Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spiderman znów sfilmowany!

22 postów w tym temacie

Pierwszy raz widzę filmik z tej produkcji i muszę powiedzieć, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Na ogromny plus zasługuje szczególnie stylizacja graficzna, a i sama rozgrywka wygląda na urozmaiconą. Ciekawe co z tego będzie. Ja w każdym razie dodaję tę grę do listy wyczekiwanych pozycji (wcale nie długiej).

EDIT: No tak, nie na PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałoby się zobaczyć grę pokroju B:AA dla innych bohaterów komiksów (Spider-Man, Superman itp) widzieliśmy jak taka gra powinna wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł newsa jest IMO jednym wielkim Fail''em,primo : nie SPIDERMAN a SPIDER-MAN,tam jest ten chędożony myślnik,secundo blednie sugeruje jakaś kolejna adaptacje filmową.A co do samej gry to wygląda całkiem niezłe,zaskakujące ze grywalny jest Spider z 2099 - linii która jest martwa chyba od połowy lat 90 ale mi to pasuje,lubiłem go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za dużo, batman był dobry bo bardzo skupiał się na 2 filarach, walki i załatwianie po cichu ktore wcale nie byly tak rozbudowane ale dopieszczone na maxa a tutaj pewnie wszystko sie rozlezie i bedzie sredniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega wyżej pisał - jest Spider-Man, nie Spiderman, lol
A co do gry - IMO ten czarny i normalny Spidey by wystarczyli, ten z przyszłości jakoś mnie odpycha od tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyglada bajerancko. 3 rozne swiaty, jeszcze jeden do odkrycia (obstawiam jakas psychodele). Szkoda wielka, ze na PC nie bedzie, trzeba bedzie poczekac na jakas konsolową wyprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie osiągnie takiego sukcesu bo gra nie wyjdzie na pc.
Wszystko wygląda fajnie, ale rozgrywka w przeszłości niespecjalni mi się podoba.
Gierka trochę przypomina mi PoP(nie serię pop, ale grę o tym tytule z 2008 r)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 09:58, In_The_End napisał:

Nie osiągnie takiego sukcesu bo gra nie wyjdzie na pc.
Wszystko wygląda fajnie, ale rozgrywka w przeszłości niespecjalni mi się podoba.
Gierka trochę przypomina mi PoP(nie serię pop, ale grę o tym tytule z 2008 r)


Po pierwszym zdaniu radzilbym otworzyc oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 10:31, Valium napisał:

Po pierwszym zdaniu radzilbym otworzyc oczy.

Literówka. Nie przeszłość, a przyszłość.
Nie masz z rana się czego czepiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spiderman znów sfilmowany!

Wiem że tytuły muszą być przyciągające ale proszę autora aby więcej nie palił tego świństwa w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze przypinam się do prośby towarzysza Kafara żeby tytuły artykułów były trochę bardziej pomyślane (bo myślałem że tutaj chodzi o Spiderman''a 4...)

Po drugie to mam nadzieję że gra będzie dobra i będzie się wyśmienicie grało jak w przypadku Arkham Asylium...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować