Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Ja chciałbym dopisać siędo rezerwy - chętnie odpowiem na Twoje wezwanie Dev jako ,że to będzie prawdopodobnie moja ostatnia edycja do nie wiem jak długo. Czeka mnie przeprowadzka do końca miesiąca w związku z czym w ogóle udzielam się ostatnio ( jak niektórzy zdążyli mi wytknąć) malutko i jestem goscinnie tylko na forum. Przeprowadzka wiąże sie z wypowiedzeniem umowy tepsie a zanim zdołam kasę ładnie uporządkować i podłączyć łącze w nowym domu może minąc trochęczasu. W każdym razie w lipcu nie liczcie na moją obecność ;(
Chciałbym tak jak już powiedziałem swojąostatnią edycję przed tym faktem zagrać. Co Ty na to Dev?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 15:20, Ponury Żniwiarz napisał:

Zebym kolejki nie tracil;D


A nie masz wrażenia, że lepiej jest na razie odpuścić sobie mafię? Przynajmniej do czasu gdy w końcu dotrze do Ciebie, o co w tej grze chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 15:08, walgierz napisał:

A po co? ;P


Wiesz, mam wrażenie, że prowadziłem grę po raz ostatni...

Dnia 16.06.2006 o 15:08, walgierz napisał:

Dlatego w swoich edycjach dzieliłem lincz i mord. Wtedy zarówno mafia jak i
katani mieli czas na analizę.


Trochę grochem o ścianę rzucam. Napisałem bardzo wyraźnie, że i katani i mafia mieli od ... no... dużo czasu na analizowanie. Już mnie zaczynają wkurzać takie komentarze. Powiem szczerze, że ani grać mi się już nie chce, ani tym bardziej prowadzić grę.

Muszę przeprosić DEV''a, ale raczej w najbliższej edycji nie zagram. Mam sporo innych rzeczy na głowie, a i przyjemniejszych zajęć mi nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 15:20, Ponury Żniwiarz napisał:

Ekchm ja bylem na 2 mjejscu!!!


Wcale nie. Tylko powiedziałeś, że chętnie zagrasz, ale się już nie dopisałeś :P Poza tym tnij posty... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 15:36, Yarr napisał:

Już mnie zaczynają wkurzać takie komentarze.

Mam nadzieję, że nie dodebrałem mojego posta jako atak na siebie, bo nim nie był :)
Ja tylko wypowiedziałem swoją opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 15:50, walgierz napisał:

Mam nadzieję, że nie dodebrałem mojego posta jako atak na siebie, bo nim nie był :)


Nie wiem jak odebrałeś swojego posta ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 16:46, Yarr napisał:

Nie wiem jak odebrałeś swojego posta ;P

Wiedziałem, że się przyczepisz :P Ale nie chciałem spamować :D
BTW. Gratuluję awansu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 17:19, Daniel DazZy napisał:

Yarr spoko zwolni się 1 miejsce a co za tym idzie mam więkrze sznanse ze zagram w edycii "sławnego
" DEViANCA :)



Najpierw zainstaluj worda. =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walgierz:
Nie czepiam się przecież ;P Przecież wiesz co napisałeś :D
Dzięki... człowiek poczekał, ale ma ;)

Dazzy:
Mam takie niejasne wrażenie, że nie do końca orientujesz się w sytuacji. Ale mogę Cię zapewnić, że na edycję DEV''a raczej nie masz się co szykować ;P Nie wiem jak u Vaxinara, ale też nie sądzę, żebyś miał większe szanse... Wiesz, wakacje - chyba idziesz na w pełni zasłużony urlop ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rezerwa

1. Shohun
2. NinjaSeba
3. Ninger
4. Daniel DaZzy
5. Kukowsky
6. Sturnn
7. Andrij
8. DonCarleone

Dopiszę się, ale na wiele nie liczę. Szczególnie, że w ostatniej edycji przez problemy z netem trochę zawiodłem i mnie zamordowano ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie i jakas rezerwa powstala... Ehh to ciekawe co by bylo jakbym teraz zalozyl nowa rezerwe;p jakby nie mozna bylo dopisac sie na tamta liste graczy i cierpliwie czekac;p ja juz poczekam do nastepnej edycji;] powodzenia wszystkim grajacym w tej edycji;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mnie pomału martwi. Coraz więcej jest:
- weteranów: czyli „Stwórców” czyli uczestniczących w pierwszych edycjach
- prawie weteranów – od 25 do nowego forum (mogę w te grono siebie zaliczyć: HEHE)
- weteranów z nowego forum od 1 do 25
- nowych których myślą że są prawie w ”weteranami” – od 26 do dwóch edycji wstecz.
- i nowych czyli nieopierzonych młokosów

Większość ze starych wie że to strasznie uzależnia przez jakiś czas, na ogół większość robi sobie przerwę (większą lub mniejszą) ale to strasznie uzależnia. Za niedługo otwarcie trzech topików pod nazwą Forumowa mafia będzie mało bo tylu jest chętnych. A po otwarciu nowych wątków to w tym PODSTAWOWYM będą mogli grać tylko odznaczeni przez prezydenta RP.

-> W FM mam zdecydowanie lepszą średnią
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=12871 oczywiście wiem bo w innych topikach jesteś jeszcze większym SPAMEREM. (hehe)

-> Dar15 „Ja nie spamuje” Jak nie jak tak. „Poczytaj se ZK” nie „se tyko sobie (autokorekta WORLD) cały czas mam zamiar tylko9 muszę się przełamać i zacznę w najbliższym miesiącu ; http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=12872

->Ponury Żniwiarz http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=12873 po takiej grze jaką odwaliłeś w ostatniej edycji to następnej nominacji do grania w kadrze możesz spodziewać się (z mojej strony) w 2222 roku.

-> Ninger “Kiedy jest się mafią chodzi o to żeby nie dać się złapać. Czyli nie wychylać się, bo jak ma się inne zdanie niż reszta zwykle jest się linczowanym jak mi to zrobiono gdy głośno wypowiedziałem się o Sojuszu w czyjejś edycji :/” http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=12875 akurat w byciu w mafii polega żeby przetrwać to fakt. Ale taka gra to psuje zabawę. To nie chodzi o rzeczywiste życie to jest zabawa. Kumasz. Forumowa mafia to jak pisanie książki na żywo, ma trzymać napięcie, intrygować, posiadać tajemnice i chęć wytropienia assasinów. Wyobraź sobie sytuacje że tą role dostaje dwóch nowych MILCZKÓW którzy nie dają żadnej wskazówki nowym. W tym momencie gra traci sens.

-> CermatoX http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=12879 zgadzam się z tobą jak najbardziej ale do tego muszą być stworzone sytuację . Nie przy ostatnich edycjach. W pierwsze dni mafia milczy a potem nie daje żadnych znaków. Byłem dwa razy w „mafii” i za każdym razem w pierwszym dniu dawałem znaki że to ja jestem zdrajcom. Komu się chce to niech wróci. Kto naprawdę „naca” dogłębnie posty ten wymaca, problemem staje się czy na takie blachę poszlaki reszta zareaguje.

->Ponury Żniwiarz „Jezeli ktos wam odpadnie to ja z checią zagram (mam niedosyt po poprzedniej edycji:) Jesli nie t poczekam na edycje Vaxinara;” http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=12873 i „Zebym kolejki nie tracil;D” http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=12885 po tym co odwaliłeś w poprzedniej edycji to myślę że masz Pole Position w kandydowaniu

Upiór – szkoda że nie może nie uważam żeby trzebabyło Go brać patrząc na jego stan (sorry Upiór ale tak bywa, indywidualne problemy z dostępem nie powinny wpływać na grę)

-> Do Daniel DazZy – błagam zainstaluj Worda. Jeśli to zrobiłeś to używaj go. BŁAGAM.
P.s. Daniel DazZy przestań Spamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 21:03, Shudo napisał:

Wiecie co mnie pomału martwi. Coraz więcej jest:
- weteranów: czyli „Stwórców” czyli uczestniczących w pierwszych edycjach
- prawie weteranów – od 25 do nowego forum (mogę w te grono siebie zaliczyć: HEHE)
- weteranów z nowego forum od 1 do 25
- nowych których myślą że są prawie w ”weteranami” – od 26 do dwóch edycji
wstecz.
- i nowych czyli nieopierzonych młokosów


Nie rozumiem co Cię martwi i skąd (tzn. po co zrobiłeś) taki podział? :) Doświadczeni są już o tyle w lepszej sytuacji, że rozumieją jak się w to gra i nie popełniają kretyńskich błędów. Ale nowym też trzeba dawać szansę, np. taki Eldae. O ile wiem ostatnia edycja była jego debiutem, a zagrał moim zdaniem bardzo dobrze. Ponury, mimo gry w 10 edycjach (o czym sam napisał, ja nie liczę), dał teraz ciała dość zasadniczo. Nie ma reguły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rezerwa

1. Shohun
2. NinjaSeba
3. Ninger
4. Daniel DaZzy
5. Kukowsky
6. Sturnn
7. Andrij
8. DonCarleone
9.Kalkulator12

mam nadzieje że tym razem sie nie spóźnie do edycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z tobą... Jeżeli granie w FM uważasz spamem no to sorka;p Jak bym gadał w ogóle nie na temat i ciągle pisał na przymus, to i bym się z tobą zgodził... Czasem jeden wers mówi to samo, co zapisana strona A4;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się