Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Mnie interesują 2 rzeczy:

Czy na wersji pl bede mógł grać na eu serwerach i czy item linkniety odemnie bedzie u kolesia w eng a przez niego w pl u mnie

Czy bede mógł se raz odpalać wersje pl na polski serwer a raz eng na serwer eu? ( TO by było pro jak nie to troche duupa)

Jeszcze jedno czy w wersją pl preoredr tez bedzie miałą wierzchowca? (Bo bez tego nosorożca to ja se daruje nie tylko wowa ale i to mmo :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 17:45, kozioł1990 napisał:

Czy na wersji pl bede mógł grać na eu serwerach i czy item linkniety odemnie bedzie u
kolesia w eng a przez niego w pl u mnie


Nie potrafie ci w tej chwili odpowiedziec na to pytanie. W wowie taka operacja konczy sie niemieckim przedmiotem u Anglika, jak bedzie w Conanie - a jak bys chcial? :) Inaczej niz w wowie czy tak samo?

Dnia 12.05.2008 o 17:45, kozioł1990 napisał:

Czy bede mógł se raz odpalać wersje pl na polski serwer a raz eng na serwer eu? ( TO
by było pro jak nie to troche duupa)


Granie na serwerach EU wymaga placenia tego samego abonamentu jak cala Europa, rozumiem ze tu problemu nie ma? Technicznie nie powinno byc przeszkod zeby takie cos zrobic - pozostaja tylko kwestie platnosci, dokladnie to musialbys placic po prostu europejski abonament.

Dnia 12.05.2008 o 17:45, kozioł1990 napisał:

Jeszcze jedno czy w wersją pl preoredr tez bedzie miałą wierzchowca? (Bo bez tego nosorożca
to ja se daruje nie tylko wowa ale i to mmo :) )


Bedzie mialo na pewno, ale czy bedzie to nosorozec, mamut czy tez moze swojski Żuberek, to jeszcze nei jest ustalone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinno być tak że dostajesz link itemu pl a nie eng jak grasz na polskiej wersji "(mozna to rozwiazac tak ze item ma swoj numer i tak pewnie jest tylko wykorzystac to trzeba)

A z tymi sererami to mi chodzilo jeszcze o to czy w wersji zlokalizowanej pl bede mogl se odpalic gre oryginalnie niezlokalizowaną z eng dialogami i napisami (wedle widzimisie :) ) ale służyło by to do tego ze jak bym gral na pl serwie lub na eng serwie z polakami (rajd itd) to bym mial wersje pl a grajac z anglosami mialbym odpalone eng z oczywistych przyczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proponuje żuberek nosorożec (nosorożec musi byc! :D )

A i jeszcze jedno ten imba mount bedzie tylko do wykorzystania na 1 postaci /na wielu / na 1 naraz jak skasujesz na 1dnej mozesz wrzucic na druga se?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale kręcicie. Polski klient przeznaczony jest dla polskich graczy którzy planują grać na Polskich serverach (z Polskim abonamentem). Nie wiem po co te narzekania na brak łatki czy też możliwe problemy podczas rozmowy z obcokrajowcami. Nie chcesz grać po Polsku - kup english. Proste.

Rozumiem, że najbardziej cierpią na tym ci którzy chcą grać na polskich serverach - a jednocześnie chcą grać już teraz i kupili wersję angielską. W takim przypadku jakaś "łatka migracyjna" która przekształca klienta i abonament na polski by się przydała :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 18:00, roos- napisał:

> Czy na wersji pl bede mógł grać na eu serwerach i czy item linkniety odemnie bedzie
u
> kolesia w eng a przez niego w pl u mnie

Nie potrafie ci w tej chwili odpowiedziec na to pytanie. W wowie taka operacja konczy
sie niemieckim przedmiotem u Anglika, jak bedzie w Conanie - a jak bys chcial? :) Inaczej
niz w wowie czy tak samo?


Wygląda na to, że chęć grania na polskich serwerach będzie wymuszała zakup polskiej wersji, z kolei żeby grać na serwerach zagranicznych trzeba będzie mieć wersję eng ( przynajmniej chwilowo tak to wygląda bo nie wiem jak ze znajomością polskiego wśród wolnych ludów Europy ). Oby udało się to zmienić.

Ze znajomością języka angielskiego nie ma tak dużego problemy ale problem może być z polskim tłumaczeniem ( to odnośnie odpowiedzi na wcześniejsze kwestie ). Wiadomo przecież, że tłumaczenia słowo w słowo nie wchodzą w grę ( to by wyglądało miejscami dość hmm specyficznie ).

Dnia 12.05.2008 o 18:00, roos- napisał:


> Czy bede mógł se raz odpalać wersje pl na polski serwer a raz eng na serwer eu?
( TO
> by było pro jak nie to troche duupa)

Granie na serwerach EU wymaga placenia tego samego abonamentu jak cala Europa, rozumiem
ze tu problemu nie ma? Technicznie nie powinno byc przeszkod zeby takie cos zrobic -
pozostaja tylko kwestie platnosci, dokladnie to musialbys placic po prostu europejski
abonament.


Tu mnie zastanawia jak to będzie rozwiązane. Kwestia przechodzenia między serwerami, kwestia dostępu do konkretnego serwera o niższym abonamencie. :)

Dnia 12.05.2008 o 18:00, roos- napisał:


> Jeszcze jedno czy w wersją pl preoredr tez bedzie miałą wierzchowca? (Bo bez tego
nosorożca
> to ja se daruje nie tylko wowa ale i to mmo :) )

Bedzie mialo na pewno, ale czy bedzie to nosorozec, mamut czy tez moze swojski Żuberek,
to jeszcze nei jest ustalone :)


Żubr to taki polski akcent :D

Dzięki za odpowiedzi na wcześniejsze pytania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak na zdrowy rozsadek "polski abonament" powinien byc tylko dla posiadaczy wersjii gry PL. inaczej kazdy gracz z EU moglby zaznaczyc kraj zamieszkania polska i cieszyc sie nizszym abonamentem. Tak wiec "na oko" bedziemy (ci ktorzy kupuja teraz) grac na angielskojezycznych serwerach.

W sumie jezyk ang tez fajny jest, a do gry na polskich serwerach nikt mnie nie zmusi :] Z WoWa mam nienajlepsze doswiadczenia z polskimi gildiami. Jest szansa ze sporo typowych "polaczkow" bedzie grala na PL serwerach i na ang jesli sie przypadkiem trafi polak, to kumaty :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 18:55, cisu napisał:

tak na zdrowy rozsadek "polski abonament" powinien byc tylko dla posiadaczy wersjii gry
PL


ale jesli dobrze pamietam w wywiadzie z ludzmi z CD-projektu mówiono że nie bedzie problemu z graniem na angielskiej wersji w polskim serwie i na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem pre - oder i mam nosorożca:) Jeśli mam wrócić na polski serwer pod koniec roku to abonament musiałby być w wysokości 10-15 zł/miech. Czy to możliwe ? :)
PS Wydaje mi się, że jest możliwość dojścia czy jesteś z Polski po przez Twój nr IP (każdy kraj ma przydzielony przedział) (ale zawsze można użyć serwa proxy :) a przeciętny Polak potrafi na tym zarobić i FunCom będzie w plecy ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10-15zł? Lol? Nieprzesadzasz tyle sie wydaje w pracy na jedzenie ... (dziennie)


//
A tak btw ile wynosi abonament EU?? I czy jest sposob na zdobycie nosorożca jesli kupie se EU wersjie nie preoreder?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abonament EU wynosi niecałe 15 euro. Nosorożca możesz nabyć prawdopodobnie w okolicach Afryki i Azji.

Na poważnie, w tej chwili chyba tylko jeśli zamówisz pre-order zagraniczny. W Polsce z tego co wiem ten dodatek miał tylko gramowy sklep. Edycja kolekcjonerska pojawiła się również w ofercie sklepu Ultima, przed chwilą sprawdziłem ( ale również jest bez żadnych zwierzątek ). To znaczy, że ograniczony pre-order z gramu to jakaś lipa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 18:39, lastvegas napisał:

Tu mnie zastanawia jak to będzie rozwiązane. Kwestia przechodzenia między serwerami,
kwestia dostępu do konkretnego serwera o niższym abonamencie. :)


Jak sie pewnie domyslasz nie ma takiej opcji zeby Funcom sledzil twoje minuty grania na serwerze PL i EU, a potem zliczal to czastkowo i generowal z tego jakis mieszany abonament EUR-PLN, zatem jezeli na polskim kliencie bedziesz chcial miec postacie rowniez na na serwerach EU, bedziesz musial placic abonament EU.

Pamietaj jednak ze to nei sa na razie oficjalne informacje - te podamy w oficjalnych press releasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i juz wszystko mi dziala, pobrali oplate i odmrozili konto ^^

a ten downloader kiepskawy jest ;/ sciagam okolo 200kb/s (a moge troszku wiecej) i nic nie uploaduje nie iwem czemu oO, wszystkie porty oblokowane i lipa... no ale juz tylko 3gb zostalo na szczescie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 15:41, T34 napisał:

Ja w kwestii formalnej.
Premiera jest 20 czy 23 maja?


Dokładnie 23 maja:) Ale ci co wykupili early access startują już 17 maja:) (w tym ja^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 15:53, Stwór napisał:

> Ja w kwestii formalnej.
> Premiera jest 20 czy 23 maja?

Dokładnie 23 maja:) Ale ci co wykupili early access startują już 17 maja:) (w tym ja^^)

i ja ^^
jaki serwer i jaka klasa planujesz grac? ja to teraz przezywam meczarnie mialem grac demo, ale jakos mi sie nie widzi byc papierkiem ktory zdmuchuje sobie kazdy kiedy i jak chce..
z drugiej strony to z tego co widzialem na forum ludzie chwalili sie, ze tez moze ostro wymiesc z powierzchni swoimi czarami.

Poczytalem tez o HoX troche i wydaje sie dosc ciekawa postacia, szczegolnie to, ze poczarowac moze jak i pobawic sie w walke wrecz (co w tej grze chyba najciekawsze bedzie)

i jestem w kropce ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niestety uroki MMO przy tworzeniu bohatera :)
ZAwsze jest taka myśl, jakie mam plusy, jakie minusy, czy będzie mi się dobrze grało, czy mi się szybko nie znudzi itp..
A już w czasie gry: czemu wziełem tą klase a ni inną, a może byłbym mocniejszy etc... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 16:35, Tokix napisał:

To niestety uroki MMO przy tworzeniu bohatera :)
ZAwsze jest taka myśl, jakie mam plusy, jakie minusy, czy będzie mi się dobrze grało,
czy mi się szybko nie znudzi itp..
A już w czasie gry: czemu wziełem tą klase a ni inną, a może byłbym mocniejszy etc...
^^

hehe dokladnie, a nie mam zamiaru levelowac miliona postaci bo lvl=czas= pieniadze plyna xD

chociaz z tego co widze to nie zostane na dluzej przy tej grze ;/ co chwile dowiedziec sie mozna, ze to co obiecywali jest ehm... sciema totalna, wielkie siege na 48vs48 osob (w sumie moga zwiekszyc, ale skoro powiedzieli 48vs48 to juz jest masakrycznie) i inne tego typu ''przeklamania'' no coz, zobaczymy, plus jest taki, nie spodoba mi sie to nikt mnie nie zmusi, abym za to placil ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff, ściągnąłem :) udało się o dziwo w ciągu 24h ściągnąć te 13 z groszami GB, zainstalowałem i... kolejne 27GB zajęte... czy 40 GB to przypadkiem nie zawiele na jedną gre? Jestem ciekaw co zajmuje aż tyle miejsca, może to będzie oznaczało mniejsze lagi - mam taką nadzieję. Tak czy inaczej instalke przegrałem na DVD tak na wszelki wypadek i zwolniłem miejsce na HDD.

Swoją drogą to mam pytanie o ten wcześniejszy dostęp. 17 maja ruszymy 6 dni i co dalej, konto przestaje być aktywne, tak jak przy braku płatności za kolejny okres? Rozumiem, że do przedłużenia będzie wystarczać kod z wersji pudełkowej tak jakby to był kod z karty pre-paid, ale ponieważ trzeba było podać nr karty do wcześniejszego dostępu, to czy przypadkiem sami nie pobiorą z karty jeżeli się spóźnie z wklepaniem kodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 23:42, Garghgor1 napisał:

ale ponieważ trzeba było podać nr karty do wcześniejszego dostępu, to czy przypadkiem
sami nie pobiorą z karty jeżeli się spóźnie z wklepaniem kodu?


Nie pobiorą czego kasy? Przecież nie pobiorą ci kasy jak pierwszy miesiąc jest za free:) A konta pewnie przestanie być aktywne aż do wklepiania kodu i tyle. Kasy na 100% nie będą pobierać bo to było by idiotyczne przecież. Pomyśleć trochę:)

A tak na marginesie to AoC ma najdłuższą instalację jaką chyba przeszedłem w zyciu:) To ja już bym szybciej nowego windowsa zainstalował!;-) I to nie jest bynajmniej żart ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować