Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2008 o 20:50, Air napisał:


> Teraz wiadomość dla tych, którzy korzystają z Inteligo. Można płacić za AoC kartą

> Visa Electron.
Wbrew temu co pisze na stronie Funcomu, dzisiaj dostałem obciążenie

> rachunku za kwotę 50.88 zł za miesiąc grania.

W jaki sposób i sie to udało ??? Mi wywala błąd od razu jak przepiszę numer karty, podam
ważnośc i 3 cyfrowy kod.


Szczerze to nie wiem. Po prostu podczas zakładania konta podałem mój numer karty włącznie z 3 cyfrowym kodem w miejscu gdzie tego wymagali, rejestracja przebiegła bezproblemowo i niedawno dostałem obciążenie konta na kwotę 50,88 zł. Upewnij się czy podajesz właściwy numer. Być może trzeba go odpowiednio zapisać i pamiętaj by w opcji płatności wybrać CC.

"
Account status Open
Playable Playable
Subscription Cycle 1 Month Recurring
Next payment date 2008-07-23 02:47:35
Payment Option My Visa"

20080702093057

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a ja mam takowy problem. Brat wczoraj znalazł na koncie w sklepie grama, kod do ściągnięcia dający mi mamuta albo nosorożca. Sciągneliśmy mamuta (ja chciałem nosorożca ale mój brat za szybko kliknął :P) dostaliśmy kod. Wpisałem go w opcji
"Use a Key to add a Prepaid Card, upgrade Early Access into full version, Upgrade a Subscription or Create a Subscription"
i dostałem informację, że konto zostało ulepszone o war mamootha.Miałem wpisać /claime aby go otrzymać, wchodzę, wpisuję /claime i nic, żadnej reakcji, żadnej informacji o mamucie nic... czekać ze dwa dni, czy już pisać email, że klucz nie zadziałał :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grze wpisujesz /claim a nie /claime. Jeżeli nie otrzymasz mamuta czy tego co sobie zamówiłeś to powinieneś zgłościć się do pomocy technicznej Funcom''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 11:42, Skwarek pl napisał:

W grze wpisujesz /claim a nie /claime. Jeżeli nie otrzymasz mamuta czy tego co sobie
zamówiłeś to powinieneś zgłościć się do pomocy technicznej Funcom''u.

Fakt /claim źle tutaj napisałem, ale w grze wpisywałem dobrze. W takim razie się do nich zgłoszę dziękować :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 11:37, PharauhnMizzrym napisał:


czesto zeby odebrac itemka trzeba poczekac jakis czas po upgrade subskrypcji, tak wiec dzisiaj juz powinno dzialac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie zaglądałem. Chciałbym się dowiedzieć, jak ma się sprawa po ponad miesiącu. Czy silnik uległ większym modyfikacjom? Jak tam system pvp?

Ktoś grał tu Guardianem. Myślę o starcie od nowa, guardianem lub conquerorem. Czy mógłby ktoś podrzucić jakieś ciekawe screeny i komentarze? Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 22:14, Radzisz napisał:

Dawno tu nie zaglądałem. Chciałbym się dowiedzieć, jak ma się sprawa po ponad miesiącu.
Czy silnik uległ większym modyfikacjom?

Nie.

Dnia 04.07.2008 o 22:14, Radzisz napisał:

Jak tam system pvp?

Ma być wprowadzony w tym miesiącu.

Dnia 04.07.2008 o 22:14, Radzisz napisał:

Ktoś grał tu Guardianem.

Ja się od zbrojnych trzymam z dala, to nie dla mnie. :)

Ogólnie po miesiącu wygląda to tak, że niby często grę łatają, ale na 3 naprawione rzeczy 2 następne psują ;). Strasznie ostatnio mieszają w umiejętnościach niektórych klas, ale moim zdaniem dość nieudolnie. Na szczęście klas, którymi gram, na razie nie ruszyli ;). Jednak teraz zmiany w łatkach powinny być sensowniejsze, bo otworzyli serwer do testów i ograniczyli się do jednego patcha tygodniowo.
Gra mi się ciągle sympatycznie, liczba graczy na oko stale wzrasta mimo wszechobecnego płaczu na oficjalnym forum gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2008 o 22:36, damianvs napisał:

> Ktoś grał tu Guardianem.
Ja się od zbrojnych trzymam z dala, to nie dla mnie. :)


Czy guardian to typowy odpowiednik tanka? : ) Myślę, że pogram conquerorem.

Ciekawi mnie jak będzie wyglądał system nagród.

I mam takie pytanie: czy na servach pve są bitwy o miasta, jakieś specjalne tereny do pvp? Bo grałem na fury i ciągłe uciekanie od camperów nie przypadło mi do gustu. Chciałbym spokojnie lvlować i potem zdobyć jakieś ciekawe zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oddzielnych terenów nie ma. Będą walki o wioski gildii, tylko najpierw musi więcej tych wiosek powstać.

Co do camperów: najpierw leveluj tam, gdzie PvP nie istnieje: Tortage, Acheronian Ruins. Potem dopiero idź na White Sand Isles i Tortage Underhalls. Inne rozwiązanie to gra którąś z klas typu Rogue (Barbarzyńca, Assasssin, Ranger) - oni mają lepszego Hide niż reszta, więc można camperów uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 13:20, Bambusek napisał:

Oddzielnych terenów nie ma. Będą walki o wioski gildii, tylko najpierw musi więcej tych
wiosek powstać.

Co do camperów: najpierw leveluj tam, gdzie PvP nie istnieje: Tortage, Acheronian Ruins.
Potem dopiero idź na White Sand Isles i Tortage Underhalls. Inne rozwiązanie to gra którąś
z klas typu Rogue (Barbarzyńca, Assasssin, Ranger) - oni mają lepszego Hide niż reszta,
więc można camperów uniknąć.


dobiłem do 29 lvl barbarzynca a i tak nie unikałem kłopotów. zawsze ktoś się zjawiał podczas walki z mobami, także wolę server pve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 00:42, Onybic napisał:

@up
na zadnym kompie xD
z tego co czytalem na forum oficjalnym nawet na power pc gra potrafi sie ostro dlawic


No to mam w domu maszynę, która nie istnieje. Gra nie zacina nawet na moment przy wszystkim na maksa oprócz AA 16q. Dopiero wtedy potrafi czasami przyciąć. Ale akurat różnica miedzy AA 16q a nieco niższym jest właściwie zerowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 00:42, Onybic napisał:

@up
na zadnym kompie xD
z tego co czytalem na forum oficjalnym nawet na power pc gra potrafi sie ostro dlawic

Wszystko dlatego bo gra jest trochę kapryśna i potrafi jej się nie spodobać jakaś konfiguracja. W moim przypadku tylko antyaliasing 16xQ to problem (z tym, że gram na rozdzielczości 1280 na 1024).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 10:43, Bambusek napisał:

> @up
> na zadnym kompie xD
> z tego co czytalem na forum oficjalnym nawet na power pc gra potrafi sie ostro dlawic


No to mam w domu maszynę, która nie istnieje. Gra nie zacina nawet na moment przy wszystkim
na maksa oprócz AA 16q. Dopiero wtedy potrafi czasami przyciąć. Ale akurat różnica miedzy
AA 16q a nieco niższym jest właściwie zerowa.


a umiesz czytac ze zrozumieniem? czy gdziekolwiek napisalem, ze zaden pc nie pociagnie tej gry plynnie? wiecej zrozumienia tekstu czytanego, bo to chyba u niektorych raczkuje.

sa slabsze pc ktore ciagna wszystko na maxa, ale sa tez na prawde dobre kompy, na ktorych gra mimo ze nie powinna dlawi sie okropnie.

ps. a jednak napisalem ze na zadnym, ale widzisz ta emotke na koncu? khie khie khie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować