Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2006 o 20:36, Keroth napisał:

Wiem, że nie jesteśmy przedmiotami, pozatym sam nie chce zginąć ale nie zmienia to faktu, że
statystycznie nawet dwie niewinne osoby zbite dzisiaj nie oznaczają końca naszych szans na
przetrwanie.

Ale dają szanse zwycięstwa bliską zera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2006 o 20:37, .Darnok napisał:

Fajnie, tylko, że skoro mam z nim być w jakiejś zmowie to niby czemu od paru dni patrzę na
niego krzywym okiem?

Po to jak było zawsze? by odciągnąć od siebie podejrzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 20:37, WoWmen napisał:

Ale dają szanse zwycięstwa bliską zera....


Tp też nie jest do końca prawda. Ale na pewno lepiej byłoby dzisiaj kogoś trafić. Pozostaje ostatnie pytanie - jesteś wojskowym, czy ratujesz tyłek po atakach Darnoka i Krafta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 20:38, WoWmen napisał:

(...)
Po to jak było zawsze? by odciągnąć od siebie podejrzenia?


I według Ciebie ryzykowałbym jego publiczne sprawdzenie w przypadku ewentualnego wstrzelenia się w poprawny kod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie inaczej - zostawimy Ciebie w spokoju w dzisiejszym linczu. Jeśli nasi wojskowi nie "sprawdzą" Ciebie dzisiejszego wieczora to będziemy mieć wystarczający dowód, że należysz do tej grupy. Oczywiście o ile oni sami (jeśli nie są w tej grupie) dowiedzą się o tej propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 20:42, WoWmen napisał:

W tym też jest taktyka. POtem byś się zasłaniał że wytypowałeś zararzonego i byłbyś "bezpieczny"


Perspektywa utraty sojusznika jest chyba jednak zbyt ryzykowna... ale to już czyste dywagacje.

Dzisiaj zagłosuję prawdopodobnie na Lampka, chociaż zaczynam mieć powoli wątpliwości czy nie skasuję niewinnego. Jeśli okaże się wojskowym a Ty nie zostaniesz prześwietlony przez naszych żołnierzy to trzeba będzie niestety przyznać rację, że razem należeliście do tej grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh dajesz pod wątpliwość moją ocenę co do Ciebie. Co do Yarra jestem pewwien ale do Ciebie coraz mniej ale jak narazie nie zmieniam zdania. Dzisaij zginie napewno jeden wojskowy czy zginą oboje zadecydujcie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jest nas 9 osób, w tym 3 to zarażone postacie.
Odpadają 2 osoby - zostaje nas 7.
Wersja ultraoptymistyczna - w linczu ginie zarażony, wojskowi likwidują zarażonego. Zostaje 7 osób, w tym 1 zarażony.
Wersja optymistyczna - w wyniku linczu bądź działań wojskowych ginie jeden zarażony. Mamy 7 osób, w tym 2 zarażone.
Wersja pesymistyczna - w wyniku linczu bądź działan wojskowych nie trafiamy na żadnego zarażonego. Jest 7 osób, z czego 3 są zarażone.
---
I teraz środowy wieczór.
Jeśli startowalibyśmy z trudnej pozycji, czyli 7 osób pośród których 3 są zarażone to nawet jeśli udałoby się nam trafić tylko jednego, to zostaje nas 5 osób i 2 zarażone - czyli są jeszcze szanse w czwartek! Wtedy jednak w czwartek trzeba ustrzelić znowu co najmniej jednego - w najgorszym wypadku zostanie nas po linczu 4 osoby w tym dwie zarażone, a po działaniach wojskowych 3 osoby i 1 zarażona (o ile oni trafią).

Jak widać mimo wszystko nasze szanse nie są aż tak znikome - Rzecz nie może już zarażać (czyli np. wskazać kogoś, kogo bierze za wojskowego i doprowadzić do jego zgonu - co najwyżej sprawdzić jego tożsamość). Jedyny problem w tym, żebyśmy nie ustrzelili swoich żołnierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 20:48, WoWmen napisał:

Po co na Lampka skoro umrze śmiercią naturalna? pomyśl co robisz


Zostanie usunięty z powodu braku głosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 20:54, .Darnok napisał:

Jak widać mimo wszystko nasze szanse nie są aż tak znikome - Rzecz nie może już zarażać (czyli
np. wskazać kogoś, kogo bierze za wojskowego i doprowadzić do jego zgonu - co najwyżej sprawdzić
jego tożsamość). Jedyny problem w tym, żebyśmy nie ustrzelili swoich żołnierzy.


Pozwolę sobie sprostować tak już czysto offtopikowo. Pytałem dzisiaj MG - RZECZ może zarazić jeśli stan osobowy rzeczy będzie znowu poniżej 3. Zarazi wtedy w najbliższy nieparzysty dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz to już nie bardzo wiem o co chodzi. WoWmen sądzisz, że ja i Darnok jesteśmy komandosami, tak? To Ci pomogę - ja nim nie jestem. O Darnoku nic nie wiem. Teraz zaczynam myśleć, że Ty jesteś jednym z nich. Tylko w takim razie, kto mi pozostaje? Lampek? Charakterystyczny. Khorintis? Małomówny. Argon? Jemu się zupełnie nie przyjrzałem. Ninja? Stara się chyba jak może, choć bezsensownie oddał głos na mnie sugerując się WoWmenem. Keroth? Zamotany, chyba nie bardzo wie co się dzieje. Darnok? Rozsądnie mówi. Shudo? Niewinny i jedyny na którego można liczyć. WoWmen, skoro masz być komandosem, to czemu w tak idiotyczny sposób, prawie się wystawiłeś? Zależy mi na tym, żeby rozprawić się z Rzeczą i zarażonymi i posłucham jednak Twojego wyjaśnienia. Proszę tylko składnie i bez powoływania się na fabułę, ok? Bo jednak cały czas nie do końca Ci wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 20:55, .Darnok napisał:

> Po co na Lampka skoro umrze śmiercią naturalna? pomyśl co robisz

Zostanie usunięty z powodu braku głosów?

Tak. Wczoraj nie głosował i dzisiaj też go nie będzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 21:01, WoWmen napisał:

> > Po co na Lampka skoro umrze śmiercią naturalna? pomyśl co robisz
>
> Zostanie usunięty z powodu braku głosów?
Tak. Wczoraj nie głosował i dzisiaj też go nie będzie :/


Znakomicie, biorąc uwagę, że mielibysmy go brac za wojskowego :[
Rozumiem, że gramy już w otwarte karty i jesteś brany za żołnierza. Problem polega na tym, ze patrząc na słowa Kerotha wychodzi na to, że jutro rzecz może Ciebie skasować. Chyba! Chyba, że dzisiaj uda nam się właśnie tą postać (a nie zarażonych, bo im sprawdzać nie wolno chyba?) zlikwidować.

Proponuję, żeby WoWmena dzisiaj zostawić w głosowaniu w spokoju. Jeśli jest żołnierzem, to naturalną sprawą jest, że dzisiaj nie zostanie prześwietlony i zginie ktoś inny. Jeśli jednak gra z nami w jakąś gierkę, to wręcz żądam od naszych wojskowych, żeby go dzisiaj sprawdzili.

Pozostaje tylko problem na kogo zdecydować się w dzisiejszym głosowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoWmen sądzisz, że ja i Darnok jesteśmy komandosami,

Dnia 24.01.2006 o 20:59, Yarr napisał:

tak? T

Gdzie to napisałem?! pisze że jesteś zararzony a nie komandosem!
Tylko w takim razie, kto mi pozostaje? Lampek?
Dzisiaj odpadnie z powodu braku głosu - komandos

Dnia 24.01.2006 o 20:59, Yarr napisał:

WoWmen, skoro masz być komandosem, to czemu w tak idiotyczny sposób, prawie się wystawiłeś?

Po to że jeśli dzisiaj nie zgdzinie 2 zararzonych nie ma szans na zwycięstwo. W tym szaleństwie jest reguła.
Bo jeśli jutro zostałbym zabity przez zararzonych to będzie wiadomo kto nimi jest. Jeśli dzisiaj zginę(ostatni komando) nie ma szans na zwycięstwo już.
Dziś ginie zararzony - zostaje 2
Jutro ja a w linczu zararzony. zostaje 1 w tym nie może zararzać w ten dzień
OStatni dzień zararzony dead.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to odwołuję lincz.
Tylko co dalej.
WoWmen podejrzewa mnie, a ja jestem niewinny.
Mam na siebie zagłosować? Będzie mu raźniej? Tylko to zmniejszy nasze siły jeszcze bardziej.
Dlatego pytam: co proponujecie: [Darnok i WoWmen]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 21:07, WoWmen napisał:

WoWmen sądzisz, że ja i Darnok jesteśmy komandosami,
> tak? T
Gdzie to napisałem?! pisze że jesteś zararzony a nie komandosem!


Pisałeś, że jesteśmy mafią. Mafia to komandosi.

Dnia 24.01.2006 o 21:07, WoWmen napisał:

Po to że jeśli dzisiaj nie zgdzinie 2 zararzonych nie ma szans na zwycięstwo. W tym szaleństwie
jest reguła.
Bo jeśli jutro zostałbym zabity przez zararzonych to będzie wiadomo kto nimi jest. Jeśli dzisiaj
zginę(ostatni komando) nie ma szans na zwycięstwo już.
Dziś ginie zararzony - zostaje 2
Jutro ja a w linczu zararzony. zostaje 1 w tym nie może zararzać w ten dzień
OStatni dzień zararzony dead.


Przecież rzecz i zarażeni mają za zadanie zlikwidować wszystkich. Więc nawet jeśli po dzisiejszym wieczorku będzie nas 7 osób i 3 zarażonych, a potem mamy w środę lincz i jeszcze Twój ostatni typ (zdążysz przecież jeszcze kogoś sprawdzić zanim Ciebie skasują).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się