Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Killzone 3 - trailer na E3

34 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2010 o 11:34, Czaroxxx napisał:

Najs. Ale widać, że czerpie z Halo pełnymi garściami. Nie szkodzi i tak będę grać.

Mógłbyś bardziej konkretnie napisać co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniam. Walka wręcz wygląda prześlicznie. W dwójce ten element zdecydowanie kulał, gdy stało się blisko wroga lepiej było zyskać dystans i szybko go zastrzelić niż bawić się nożem. Wszystko przez to "wolne" obracanie się. Jeżeli trójka będzie pod tym względem dynamiczniejsza to zapowiada się naprawdę genialna gra. Chociaż mimo wszystko bardziej czekam na ciekawe zakończenie sagi Gears of War. Fabuła w Killzone 2 była mało wciągająca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała ciekawostka. Pojawiły się ''dwa'' nowe trailery K3. Przedstawiają one tą samą akcję, ale różnią się animacjami walki w zwarciu. Na jednym mamy pokazane użycie noża, a na drugim wszelakiej maści kopniaki w żebra! Widać, że tych animacji będzie sporo. Na E3 pewnie będzie pokazany trailer z nożem (dla dorosłej publiczności), a na Gametrailers jest już ''lżejsza'' wersja z Chukiem Norrisem xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 11:34, Czaroxxx napisał:

Najs. Ale widać, że czerpie z Halo pełnymi garściami. Nie szkodzi i tak będę grać.


i don''t understand... co czerpie z halo ? to mozna powiedzieć że każdy fps wypuszczony po halo zgapia z niego używanie broni palnej o0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Producenci Xbox się tak chwalą nowym halo ze zmiecie ekskluziwy ps3 ale chyba się nie spodziewali tak dobrego produktu jak killzone 3 ... i ja się pytam kto kogo zmiecie? no ktoo... Po raz kolejny Microsoft się rzucił z motyka na słonce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły się madafaka zrobił z Seva, teraz wszystkich nożem rozwali :P jest taki hotshot ze mu nawet w T-shircie nie jest zimno w tych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gears of war? owszem gierka zapowiada, ale z tego co wiem to cały czas to samo napakowani kolesie biegający z wielkimi gnatami. Jeśli chodzi o wrażenia z gw a killzone to ja wybieram osobicie to 2. Kto co woli, bardziej gustuje w klimatach wojennych wiec gw mnie nie kreci po 2 robi się nudny im bliżej końca tym bardziej go oczekujesz bo ci się nie che patrzeć na te same scenki po raz kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 12:32, kodi24 napisał:

O, to bedzie dobre- dwoch pustelnikow na jednym temacie :D

Głupota i fanbojstwo się szerzy. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 11:34, Czaroxxx napisał:

Najs. Ale widać, że czerpie z Halo pełnymi garściami. Nie szkodzi i tak będę grać.

Hehe jesteś jednym z tych, dla których Halo to prekursor wszelkich FPSów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 11:34, Czaroxxx napisał:

Najs. Ale widać, że czerpie z Halo pełnymi garściami. Nie szkodzi i tak będę grać.


Też jestem ciekaw co czerpie z Halo ;)

Kurdę KZ prezentuje się bosko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 12:28, crpgfan napisał:

Davide
Drogi kolezko zaponiałes o Geras of war 3 który zmiecie Killzone 3 już na początku


Widać że wiedzę masz dość słabą. GoW3 to inny gatunek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie karmić trolla.

Jak się prezentuje, tak się prezentuje - to tylko grafika. A ja się pytam: poprawili sterowanie? Żebym się nie czuł jak czołg na nogach? O tym by coś powiedzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować