Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Widzę, że edycja ruszy lada moment raz jeszcze, więc pozwolę sobie życzyć powodzenia MG. Tylko MG, bo gracze sobie poradzą, a niech Kalkulator uważnie czyta to co pisze. I wszyscy będą szczęśliwi. :)
Tak więc jeszcze raz powodzenia i bez cyrków, bo powtórka z rozrywki byłaby mało śmieszna... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 17:13, Bumber napisał:

Widzę, że edycja ruszy lada moment raz jeszcze, więc pozwolę sobie życzyć powodzenia MG. Tylko
MG, bo gracze sobie poradzą, a niech Kalkulator uważnie czyta to co pisze. I wszyscy będą szczęśliwi.
:)
Tak więc jeszcze raz powodzenia i bez cyrków, bo powtórka z rozrywki byłaby mało śmieszna...
;)


Dzieki Bumber... jeszcze mała sprawa do zawodników. Czy chcecie dzisiaj pierwszy mord?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za tym żeby dzisiaj był pierwszy mord. Rzeczywiście mamy dosyć sporo tych opóźnień. Także jeżeli chodzi o mnie to jestem jak najbardziej za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uch... ciekawe skąd ta przerwa? Z tego co widzę, nawet statystyki się nie zmieniły.
Miejmy nadzieję, że mafia + MG zgraja się, zeby na dzisiaj był juz pierwszy mord :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kalkulator wrócił do swojego domu. Wyjął plecaka płytkę z programami mającymi usprawnić kompa. Wyjął telefon, wybrał numer i zaczął nawijać.
-Łysy ale jesteś pewny
-Zaufaj mi, to jest w porządku
-Jak tak mówisz to ok.

Kalkulator włożył płytkę do napędu i zainstalował na nowym dysku „F:” programy mające usprawnić komputer. Kilka minut i programy były zainstalowane. Rozejrzał się i włożył małą dyskietkę z napisem Kalkulator v34.56735 czyli jego własny, inteligentny system zarządzania programami. Wpisał w konsoli polecenie <Protect-C:> i załączył gierkę.
Nie wiedział że programy żyją własnym życiem…

MG-Kalkulator12

1. Walgierz [walterminator]
2. Kukowski [KuKu ver. 6.66]
3. Daniel Dazzy[Mikro Suft Dorr]
4. Avalon67
5. Ninger [NinWare.exe]
6. Ninja Seba [photoshop]
7. mtobi [The PIMP]
8. Shogun007 [Shogun]
9. Invin [FireBox]
10. MAR Cinek [Cinek.exe]
11. fanfilmu.pl [Troll 6.6.6]
12. upiordliwy
13. LifaR [Lif_Tweak]

Pierwszy mord już dzisiaj!! Około 23 pojawi się post a mafia ma oddać głos do 22:30!!
Jeżeli ktoś nie podał nazwy swojego programu to proszę pisać w postach!

Powtórke Edycji 42(90) Uważam za rozpoczętą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instalacja zakończona pomyślnie.
Człowieku niezłe głośniki basowe do kompa podłaczone wykryłem. Ja tu jestem equalizerem. Jakość muzy I klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Schkodlivy w końcu poczuł przepływ elektonów przez swoją matrycę. Ach jakież to cudowne uczucie być znowu wlączonym. Cholera , szkoda tylko, że ten dzieciak gra cały czas w gry a nie pobawi sieczasem w niszczenie cudzej własności przy mojej pomocy. Ale cóż - poczekam, moze dorośnie . Tymczasem poszperam trochę w Archiwach i popróbuję sił na systemowych plikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...aaale tu miejsca! - rozradowany krzyknął Dowódca plików programu FireBox 1.0 - ty...tylko zaczynam się ją...jąkać... p...przydałby sie nowy patch - widać było niezadowoloną minę Invina Władcy Opcji, jak nazywali go koledzy, ponieważ uwielbiał bawić sie wszystkimi plikami, które posiadał, mocno przy tym zmieniając domyślne ustawienia własneo programu - ufff, znalazłem! - krzyknął uradowany po znalezieniu łatki 1.01.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NinWare.exe powoli uruchomił swoją bazę danych. Ostatnia aktualizacja: 17.12.2006r. Troszkę dawno jak na program walczący ze wszelkim Spyware''m. No nic odpalimy sobie autoupdate i komputer będzie bezpieczny. Może troszkę zamuli dziecku komputer, ale czego się nie robi dla bezpieczeństwa. Zwłaszcza, że już mi zapachniało jakimś virusem czy innym diabelstwem szkodzącym blaszakowi. No to odpalamy moją "ulepszajkę", hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LifaR (bo tak wlasnie byl nazywany przez inne programy, specjalista od naprawiania i psucia rzeczy wszelakich), nie mogl sie juz doczekac by przetestowac wszystko. Zastanawial sie, co by tu usprawnic, co zmienic w rejestrze, jak zmienic zarzadzanie pamiecia. Tym co najbardziej go trapilo byl "problem pierwszensta" - co ma byc wyswietlane jako pierwsze: Moje Dokumenty, czy Moj Komputer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładowanie... Zakończono.
Ściąganie wszystkich twoich danych na Google... Zakończono.
No dobra to jesteśmy po formalnościach. Można się zająć ważnymi rzczami. Jakby co, ja tu jestem od neta...
Eee, 2 Mb/s, nieźle. Przydałby się nowy firewall, bo ten jest sprzed 2 tygodni. A więc:
Ściąganie i uruchanianie nowego firewalla... Zakończono.
Teraz da się żyć. Muszę sprawdzić, jaką masz wersję XP, 1.2443564646734902 czy 1.2443564646734903, to zajmie 10 minut.
Sprawdzanie oprogramowania operacyjnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładowanie... Zakończono.
Ściąganie wszystkich twoich danych na Google... Zakończono.
No dobra to jesteśmy po formalnościach. Można się zająć ważnymi rzczami. Jakby co, ja tu jestem od neta...
Eee, 2 Mb/s, nieźle. Przydałby się nowy firewall, bo ten jest sprzed 2 tygodni. A więc:
Ściąganie i uruchanianie nowego firewalla... Zakończono.
Teraz da się żyć. Muszę sprawdzić, jaką masz wersję XP, 1.2443564646734902 czy 1.2443564646734903, to zajmie 10 minut.
Sprawdzanie oprogramowania operacyjnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejka updatu wolna, więc mogę zacząć i swój.1.0-1.1 z mixerem to jest patent. Niezłe studio muzyczne. Zobaczymy czy User się tym zainteresuje.
[][][][][][]40%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 17:31, Kukowsky napisał:

2. Kukowski [KuKu ver. 6.66]

>11. fanfilmu.pl [Troll 6.6.6]
Wykryto intruza!
Rodzaj: Odgapiacz ;)

www.troll.com.eu.edu.pl:
"Troll to program do usuwania niechcianych wiadomości. W wersji 6.6.6 dodano:
* Zmieniono numer, żeby było fajnie.
Oto historia programu:
ver. 6 (8.01.2007 20:14):
* Dodano możliwość usuwania poczty.
ver. 5 (8.01.2007 13:01):
* Dodano niedziałający przycisk usuń e-mail.
ver. 4 (8.01.2007 12:33):
* Poprawiono błędy związane ze zbyt dużym "pożeraniem" pamięci przez program.
ver. 3 (8.01.2007 12:07):
* Stworzono działający instalator.
ver. 2 (8.01.2007 11:59):
* Stworzono instalator.
ver. 1 (8.01.2007 11:43):
* Pierwsza skompilowana wersja programu.

Webmaster: KoFfaNy KotHek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


KuKu jest najnowszym obecnie na rynku komunikatorem. Początkowe wersje były tak strasznie zabugowane, że już po tygodniu działania programu wprowadzono taką ilość poprawek, że program obecnie jest już w wersji 6.66. KuKu oferuje to co zwykłe komunikatory, ale poza tym posiada wiele innych funkcji takich jak:

- możliwość zablokowania "PoKeMOnOWatYH" użytkowników
- obowiązek przy rejestracji pokazania dokumentu potwierdzającego tożsamość. (ma to zapobiec kłamania przy rejestracji)
- możliwość ustawienia filtru wiekowego
- możliwość oglądania wszystkich kanałów TV
- darmowe dodatki za korzystanie z tego komunikatora takich jak: piwo, chipsy, ogórki itd.
- blokada możliwości odpalenia prawie przeglądarki IE (jak to zrobisz KuKu automatycznie wezwie straż pożarną)
- możliwość przesyłania przez komunikatora prawdziwych całusów i jeszcze więcej! (za pomocą specjalnego urządzenia zwanego KuKofonem możesz nawiązać prawdziwy kontakt cielesny z drugą osobą!)
- możliwość zablokowania wyświetlania emotikonek
- filtr dla zwolenników przeciwnych partii (o ulubioną partię polityczną KuKu pyta się przy zakładaniu konta)
- możliwość banowania nie tylko na ip lub numer, ale też banowanie na podstawie zapachu lub odcisków palców!
- możliwość zainstalowania automatycznej sekretarki i nawet przy wniesieniu odpowiedniej opłaty nie automatycznej tylko takiej prawdziwej
- możliwość zamawiania produktów z najbliższego sklepu spożywczego z dostawą do domu

i wiele, wiele innych, ale o reszcie funkcji dowiecie się niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- LifaR, jak dawno sie nie widzieliśmy, chyba ostatnio w jakiejś pracowni, nie? - wrzasnął na cały komputer Invin
Ktoś uderzył w obudowę komputera. "Chyba troche się za bardzo wydarłem" - pomyślał szef FireBoxa.
- Mam prośbę - powiedział do kolegi - w moim katalogu jest plik profiles.jsf, który zmienia niektóre moje ustawienia spowrotem na domyślne. Weź go troche popsuj - dodaj ciszej Invin, i poszukał czegoś do jedzenia. "Zjadłbym jakieś informacje" zamarzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się