Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Cholera jasna!
Ja naprawdę jestem niewinny. Wiem, że Bumber losował role, bo mówił przed ich rozdaniem, więc mafią może być każdy. Tylko czy nie zastanawia was Immortal?! Głosuje na mnie, żeby mnie dobić, zamiast chociaż próbować doprowadzić do remisu.

Dobra, zabijcie mnie, nawymyślajcie ile tylko możecie. Tylko proszę o jedno - zabijcie kogoś jeszczę. Jak tego nie zrobicie po prostu przegracie. Tak, fakt, może i gubiłem się w argumentach przeciw Vaxinarowi, ale po prostu wydawał mi się najbardziej podejrzany. Chciałem, żeby chociaż próbował się bronić, albo dał jakiekolwiek argumenty przeciwko komuś innemu. Zależało mi na wygranej i skłonieniu Was do dyskusji. Udało mi się to zrobić w ten sposób, że jedynie zabijacie mieszkańca.
Już sam nie wiem, kto może być mafią. Zagłosuję na Fana tylko po to, żeby nie ginąć samemu i żebyście tego nie przegrali. Jeżeli Boogie naprawdę jest katanim to zagłosuje na Fana, którego podejrzewał i dzięki temu miasto będzie miało lepszą sytuację.

Nic wam nie będę mieszał z najprostszej przyczyny. Nie jestem mafią.

Jeśli mafią jest Immortal, to mam nadzieję, że nie spotkam go w najbliższej edycji.

----
Lincz ---> Fanfilmu.pl
----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś mieszkańcem to zmień głos, bo chociaż sam pójdziesz do grobu i tak uchronisz mnie, mieszkańca. Powinno Ci zależeć na wygranej miasta nawet, jeśli właśnie giniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wtedy przegramy" - akurat...
Nie odzywasz się całą grę, a teraz eliminujesz kogoś, kto po prostu chciał doprowadzić do dyskusji w celu znalezienia argumentów przeciw mafii. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 22:11, Invin napisał:

Jeżeli jesteś mieszkańcem to zmień głos, bo chociaż sam pójdziesz do grobu i tak uchronisz
mnie, mieszkańca. Powinno Ci zależeć na wygranej miasta nawet, jeśli właśnie giniesz.

Guzik prawda :P
Przypomnij sobie - mafia może jeszcze kogoś zamordować. Wtedy będzie 2:2, więc i tak mieszkańcy przegrali.
Ale jest przecież możliwe, że jesteś mafią. Ten post też może na to wskazywać.
Aż tak głupi nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 22:19, Invin napisał:

Ech.. Jeśli we dwóch zmienimy głosy i ktoś mi uwierzy to jest szansa na inny remis.
Poza tym, jeszcze można liczyć na kataniego.

Na kogo? Poza tym, nawet gdybyśmy się zmówili, to remis byłby potrójny i wszystko zależałoby od tego, kogo wylosuje MG.
A idź ode mnie :) Sami nic nie zdziałamy, a Twojej roli wcale pewny nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 22:22, fanfilmu.pl napisał:

Poza tym, nawet gdybyśmy się zmówili, to remis byłby potrójny i wszystko zależałoby
od tego, kogo wylosuje MG.


Dlatego potrzeba jeszcze kogoś ;P

Dnia 01.02.2007 o 22:22, fanfilmu.pl napisał:

A idź ode mnie :) Sami nic nie zdziałamy, a Twojej roli wcale pewny nie jestem.


Ale ja jestem pewien i wiem, że miasto na tym traci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawię się po 23. Muszę :P

Jeśli Invin to mafia, to proszę Was, nie pomylcie się jutro...
Jeśli nie, to ja sobie chętnie zarezerwuję miejsce w kolejnej edycji.

Jak będziecie strzelać, zadbajcie, żebym umierał szybko - rzucił Fan na koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś śmieszny, a za razem żałosny.Ja miałbym cię dobić? Sam się dobiłeś.Non stop mieszałeś w swoich wypowiedziach i wprowadzałeś nas w błąd co do oskarżeń na temat Vaxinara.Co do potrójnego remisu, to ten plan jest szalony, a za razem raczej nierealny.Kończę na ten temat i czekam na lincz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*** ***
Jeszcze jedna sprawa - przepraszam wszystkich, że tak znikomo wypowiadałem się w tej edycji, ale nie przewidziałem takiego rozwoju zdarzeń i nie miałem czasu, a obowiązków miałem sporo.Postaram wam się jakoś to wynagrodzić;P Jeżeli nawet - to jak będzie następna edycja to już na pewno będę miał czas, bo mieszkam w Olsztynie, a ferie od 12.01.Jeszcze raz przepraszam wszystkich, w tym Bumbera, ale tak się niefortunnie złożyło...
Mam nadzieje, że nie skreśliliście mnie.
*** ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic, nawet te marne próby obrony nic nie dały.
Już o oskarżeniach Vaxinara pisałem, nie che mi sie jeszcze raz powtarzać.
Przeczytaj jeszcze raz moje posty i powiedz, gdzie ja tam piszę o potrójnym remisie? Chciałem po prostu żeby był inny remis niż jest obecnie, a do tego potrzebowałem Fana i jeszcze kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No masz racje - moje nieprzyuważenie, to była wypowiedź Fana, a Ty to zacytowałeś.Mimo wszystko sam sobie wbiłeś kulkę w łeb i nawet jeżeli bym mógł to nie zmieniłbym swojego głosu.A co do edycji - jeżeli nie jesteś mafią, to chyba spadnę z krzesła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 22:44, Immortal 1 napisał:

Mimo wszystko sam sobie wbiłeś kulkę w łeb i nawet jeżeli bym mógł to nie zmieniłbym swojego głosu.


Ok, rozumiem Cię. Próbowałem się bronić jak się tylko dało, co po prostu przyniosło odwrotny efekt.

Dnia 01.02.2007 o 22:44, Immortal 1 napisał:

A co do edycji - jeżeli nie jesteś mafią, to chyba spadnę z krzesła.


Połóż sobie poduszkę na podłodze, cobyś ze głowy nie rozbił. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mowiąc, to nie wszyscy chyba zagłosowali na forum, więc sam do końca nie wiem kto dziś zginie, a głosów nie mam zamiaru już podliczać.
No to chyba kończymy dyskusję, bo niedługo oczekiwana chwila prawdy.Czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 22:50, Immortal 1 napisał:

Prawdę mowiąc, to nie wszyscy chyba zagłosowali na forum, więc sam do końca nie wiem kto dziś
zginie, a głosów nie mam zamiaru już podliczać.
No to chyba kończymy dyskusję, bo niedługo oczekiwana chwila prawdy.Czekamy.


O ile wiem to giniemy ja i Fan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nerwówka. Każdy liczył się z własnych życiem. Panowało niezdecydowanie i strach. Atmosfera była bardzo napięta, co doskonale obrazowały dyskusje, prowadzone w hotelowym bufecie...
- Moi drodzy przyjaciele... – Bugitelli wstał i zwrócił się do zebranych mafiozów. – Muszę wam coś wyznać. To ja jestem człowiekiem pracującym dla Dona Salieriego. Szkoda, że nie ma go tu z nami. Z pewnością potwierdziłby moje słowa.
- Możemy ci wierzyć?
- Musicie mi uwierzyć. Morenzo jest niewinny.
- Więc kogo dzisiaj posyłamy do piachu?
- Najlepiej dwóch. Wtedy mamy większe szanse, że trafimy choć jednego zdrajcę...
- Dobrze... tylko których?
- Ja się nie zgadzam!
Dyskusja ciągnęła się wyjątkowo długo. Na tyle długo, by wszyscy mafiozi dali wiarę Bugitelliemu i postanowili zabić dwóch członków mafii – Ricka Waya i Fana.
- Smażcie się w piekle, za zdradę Rodziny! – wrzasnął Arturro pociągając za spust swojego Magnum. To samo uczynili pozostali. Wytypowani do śmierci strzelali do siebie nawzajem...
- To już koniec...?
- Co tu się działo?! – do baru wpadł Don Salieri wraz ze swym księgowym Frankiem.
- Pański człowiek nam pomógł w zabiciu zdrajców, sir.
- Mój... człowiek? Spiderelli został zabity przez te zdradzieckie świnie!
- Jak to...?
- Dokładnie tak – Vaxinar dobył obrzyna i dwa razy pociągnął za spust. Morenzo i Lifar padli od strzałów z dwulufowej broni. W tym samym czasie Bugitelli wykonał egzekucję na consiglierim Franku.
- Już drugi raz nie popełnią tego błędu...
- Tyle lat wam wierzyłem, a wy mnie zdradziliście!
- Zdarza się. Pan Morello przesyła pozdrowienia.
Obaj mafiozi jednocześnie pociągnęli za spusty. Twarz Dona Salieriego zastygła w śmiertelnym przerażeniu...

***

Fanfilmu (niewinny) – i tak bez znaczenia...
Invin (niewinny) – jw.

Rozkład głosów:

1.
2.
3. Invin --> fanfilmu.pl
4. Vaxinar --> Invin
5.
6. Immortal1 --> Invin
7. LifaR --> fanfilmu.pl
8.
9. fanfilmu.pl --> Invin
10.
11.
12.
13. Boogie --> fanfilmu.pl
14.

fanfilmu.pl, Invin – 3 głosy

***

Mord – LifaR – koniec!

***

Niniejszym ogłaszam zwycięstwo MAFII i koniec edycji 44(92)!

Dla formalności:
Mafia – Boogie i Vaxinar
Katani – spider88

Dziękuję za grę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się