Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Jestem za dwójką. Nie wiem, jakoś mam dość polityki w jakiejkolwiek postaci :P ale oczywiście się dostosuje do głosu ogółu. Mam nadzieje że szybko zaczniemy, albo inaczej będę musiał się wypisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 22:05, HeyBabyGirl napisał:

A może jakaś fabularna intryga choinkowa :) ?

Jak się gracze nie znajdą to już świąteczną trzeba będzie przeprowadzić chyba od razu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chciałbym już zapowiedzieć że jakbyśmy zaczęli w weekend to od piątku wieczora do niedzieli rano nie ma mnie, albo będę w szczątkowych momentach, no ale to jakbyśmy zaczęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 22:05, HeyBabyGirl napisał:

A może jakaś fabularna intryga choinkowa :) ?


Na świąteczno - noworoczną fabułę jak na razie nie mam pomysłu jakiegoś sensownego. Czekam na jakieś sugestie z Waszej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W domu Wielebnego tak jak w każdą gwiazdkę zawsze gościły szychy. W tym roku przybyło ich ośmiu, zacni panowie..."

Coś w ten deseń, jeżeli się spodobało mógłbym wymyślić całe intro do świątecznej fabuły :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już świąteczna edycja, to może zacząć zbierać graczy, którzy mieliby czas pograć w czasie przerwy świątecznej? Ja np ciągle naiwnie wierzę że wypali Ktulu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Nie ukrywam że założyłem konto na forum w celu zagrania epickiej forumowej mafii gdyż lubię tą grę ale mam mało możliwości w nią pograć. Może nie jestem specjalistą od psychologicznych gierek ale przynajmniej nie bedzie problemów z odgrywaniem roli bo to mam w małym paluszku :D
Mam nadzieję że dacie mi szansę.

MG - Shudo

0. win0
1. kindziuk
2. Zurris
3. Avalon
4. Cael
5. Asthariel
6. HBG
7. qrex
8. rob006
9. vekkq
10. Riczi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 15:12, Riczi_M napisał:

na jakiej podstawie nazywacie mnie kimś tam i kto to był?

Nie przejmuj się, oni mają takie zboczenie, że nowych graczy podejrzewają o podwójne tożsamości ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 15:36, Asthariel napisał:

Nie przejmuj się, oni mają takie zboczenie, że nowych graczy podejrzewają o podwójne
tożsamości ;-P


w sumie nie dziwie się. po przeczytaniu jednej gry tutaj i czytaniu swojego innego forum, sprawdzałem uważnie każdy post doszukując się jakiegoś kłamstwa/demaskującej wpadki ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się