Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Jeśli mógłby się dać omamić komukolwiek to tylko Tobie mafio. On wie, że będziesz robił wszystko żeby odwrócić ktoa ogonem zdrajco. Jedyne co mogę zrobić to podziękować Shogunowi za rozsądek. Jeszcze może napiszę o Twoich błędach:

1. Cały czas trajkotałeś, że mafia Cię zabije, a żyjesz dalej. To naturalne bo sam się przecież zabić nie możesz.
2. Typując używałeś "przeczuć". Zrozumiałe, gdyż wiedząc kto jest w mafii nie mogłeś nikomu podsuwać wskazówek gdyż wskazywałyby na Ciebie.
3. Powoływałeś się na Shudo, który ogłosił że jesteś niewinny, mimo że wcale nie był katanim.
4. Mieszałeś innych (mnie) w różne kontrakty z sobą, które miały na celu wybić jak największą ilość niewinnych graczy.
5. Próbujesz innym sugerować kolejność linczowania. Wszak wiadomo, że jeśli ktoś ma inne zdanie na temat linczu to On będzie musiał przekonywać do swojej racji, bo Ty byłeś pierwszy i wystarczyło że rzuciłeś jakieś głupie hasło i za Tobą podążali.

I koniec końców, kończmy tą farsę zdrajco:

************************************************

Lincz --> Daniel DazZy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok shoguna nie ma na forum mieszkancy przegrali - Ninger wygrałes fuksem bo Shoguna nie ma na forum niestety ale musze przyznac że tym razem to nie MOJA wina że mieszkancy przegrają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 22:36, Daniel DazZy napisał:

Pozatym ninger powiedz po prostu że jestes w mafii Shoguna nie ma na forum to nie masz się
czego bac :)

Nie rozumiem po co mam się przyznawać do bycia mafią za kogoś. Nie jestem mafią, więc skłamałbym mówiąc to co Ty chcesz usłyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pułkownik Bradock grzebał bambusowym patykiem w ziemi. Wiedział, że próba wydostania się z Wietnamu, tym razem, nie jest możliwa. Po pierwsze nie był prawdziwym Chuckiem Norrsiem [dlatego zgubił się z oddziałem i wpadli w zasadzkę], a po drugie oddział, którym dowodził był porównywalny z najgorszą jednostką skautowską w Greenwood. Wprawdzie był jednostką specjalną... elitarną... świetnie wyszkoloną... ale niezdolną do myślenia.
A Bradock-Non-Chuck jako przełożony tej ekipy samobójców również poziomem inteligencji nie odstawał. Grzebał zatem patykiem w ziemi i czekał na egzekucję, którą miano na nim wykonać za 15 minut.
Tymczasem w klatce obok dwóch jeńców biło na kwaśne jabłko trzeciego.
W końcu Dazzy został dobity kopniakiem w głowę przez Shoguna.
- No, to po sprawie. - powiedział z szerokim uśmiechem Shogun do Ningera odwróconego i podnoszącego coś co przed chwilą wrzucono z góry do klatki. - Mamy zdrajcę.
- Podobno... - mruknął Ninger i odwróciwszy się machnął na odlew szpadlem, który spłaszczył Shogunowi twarz i posłał go lotem koszącym na ziemię obok ciała Dazziego.
- Teraz został tylko zdrajca. - uśmiechnął się Ninger i wyszedł z klatki po drabinie podanej mu przez żółtka z północy. - A teraz załatwimy sprawę z Bradockiem i idziemy na porządny obiad, prawda pułkowniku? - Ninger zwrócił się do dowódcy obozu.

******************************
Dazzy -> Ninger
Ninger -> Dazzy
Shogun -> Dazzy

Dazzy -2
Ninger - 1
******************************
Dazzy był mieszkańcem.
Shogun był mieszkańcem.
******************************

Ogłaszam zwycięstwo MAFII.
******************************

THE END


******************************
Uwagi MG:
1. Wkurza mnie pisanie po polskiemu, robienie błędów ortograficznych, ponaglanie mnie - następnym razem nie popuszczę... a raczej - nie będzie dla niektórych kolejnego razu.
2. Gratki dla mafii - zagraliście dobrze [choć nie wiem jak do tego doszło, bo nie czytałem ;P].
3. Mieszkańcy sux ;P
4. Katani - pochopny :D

Posty podsumowujące były w różnych godzinach, ale zawsze po linczu ;P
Nie wtrącałem się w rozgrywkę. Nie ujawniłem nikomu [prawie] kto jest w mafii. Nie ujawniłem też kto jest katanim [prawie] ;P

W ogóle - długo graliście i przerypaliście - co z Was za mieszkańcy? ;P
WSTYD ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No. A więc teraz się przyznaję :>

Drogi Danielu, otóż mafia wygrała właśnie przez Ciebie. Gdybyś nie cofnął złożonego na mnie wczoraj głosu pewnie bym zginął. Chociaż niekoniecznie bo doprowadziłbym do remisu i skończył sprawę dzisiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok ok rozumiem że robiłem "troche" ortow zainstaluje worda ... eee który raz se to joż mowie ? a pozatym shogun ! gdzies ty był ? w tej edycii to nie JA zawiniełem na przegrana mieszkańcow .. przynajmniej to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja. Graczy już mam prawie wszystkich. Ale możecie się dopisywać ;> Brakuje mi jeszcze ok. 2-3.
Pozdrawiam!
BTW Lepiej idźcie spać :P Siedzenie tyle przy kompie nie wyjdzie wam na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się