabijam tylko słyszę jak u góry wiara krzyczy "alarm" i słyszę odgłosy
wyjmowanych mieczy. Wychodzę przez gospodę i tu na mnie zwala się strażnik i Hanna. Nie
wiem co mam zrobić. Jakiś głupi błąd ;/ Może trzeba ich w specjalne miejsce wyciągnąć
żeby wiara sie nie skapowała? Help...

Yyy... Hanna należy do gildii złodziei, więc nic dziwnego, że atakuje. Może strażnik też jest od nich? Ktoś jeszcze Cię atakuje? Zobacz jak to wygląda jeśli wyjdziesz przez kanały, a nie przez gospodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 12:38, Mumin napisał:

Yyy... Hanna należy do gildii złodziei, więc nic dziwnego, że atakuje. Może strażnik
też jest od nich? Ktoś jeszcze Cię atakuje? Zobacz jak to wygląda jeśli wyjdziesz przez
kanały, a nie przez gospodę.

To zależy jeszcze w jakich częściach kanał sie z nimi naparzam. Jak raz w innym miejscu to był napis że jakiś właściciel gospody to mówi. A na ich zabiciu mi zależy bo chce miecz mistrzowski. Bo ja łucznikiem chce być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 12:31, adi54 napisał:

Jakiś głupi błąd ;/ Może trzeba ich w specjalne miejsce wyciągnąć żeby wiara sie nie skapowała? Help...

Tez tak kiedys mialem. Po prostu walka odbywa sie blisko przechodzacego straznika (co z tego, ze kilkanascie metrow nizej? Wazne, ze dokladnie pod nim :/) i ten traktuje to jak walke, ktora odbywa sie 5 metrow od niego na tym samym poziomie... Ja sprobowalbym wyjsc kanalami i pobiec od razu do Andre - moze bedzie mozliwosc zaplacenia grzywny. Ew. zaklecia zapomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 12:44, Damian14BO napisał:

> Jakiś głupi błąd ;/ Może trzeba ich w specjalne miejsce wyciągnąć żeby wiara sie
nie skapowała? Help...
Tez tak kiedys mialem. Po prostu walka odbywa sie blisko przechodzacego straznika (co
z tego, ze kilkanascie metrow nizej? Wazne, ze dokladnie pod nim :/) i ten traktuje to
jak walke, ktora odbywa sie 5 metrow od niego na tym samym poziomie... Ja sprobowalbym
wyjsc kanalami i pobiec od razu do Andre - moze bedzie mozliwosc zaplacenia grzywny.
Ew. zaklecia zapomnienia.

Ten strażnik to czeka później w gospodzie, ja otwieram drzwi to mnie nie atakuje tylko leci do tych kanałów ;| Spróbuje pobiec za nim pobije go i rzucę czar zapomnienia. Może sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy mówicie o takich błędach ze złodziejami, ja zabiłem kiedys poszukiwacza blisko strażników pilnujacych bramy i musiałem zapłacić Andre jak za zabójstwo(jest troche tego typu błedów w tej grze i trzeba na nie uwaać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś zrobic screenshota do światyni na bagnie, jak do niej iść? Blądze po tych bagnach, a i tak nie za daleko bo jak nie wpadne na golemy to jakieś szerszenie mnie zabiją i krwiopijcy w tej słabej zbroi bandyty. No nie moge po prostu nigdzie znależć tej budowli. Kolo mówi: widzisz ta wielką skałe? obok jest ścieżka. Coś musi kręcić bo za cholipe żadnej ściezki tam nie ma, albo może jakoś dobrze zamaskowana musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wez w lapy kusze lub luk - bedziesz wiedzial o przeciwnikach z przodu znacznie szybciej.
Po odejsciu od bandytow ubierz najlepsza zbroje jaka masz. Jesli byles juz w GD i masz pancerz paladyna / lowcy / arcymaga, to bedzie latwiej. Byleby bandziory cie z nia nie widzialy. Jesli nie masz mapy kup ja od Cronosa.

20080701113938

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>\...\

Koleś mówi prawdę,tylko ty pewnie zabłądziłeś i poszedłeś do tej budowli na północy w której jest sporo pełzaczy.Świątynia której szukasz znajduję się po południowej stronie bagien.W Jarkendarze bardzo przydatna jest mapa,ale nie wiem czy można ją gdzieś znaleźć,ale na pewno można kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.Jestem najemnikiem i mam 25 % broni dwuręcznej.Wulfgar mnie już nie chce uczyć.A Cord potrzebuje przynajmniej 30 % :P Jest jakiś inny nauczyciel?

EDIT: Zapomniałem,że gram bez dodatku,ale z dodatkiem chyba jest tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 15:01, WIkitory napisał:

Mam problem.Jestem najemnikiem i mam 25 % broni dwuręcznej.Wulfgar mnie już nie chceuczyć.A Cord potrzebuje przynajmniej 30 % :P Jest jakiś inny nauczyciel?

Alrik (dzielnica portowa, na polnoc od chaty Lehmara) i Buster (chata nad jeziorem, w poblizu farmy Onara) - ale musisz ich pokonac (albo tylko z nimi walczyc - nie pamietam*).

* - sprawdzilem na gothic.phx.pl - Alrika musisz pokonac, Bustera wystarczy wyzwac na pojedynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 15:01, WIkitory napisał:

Mam problem.Jestem najemnikiem i mam 25 % broni dwuręcznej.Wulfgar mnie już nie chce
uczyć.A Cord potrzebuje przynajmniej 30 % :P Jest jakiś inny nauczyciel?

EDIT: Zapomniałem,że gram bez dodatku,ale z dodatkiem chyba jest tak samo


Oj, to chyba niezbyt wesoło, bo najbliższego znajdziesz w zamku w Górniczej Dolinie dopiero. Szkoda, że się nie podszkoliłeś u Wulfgara do 30% zanim zostałeś najemnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 15:43, Mumin napisał:

Szkoda, że się nie podszkoliłeś u Wulfgara do 30% zanim zostałeś najemnikiem.


Skoro został już najemnikiem to i tak zaraz będzie musiał iść do zamku w górniczej dolinie,a tam będzie mógł podszkolić się do 30%,a później resztę już u Corda.A w Jarkendarze chyba też są jacyś nauczyciele broni dwuręcznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 15:43, Mumin napisał:

Oj, to chyba niezbyt wesoło, bo najbliższego znajdziesz w zamku w Górniczej Dolinie dopiero.
Szkoda, że się nie podszkoliłeś u Wulfgara do 30% zanim zostałeś najemnikiem.

zawsze może użyć jaskichś tabliczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 15:01, WIkitory napisał:

[...] Jest jakiś inny nauczyciel?


Na początku drugiego aktu możesz kupić książkę u Lutero (Górne Miasto). O ile pamiętam dawała 5% do walki bronią (jedna książka do 1-ręcznej, druga do 2-ręcznej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe już poradziłem sobie z gildią złodziei. "Wystarczy" że zostałem strażnikiem. Wtedy nikt o nic nie miał pretensji jak ich zabijałem. Wcześniej choć byli ukryci głęboko w kanałach to i tak ludzie z ulicy wołali "alarm'''' i mnie atakowali (Hanna). Gildia to już przeszłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 19:04, adi54 napisał:

Gildia to już przeszłość...


Ja gildii złodziei prawie nigdy nie likwidowałem,zawsze do nich dołączałem i wykonywałem kilka ciekawych misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować