Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2009 o 19:44, DJ Szlafrok napisał:

Witam. Mam do Was wielką prośbę. Czy mógłby ktoś zrobić screeny występowania zaznaczonych
czerwoną obwódką tabliczek? Szukam i szukam, a ich nie ma. Tylko, jeśli łaska, proszę
właśnie o zrzuty ekranu, opisy nie wystarczą. :- )
Nawiasem mówiąc coś dziwnie dużo błędów zdaje się mieć ta mapa. Et, może mam jakieś urojenia.
;- )


Wydaję mi się, że mapa jest w porządku :)

Łapaj :) Screena na tabliczkę z siłą nie zrobiłem, bo tabliczki sam nie mogłem za nic znaleźć. Widocznie musiałem już ją złapać bo w ekwipunku jakoś na siłę mam :) Mam nadzieję że pomogłem i screeny są jasne.

20090102202757

20090102202812

20090102202832

20090102202845

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 12:11, czarek.k napisał:

Wie ktoś gdzie jest klucz do skrzyni w jaskini, pod mostem z bandytami? Jedną otworzyłem
wytrychem, ale do drugiej potrzebny jest klucz.


Jeżeli dobrze kojarzę to ma go kupiec z górnego miasta trudniący się specjalnymi towarami, to ten co załatwiamy mu szpony zębacza (zapomniałem imienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 12:11, czarek.k napisał:

Wie ktoś gdzie jest klucz do skrzyni w jaskini, pod mostem z bandytami? Jedną otworzyłem
wytrychem, ale do drugiej potrzebny jest klucz.


Tak, musisz mieć klucz, dostaniemy go od kupca w Górnym mieście, bądź od jednego z magów ognia(tych z najwyższego kręgu). Ale uwaga, by dostać klucz musisz(spoiler):

Spoiler

BYĆ MAGIEM OGNIA, INACZEJ NIE DA RADY

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 20:30, Burczyn 1 napisał:

Łapaj :) Screena na tabliczkę z siłą nie zrobiłem, bo tabliczki sam nie mogłem za nic znaleźć. Widocznie musiałem już ją złapać bo w ekwipunku jakoś na siłę mam :) Mam nadzieję że pomogłem i screeny są jasne.


Dzięki wielkie, o to chodziło. :- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 12:51, DJ Szlafrok napisał:

Dzięki wielkie, o to chodziło. :- )


Drobnostka. Jeśli chodzi zaś o tabliczkę siły, jest ona pod mostem, tam gdzie pewien kupiec stracił część swych towarów, bądź na moście, tam gdzie pełno bandziorów :F PS. Deszcz ognia powinien ich rozwalić. Tych bandziorów ofkors :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 13:06, Burczyn 1 napisał:

Drobnostka. Jeśli chodzi zaś o tabliczkę siły, jest ona pod mostem, tam gdzie pewien kupiec stracił część swych towarów, bądź na moście, tam gdzie pełno bandziorów :F PS. Deszcz ognia powinien ich rozwalić. Tych bandziorów ofkors :P


Bandyci to akurat pikuś, oberwali już po swoich wymalowanych buziach. Problem w tym, że tabliczki znaleźć nie mogę ani pod, ani NA moście. Możliwe, że znajduje się w kotlinie zaraz pod tym mostem (na mapie tabliczka zarysowana jest na granicy właśnie drogi pod mostem i kotliny tuż pod drogą).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 12:33, Burczyn 1 napisał:

> Wie ktoś gdzie jest klucz do skrzyni w jaskini, pod mostem z bandytami? Jedną otworzyłem

> wytrychem, ale do drugiej potrzebny jest klucz.

Tak, musisz mieć klucz, dostaniemy go od kupca w Górnym mieście, bądź od jednego z magów
ognia(tych z najwyższego kręgu). Ale uwaga, by dostać klucz musisz(spoiler):

Spoiler

BYĆ MAGIEM
OGNIA, INACZEJ NIE DA RADY

:)

A mogę go ukraść temu kupcowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 13:27, DJ Szlafrok napisał:

Bandyci to akurat pikuś, oberwali już po swoich wymalowanych buziach. Problem w tym,
że tabliczki znaleźć nie mogę ani pod, ani NA moście. Możliwe, że znajduje się w kotlinie
zaraz pod tym mostem (na mapie tabliczka zarysowana jest na granicy właśnie drogi pod
mostem i kotliny tuż pod drogą).


Też nie mogłem znaleźć tej tabliczki, nawet gdy zacząłem grę od nowa. Jednak nasunęła mi się jedna myśl. Zobacz na screen poniżej. Być może jest w kuferku? Nie wiem tylko czy jest otwarty, czy trzeba kombinować z wytrychami i kluczami, to musisz sprawdzic sam :)

ED: Chyba w tej kotlince jej nie ma ;/ Pewności nie mam, ale raczej nie ma tam jej :P

Czarek ->

Nie, raczej nie. :)

20090103135747

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 15:47, DJ Szlafrok napisał:

W skrzyni też nie ma. Sprawdzałem już wcześniej.

A sprawdzałeś w tej małej jaskini pod mostem gdzie są kretoszczure?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 14:09, DJ Szlafrok napisał:

> A sprawdzałeś w tej małej jaskini pod mostem gdzie są kretoszczure?

Sprawdzałem. Nie ma. W skrzyniach oczywiście też.

To musi gdzieś na jakimś kamieniu leżeć. Tak mi się to kojarzy. A czasem on nie znajduje się w lesie ? Tym poniżej miasta? Tam gdzie wargi i cieniostówr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 17:36, Thalanthas napisał:

Mam kłopot z zabiciem pierwszego smoka w Górniczej Dolinie. Prosiłbym o dobry sposób
na zabicie go bo konwencjonalne sposoby nie działają.


Przyzwanie demona, a jak smok na nim skoncentruje siły to "this is sparta!" i ciachamy ile wlezie. Demka możesz przyzwać ze zwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 17:37, Wintesun napisał:

Przyzwanie demona, a jak smok na nim skoncentruje siły to "this is sparta!" i ciachamy
ile wlezie. Demka możesz przyzwać ze zwoju.



A gdzie moge go kupić bo nie mam takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 17:36, Thalanthas napisał:

Mam kłopot z zabiciem pierwszego smoka w Górniczej Dolinie. Prosiłbym o dobry sposób
na zabicie go bo konwencjonalne sposoby nie działają.


Co masz na myśli mówiąc pierwszego?Bo jeżeli tego na bagnach to w jego zabiciu pomaga Rod i Ciphner,więc problemu nie powinno być.Jeżeli zaś o któregoś z pozostałych to radziłbym Ci zaopatrzyć się w mikstury szybkości i zdrowia.Moja metoda jest taka:
-wypijasz miksturę szybkości
-tłuczesz smoka dopóki twój poziom życia nie padnie zbyt nisko
-uciekasz i szybko się leczysz
-z powrotem podbiegasz do smoka
I tak aż do momentu aż bestia padnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 17:48, raven91 napisał:

Co masz na myśli mówiąc pierwszego?Bo jeżeli tego na bagnach to w jego zabiciu pomaga
Rod i Ciphner,więc problemu nie powinno być.Jeżeli zaś o któregoś z pozostałych to radziłbym
Ci zaopatrzyć się w mikstury szybkości i zdrowia.Moja metoda jest taka:
-wypijasz miksturę szybkości
-tłuczesz smoka dopóki twój poziom życia nie padnie zbyt nisko
-uciekasz i szybko się leczysz
-z powrotem podbiegasz do smoka
I tak aż do momentu aż bestia padnie.


Mówisz że pomagaja mi? Muszę pewnie z nimi pogadać bo ja nie wiem nico ich pomocy. Są oni w zamku czy gdzie indziej? Już jakiś czas temu przestałem grać więc nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu co za... gadasz z nimi, idziecie do smoka. Jeden z nich ma kusze, skok padnie na kilka shotów. I git. Są niedaleko niego, obok chatki Cavalorna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować