Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2009 o 21:54, Czarek-k napisał:

Na początku gry wcale nie trzeba wydawać kasy na miecze. Wykonując questy możemy przecież
zdobyć dość dobra broń. Np.

Spoiler

za wydanie Canthara dostajemy od Sary piracki kordelas.

.

Ja zawsze Sarę wsadzam do paki. Bo potem można więcej zdziałać ze złodziejską szajką ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też ją zawsze to pierdla pakuję bo potem

Spoiler

Canthar wychodzi z pierdla w 3 rozdziale jeżeli się go wsadzi i rozpowiada każdemu kupcowi że jesteś skazańcem i nikt nie chce Ci nic sprzedać i trzeba mu płacić 500 golda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 17:18, Bezi_113 napisał:

Ja też ją zawsze to pierdla pakuję bo potem

Spoiler

Canthar wychodzi z pierdla w 3 rozdziale
jeżeli się go wsadzi i rozpowiada każdemu kupcowi że jesteś skazańcem i nikt nie chce
Ci nic sprzedać i trzeba mu płacić 500 golda



Jeśli masz dużo kasy( np. grasz kowalem), to ten 300-500 gold dla faceta nie jest potem najmniejszym problemem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale przywykłem to wsadzania Sary do paki tym bardziej że taki sam Piracki Kordelas można znaleźć na plaży w porcie po lewej burcie Esmeraldy w namiocie koło niego jest jaszczur :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem w III rozdziale, przeszłem Zapomnianą dolinę budowniczych,mam Oko Innosa z naprawioną oprawą.Gram z kodami,54 poziom 198 pkt siły 200 zręczności,150 many 648 pkt życia, wszystkie umiejętności.Posiadam miecz Smocza Zguba,Magiczną kuszę(zdobyłem podczas przechodzenia grobu Qarhodrona).Mam problem uniemożliwiający dalszą grę:otóż Vatras i Pyrokar zjawili się w Słonecznym kręgu a Xardas nie.Gdy chcę z nim porozmawiać w opcjach dialogu: KONIEC.We wcześniejszej rozmowie powiedział mi ,że jestem zbyt słaby,żeby iść na smoki.(przy okazji:dałem Szpon Beliara Saturasowi i czy to coś pokiełbasiło?)Może trzeba było przeczytać księge"Dwór Irdorath" zanim dałem ją Pyrokarowi?Proszę o szybką odpowiedź.Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie napisałeś w jakij jesteś gildii. Jeśli dobrze pamiętam to Xardas pójdzie z tobą jeśli będziesz Łowcą Smoków (jeśli grasz Najemnikiem) albo Paladynem (jeśli Strażnikiem) tak czy siak myśle że to jest przyczyną, idź uwolnić Benneta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mlynar911 nie ma racji mw żadnym wypadku nie można otwierać księgi bo Nie da się jej otworzyć.
Dopiero w 5 rozdziale

Spoiler

gdy Xardas daje nam list i nie ma go w swojej wieży czytamy list schodzimy do podziemi klasztoru bo dostajemy pozwolenie i czytamy księgę i dalej będziesz wiedział o co chodzi :]


A to że nie możesz grać dalej to przyczyna używania kodów, gdyż gra wykrywa że skoro masz 58 lvl. a poziom taki jest niemożliwy do zdobycia gdyż po prostu nie ma tyle rzeczy by na nich xpić.
Proponuję wpisać kod " insert sh" i wyskoczy Ci Bezi i w oknie rozmowy z tym Bezim możesz sobie wybrać rozdział.
Wybierz 2 bo skoro grasz na kodach długo Ci to nie zajmie żeby przejść do 3 :] .
Albo po prostu zmień sobie poziom na 20 albo coś koło tego.
Najlepiej wpisz kod "insert ch" u niego możesz wybrać poziom dołożyć lp i wogle.
Dobra to raczej znasz ale jak to co Ci napisałem nie podziała to nie wiem co dalej .
Ale powodzenia w dalszej grze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 11:43, Bezi_113 napisał:

mlynar911 nie ma racji mw żadnym wypadku nie można otwierać księgi bo Nie da się jej
otworzyć.

Dobra ja się pomyliłem ale Ty jeszcze bardziej. To nie zalezy od poziomu czy używania kodów... A poza tym w G2 NK można nabić 60 lvl. Widziałem u kolesia bez kodów. Ja sam nabiłem 54 czy 56 to mój rekord.
Ale pamiętam ,że coś było z tymi magami. Nie wiem czy czasem nie trzeba było najpierw przysłać Xardasa a potem Pyrokara. Pamiętam tak trzeba było.
Najpierw rozmawiamy z Pyrokarem. Ten ni echce iść bo wie ,że musi być tak Xardas i chce jakiegoś dowodu. Więc Xardas daje nam klucz do Skrzyni w chacie Sekoba i tą księgę musimy dać dla Pyrokara. Wtedy on przyjdzie. A otwieramy ją gdzieś w V rozdziale. Właśnie tak jest. Tylko nie wiem co się robi gdy Xardas nie chce przyjść ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... No to w takim razie sorry, nie wiedziałem że można taki wysoki lvl. nabić.
Ale mi Xardas zawsze chciał przychodzić i nigdy nie było że któryś nie przyszedł.

@konio1073
A jak się dostałeś do słonecznego kręgu ?
Bo możliwe, że ty wpisałeś kod na miksturę szybkości lub pokonywałeś kolejne metry za pomocą klawisza "k" możliwość jest jeszcze taka, że po prostu Xardas nie zdążył do tego Kręgu dojść :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 11:52, Bezi_113 napisał:

Hmm... No to w takim razie sorry, nie wiedziałem że można taki wysoki lvl. nabić.
Ale mi Xardas zawsze chciał przychodzić i nigdy nie było że któryś nie przyszedł.

@konio1073
A jak się dostałeś do słonecznego kręgu ?
Bo możliwe, że ty wpisałeś kod na miksturę szybkości lub pokonywałeś kolejne metry za
pomocą klawisza "k" możliwość jest jeszcze taka, że po prostu Xardas nie zdążył do tego
Kręgu dojść :]

to niech pójdzie sobie do karczmy i dwa dni poleżakuje, wtedy zobaczymy, czy masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany dzięki Pitejowi.Gdy zostałem paladynem i poszłem do Xardasa,po rozmowie poszedł do słonecznego kręgu.A sam doszłem tam normalnie,tylko skakałem(przy 100 ileś tam zręczności rośnie premia do akrobatyki(śmiesznie to wygląda:paladyn w taaakiej zbroi skacze jak sarenka ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 12:16, konio1073 napisał:

Problem rozwiązany dzięki Pitejowi.Gdy zostałem paladynem i poszłem do Xardasa,po rozmowie
poszedł do słonecznego kręgu.A sam doszłem tam normalnie,tylko skakałem(przy 100 ileś
tam zręczności rośnie premia do akrobatyki(śmiesznie to wygląda:paladyn w taaakiej zbroi
skacze jak sarenka ;) )

Akrobatykę masz jak dojdziesz do 60 zręczności ;> albo 90. Jakoś tak ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 11:43, Bezi_113 napisał:

/.../> A to że nie możesz grać dalej to przyczyna używania kodów, gdyż gra wykrywa że skoro
masz 58 lvl. a poziom taki jest niemożliwy do zdobycia gdyż po prostu nie ma tyle rzeczy
by na nich xpić. /.../

Niemożliwy!? Co najwyżej trudny do osiągnięcia.
Niektóre potwory, które zabiłeś, ponownie się pojawiają. Respawnuje się ich nawet sporo. Wystarczy mieć cierpliwość. No, powiedzmy, dużą cierpliwość. Ale nie zakładaj z góry, ze jest to niemożliwe. Jeśli będziesz miał dużą cierpliwość, możesz osiągnąć wyższy, niż 58 poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 15:22, KrzysztofMarek napisał:

No, powiedzmy, dużą cierpliwość.


Po pewnym czasie i to nie będzie potrzebne. Grałem sobie ostatnio i właściwie chronicznie wybijałem wszystko co się da co rozdział. Taka wpojona automatyka to dobra rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 15:30, Bezi_113 napisał:

ale potem przyznałem rację mlynarowi911 :]

No cóż, ja ukończyłem, o ile pamiętam, właśnie na 58 poziomie (dokładniej od 54 do 58, bo grałem wiele razy). Ale mogłem nabić więcej. Dla jasności: ja nie potępiam nikogo, kto gra na kodach jako singiel. Gracz gra tak, zeby gra sprawiała jemu przyjemność - co innego jest w grze zespołowej, gdzie używanie kodów jest nielojalnością ( powiedzmy jasno, że jest oszustwem!) wobec innych graczy. Ale to co wyprawia gracz, grając sam - to jego prywatna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Wy takie poziomy wbijacie?! Ja nigdy nie miałem większego niż 35 a i tak wtedy wybiłem wszystkie stworzenia w Khorinis i mnóstwo w Górniczej dolinie i jeszcze wtedy na kodach grałem, ale tylko "cheat god" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować