Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Witam,
Mam problem. Elvrich nie chce ze mną gadać. Uważa mnie za "jakiegoś oprycha". Znalazłem ten list pożegnalny od Lucii no i trzeba by mu go dać ale wcześniej przy walce z bandytami niechcący go uderzyłem... Teraz on nie chce ze mną zamienić słówka! Jakieś pomysły jak go do tego zmusić? Może zaklęcie zapomnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 17:33, Umarty napisał:

Jakieś pomysły jak go do tego zmusić? Może zaklęcie zapomnienia?

Wczytać Save sprzed potyczki z bandytami - ty nie uderzysz w Elvricha, on nie będzie widział problemów by z tobą pogadać.
Jak ogólnie wiadomo w grach typu cRPG należy robić co chwilę Save, bo nigdy nie wiadomo co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 17:33, Umarty napisał:

Witam,
Mam problem. Elvrich nie chce ze mną gadać. Uważa mnie za "jakiegoś oprycha". Znalazłem
ten list pożegnalny od Lucii no i trzeba by mu go dać ale wcześniej przy walce z bandytami
niechcący go uderzyłem... Teraz on nie chce ze mną zamienić słówka! Jakieś pomysły jak
go do tego zmusić? Może zaklęcie zapomnienia?

Możesz jeszcze spróbować go pobić i użyć czaru otchłań ;] Czyli tego co wymazuje pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 17:40, Transylvanian_Hunger napisał:

Wczytać Save sprzed potyczki z bandytami


Tylko, że ja zapisuje wszystko na jednym save''ie i niestety zaraz po walce sobie zapisałem. Logiczne jest też, że gdyby była taka opcja nie wyjeżdżał bym z takim pytaniem na forum... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 17:51, mlynar911 napisał:

Możesz jeszcze spróbować go pobić i użyć czaru otchłań ;] Czyli tego co wymazuje pamięć.


Chciałem to zrobić ale on jest niestety "nieśmiertelny" :/

Sry za podwójny post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 17:52, Umarty napisał:

> Możesz jeszcze spróbować go pobić i użyć czaru otchłań ;] Czyli tego co wymazuje
pamięć.

Chciałem to zrobić ale on jest niestety "nieśmiertelny" :/

Sry za podwójny post.

To włącz marvin mode, podświetl go i w konsoli wpisz "edit focus". Potem fl (flags) = 0
Dzięki "flags" można ustawić czy ktoś jest śmiertelny czy nie. 0 to śmiertelny, 2 to nieśmiertelny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 18:35, KuroNeko napisał:

To włącz marvin mode, podświetl go i w konsoli wpisz "edit focus". Potem fl (flags) =
0
Dzięki "flags" można ustawić czy ktoś jest śmiertelny czy nie. 0 to śmiertelny, 2 to
nieśmiertelny ;)


Wielkie dzięki. Pogadałem z nim i jest git : ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam tez pytenko, wiecie jak dostac sie do takiej jakby kotlinki przed domem najbardzie j wysunientym na poludnie w jarkendarze, nie wiem czy on wydaje mi sie ze wojownikow, tam gdzie sa te zombi i bagienny golem tego broni , tuz przed tym golemem jest zawalony most a za mostem wlasnie ta kotlinka i nie da sie na nia wskoczyc w zadnym miejscu a musi byc jakis sposob zeby sie tam dostac, pamietam pare lat temu tam sie dostalem i tez mialem problemy z wejsciem ale zapomnialem jak :P plz help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musisz sie rozpedzic i skoczyc z mostu ktory jest wyzej. Gorzej bedzie z powrotem, bo trzeba wylapac dobry kat ale ogolnie wszystko sie da i nie trzeba zadnych kodow (gdzies czytalem ze da sie tam tylko dojsc z pomoca kodow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 17:12, dzeksondzekson napisał:

musisz sie rozpedzic i skoczyc z mostu ktory jest wyzej. Gorzej bedzie z powrotem, bo
trzeba wylapac dobry kat ale ogolnie wszystko sie da i nie trzeba zadnych kodow (gdzies
czytalem ze da sie tam tylko dojsc z pomoca kodow)


ktory most jest wyzej, ja tam mam tylko jeden pojedne stronie tam gdzie jest dom tych wojownikow gdzie most jest nizej i drugie jest po drugiejstronie gdzie sa te mega itemy, nie moge tam wskoczyc :|
i jeszcze jedno pamietam ze mozna tam znalezc czarna rude ale nie wiem do czego on a sluzy moze wy wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 17:27, prawdziwosc_dla_gry napisał:

i jeszcze jedno pamietam ze mozna tam znalezc czarna rude ale nie wiem do czego on a
sluzy moze wy wiecie

Można tam wejść od drugiej strony, po skałach (niekoniecznie trzeba przeskakiwać mostek). Ale wydostać się można tylko już przez ten mostek, a jest trudniej skoczyć niż poprzednio :) Ale kombinacja czarna ruda + mikstura przyspieszenia działa cuda :D

Czarna ruda powoduje spowolnienie czasu (taki slowtime jak w Matrix''ie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 20:02, NecroVisioneR napisał:

Witam,czy możecie "sprzedać" mi pare taktyk na walkę z

Spoiler

Krukiem

??Będę wdzieczny,nawet
za drobne sugestie itp.

Wielka mi filozofia: zamrozić i tłuc ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 21:37, NecroVisioneR napisał:

Witam mam ogromny problem otóż jedna z postaci nei chce zlecić mi kluczowego zadania,i
czy jest jakiś kod[?] sprawiający że rozmówca pogada z nami od nowa?

Najlepszym jest wczytanie poprzedniego savea ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 22:35, Gumisiek2 napisał:

Kilka postów wyżej powinno być rozwiązanie...


"Świetna"rada,ale nie wziąłeś poprawki na to że,primo ta postać kluczowa[w tym przypadku kowal w obozie bandytów] jest otoczony rzez innych "bandziorów" i jak tylko mu przywale wszyscy się na mnie rzucają,a co do tego rozw. pare postów wyżej to Elvrich siedzi sobie sam w jakieś chacie kiedy już zabijesz bandytów[w sumie 4]ale z nimi problemu nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 00:00, NecroVisioneR napisał:

"Świetna"rada,ale nie wziąłeś poprawki na to że,primo ta postać kluczowa[w tym przypadku
kowal w obozie bandytów] jest otoczony rzez innych "bandziorów" i jak tylko mu przywale
wszyscy się na mnie rzucają,a co do tego rozw. pare postów wyżej to Elvrich siedzi sobie
sam w jakieś chacie kiedy już zabijesz bandytów[w sumie 4]ale z nimi problemu nie ma...

A wiesz co to jest noc? I atak z zaskoczenia ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować