Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Nieźle się uśmiałem czytając tego Twojego posta :). Długo nad tym myślałeś? :P

Ja chętnie bym znowu z wami zagrał w FM, ale myślę, że nie miałbym tyle czasu co wcześniej i mógłbym tylko popsuć wam grę. A szkoda, bo Forumowa Mafia bardzo mi się spodobała. Chciałbym kiedyś sprawdzić się w roli mafioza ;). No nic, może będę miał czas bliżej świąt, a w tym czasie będę czytał kolejne edycje (chyba, że nie wystartujecie do Bożego narodzenia :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 15:31, Renzov napisał:

Nieźle się uśmiałem czytając tego Twojego posta :). Długo nad tym myślałeś? :P

Kilka dni było cicho, był czas ;D

Ja powiem tak, wyjeżdżam. Szkolny wyjazd na trzy dni, wracam jakoś w sobotę i podaję zmodyfikowaną listę. W sobotę powracam i jestem zdolny i gotów do gry na stopro ;P

MG - Zurris
1. Cael
2.
3. Filip
4. kindziuk
5. init011
6. Vilmar
7. HBG
8. Winry
9. ariwederczi
10. win0
11. qrex

Nie chciało mi się zmieniać numerków, gracze FM powinni być bystrzy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz paść w pierwszym linczu bądź morderstwie dokonanym prze mafię? W ten sposób gra odwlecze się jeszcze bardziej. Osobiście nic do ciebie nie mam( w tym momencie qrex zapisuję sobie w notesie ''''załatwić przy pierwszej okazji) ale nie zdziw się jeśli przypadkiem dziwnie szybko z gry odpadniesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avalon i tak najwcześniej w sobotę zaczniemy. Jak dotąd chęć gry potwierdził jedynie win0. mój numer gg to 2259831 a mail zurris@o2.pl i prośba podpisujcie się. Czasami świruje mi gg i tracę losowe numery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.10.2010 o 22:11, HeyBabyGirl napisał:

A teraz dojdźmy do konkretów: akcję zainicjował init011 mówiąc: " czyli mamy 11
osób. ale dla mnie to troche za malo" moim zdaniem jest on 100 % pewniakiem do pierwszego
linczowania, jego drugim " p o m/nocnikiem" jest ktoś kto trzyma się z boku unikając
powiązań z initem, na razie mam za mało materiału do analizy, więc wstrzymam się z dalszym
zarzucaniem podejrzeń


Dosyć ciekawa interpretacja HGB ale zauważ jedną podstawową rzecz a mianowicie fakt iż jeszcze nie zaczęliśmy kolejnej edycji FM. Nie wiem skąd biorą się u Ciebie takie domysły. A poza tym chyba im więcej osób tym lepiej. Przynajmniej gra się tak szybko nie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował zabawę w fabularkę rozpocząć w Piątek, żeby weekend przeznaczyć na konkrety.

________________

... Po dogłębnym przeanalizowaniu zaistniałej sytuacji muszę stwierdzić, że partnerem Inita jest Avalon, ponieważ blablabla sratata ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - Zurris
1. Cael
2. Avalon
3. Filip
4. kindziuk
5. init011
6. Vilmar
7. HBG
8. Winry
9. ariwederczi
10. win0
11. qrex

Wyrobiłem sobie immunitet (przecież byłem nieobecny!), było fajnie, wróciłem, a lista jaka była taka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - Zurris
1. Cael
2. Avalon
3. Filip
4. kindziuk
5. init011
6. Vilmar
7. HBG
8. Winry
9. ariwederczi
10. win0
11. qrex
12.Spider
13. Zakapior

Na forum jestem nowy, ale w realu już trochę pograłem. Mogę się przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się