Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Jeśli chcesz ruszyć śledztwo ze sprzedażą broni to porozmawiaj ze strażnikiem pilnującym skrzyń w drodze do statku paladynów i pomóż kupcowi który siedzi na ławce niedaleko gospody ''pod martwą harpią''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 22:46, Unser Fuhrer napisał:

Jeśli chcesz ruszyć śledztwo ze sprzedażą broni to porozmawiaj ze strażnikiem pilnującym skrzyń
w drodze do statku paladynów i pomóż kupcowi który siedzi na ławce niedaleko gospody ''pod
martwą harpią''


O jakie tabliczki chodzi Erolowi? Temu kupcowi pod mostem? Bo nigdy nie potrafiłem tego wykonać :P Miałem multum tabliczek, a i tak on żadnej nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 22:48, Tyraf napisał:

> Jeśli chcesz ruszyć śledztwo ze sprzedażą broni to porozmawiaj ze strażnikiem pilnującym
skrzyń
> w drodze do statku paladynów i pomóż kupcowi który siedzi na ławce niedaleko gospody ''pod

> martwą harpią''

O jakie tabliczki chodzi Erolowi? Temu kupcowi pod mostem? Bo nigdy nie potrafiłem tego wykonać
:P Miałem multum tabliczek, a i tak on żadnej nie chciał.

chodzi mu o te tabliczki które mają bandyci na moście po drodze z karczmy w stronę tej farmy na której jest Randolph

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 22:51, Unser Fuhrer napisał:

Tuż przy nim i trochę nad nim jest most, zabij bandytów nad i pod mostem, pozbieraj bronie
i tabliczki, tabliczki oddaj erolowi a bronie do dowód przemytu broni :)


No tyle domyślałem się żeby zrobić, ale jest pewien zgrzyt... nie znalazłem tam żadnych tabliczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 23:16, Unser Fuhrer napisał:

ani w zwłokach ani gdzieś w okolicach? bug...
chyba że gdzieś w okolicy skrzynia jest..


Cóż, szczerze mówiąc nie pamiętam czy tam skrzyni jakiś nie było... Na pewno nie było tabliczek w ciałach, ale teraz nie ma t0o większego znaczenia, bo jestem w IV rozdziale i jeśli były tam jakieś tabliczki to już je wykorzystałem. no cóż.Szkoda i dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz w grze znajdziesz taką tabliczkę jeszcze w wieży Xardasa. Taka zwykła, czarna, z zaokrągloną górą... Chyba można je do czegoś wykorzystywać...
Już wykonałem tego questa dla Erola (koło karczmy) i pogadałem ze strażnikiem towarów paladynów w porcie. Erol po prostu wrócił do swojego domu przed farmą Onara, a strażnik czeka aż zdemaskuję zdrajcę... :/ Jeszcze jutro coś pokombinuję.
A tak mnie naszło przed chwilą: chcę się dołączyć do najemników. Czy wykonywanie tych zadań w Khorinis (zaginieni ludzie, strażnik-zdrajca...) nie popsuje mi przypadkiem reputacji wśród ludzi Lee? W końcu oni życzą strażnikom jak najgorzej, a tu nagle ja rozwiązuję jedne z większych problemów w mieście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale zdaje mi się że tabliczki które tam były nie były do ''zużycia'', mogę się mylić. No i co Ci szkodzi w 5 rozdziale sprawdzic jedna skrzynie ;]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 23:50, Igor FCBayern napisał:

Pierwszy raz w grze znajdziesz taką tabliczkę jeszcze w wieży Xardasa. Taka zwykła, czarna,
z zaokrągloną górą... Chyba można je do czegoś wykorzystywać...
Już wykonałem tego questa dla Erola (koło karczmy) i pogadałem ze strażnikiem towarów paladynów
w porcie. Erol po prostu wrócił do swojego domu przed farmą Onara, a strażnik czeka aż zdemaskuję
zdrajcę... :/ Jeszcze jutro coś pokombinuję.
A tak mnie naszło przed chwilą: chcę się dołączyć do najemników. Czy wykonywanie tych zadań
w Khorinis (zaginieni ludzie, strażnik-zdrajca...) nie popsuje mi przypadkiem reputacji wśród
ludzi Lee? W końcu oni życzą strażnikom jak najgorzej, a tu nagle ja rozwiązuję jedne z większych
problemów w mieście...


Wykonanie tych zadań nie będzie miało wpływu na reputacje u najemników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 00:04, lancuch napisał:

normalnie nic one nie daja ale mozna je dac vatrasowi za kilka flaszek i toszq expa ;P


Nie wszystkie bo jak pamiętam to chyba bandyta ma jedną co daje siłę. O ile się nie myle :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 13:53, mroczny mrok napisał:

Ja starałem się ich omijać. W tym etapie gry ciężko jest pokonać skurczybyków, oj ciężko. Ale
można też kupować zwoje. Kilka dobrych zwoi i nawet kaptur im nie pomoże:) Oczywiście jest
to wydatek, ale w tym momencie powinieneś być dosyć nadziany.
PS: Zabiłeś już czarnego trolla?:)
PS2: Skąd przyszedł ci do głowy pomysł z topielcem? Czy to była "ostatnia deska ratunku"?:)

zabiłem, ale z samego faktu wiele korzyści nie było z kasą jest tak sobie choć po obrobieniu prawie każdego w khorinis będzie ok 5k, a jeszcze od cholery różnych kosztowności do sprzedania mam, bo czekałem, czy może nei znajdę gdzieś kogoś, kto będzie chciał ten złom skupic drożej :)
A z topielcem to wszedł w grę mój wrodzony zmysł ekonoma :) zacząłem od najtańszego i zrobiłem save''a, bo wiem, że np. smoczym zębaczem rozwaliłbym kilku tych gości, ale czekam na jakąś konkretną okazję i oszczędzam na razie.
Ale tam gdzie okaże się to konieczne to pewnie zużyje jakieś przydatne zwoje :) na razie lecę do górnego miasta poszukac ostatniego krwawego kielicha, do magów, do wiedźmy i zaczynam zabawę z NK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 08:39, Lord Andre 1 napisał:

Mylisz je zinnymi tabliacami jedęsa takie ciemne to nic nie dają a jedne są innch kolorów zależne
od umiejetnosci.

te zaokrąglone nie dają nic (stara kamienna tablica), można je oddać Vatrasowi i dostać na początku ciupinke expa, a później napoje, natomiast te drugie zawsze dają jakiś miły bonus i nazywają się troszkę inaczej :) ja na razie trzymam kilka takich tabliczek i czekam, aż skille jeszcze bardziej podrożeją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejne dwa pytania(dawno w noc kruka nei grałem :D)
1.gdzie znajde jakiegoś kupca ignaza co sprzedaje czary w mieście. Bo mnie jeden mag prosił bym od niego czary kupił
2. Gdzie mieszka lichwiarz bo u niego jest jeden z krawych kielichów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 09:55, Xanas napisał:

kolejne dwa pytania(dawno w noc kruka nei grałem :D)
1.gdzie znajde jakiegoś kupca ignaza co sprzedaje czary w mieście. Bo mnie jeden mag prosił
bym od niego czary kupił
2. Gdzie mieszka lichwiarz bo u niego jest jeden z krawych kielichów.


ignaz to o ile dobrze pamietam alchemik w miescie portowym, jak wchodzisz do dzielnicy portowej od razu odbij w lewo i idz wzdłuż muru - spotkasz kowala a obok niego jest chatka alchemika

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować