Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2011 o 20:54, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Jakbym zmienił głos na mojego drugiego najpoważniejszego podejrzanego (Asthariel) to
byłoby to podejżane.

A jednak to robisz... Próba zbicia argumentu przez jego wcześniejsze podniesienie.

Dnia 07.07.2011 o 20:54, Alexei_Kaumanavardze napisał:

A może współpracuję z Tobą, a może z kim innym. Tak jak napisałem
po przeczytaniu wczorajszych postów mam nieodparte wrażenie, że jesteś z nim w parze.

Gdzie? ;>
Jak dotąd pisałeś, że nie wykluczasz go z podejrzeń (i, że ew. jest w parze z Shudem) oraz że "rzuca hipotezami jak nabojami z kałacha" (trademark by win0).
Mieszasz się w zeznaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 21:00, kindziukxxx napisał:


> Niestety byłeś -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=67475&pid=20

akurat nawet dla mnie jest to czepianie się na siłę :)


No fakt, w końcu to normalne - zapisuje się na edycję mafii, a później olewa temat choć odwiedza się serwis...

PS: Słówko "nawet" nie pasuje tu do twojej osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 20:34, Asthariel napisał:

Ja wierzę w niewinność Win0. Rob, Magi, dołączycie do linczowania Kindziuka?

Mi też win0 nie wygląda specjalnie na mafię, o wiele bardziej Shudo, którego już zlinczowałam. Nie pasuje mi tylko jego milczenie przez całe dnie. Kindziuk gra chaotycznie i trochę bez ładu i składu, ale nie sądzę, żeby była to mafia. Mota się i plącze w zeznaniach, ale cóż, może ten typ już tak ma :P Chciałabym poczekać jeszcze na Shuda i zobaczyć, co on ma do powiedzenia w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 21:00, Asthariel napisał:

O, i Kindziuk broni Alexieia :-)

nie bronię, tylko daj luz.. człowiek jak mówi że pracuje to chyba można uwierzyć, jak dla mnie jest to czepianie się na siłę i szukanie "zielonej lampki" tak samo Isildur padł bo wykonywał pracę modka i nie do końca zawsze zaglądał na mafię, więc dajcie luz... a jak to jest zagrywka mafii to poniżej pasa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 21:07, kindziukxxx napisał:

> O, i Kindziuk broni Alexieia :-)
nie bronię, tylko daj luz.. człowiek jak mówi że pracuje to chyba można uwierzyć, jak
dla mnie jest to czepianie się na siłę i szukanie "zielonej lampki" tak samo Isildur
padł bo wykonywał pracę modka i nie do końca zawsze zaglądał na mafię, więc dajcie luz...
a jak to jest zagrywka mafii to poniżej pasa..


Ale to się nie rozchodzi o pracę, tylko o "zapomnienie" o edycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 21:07, kindziukxxx napisał:

> O, i Kindziuk broni Alexieia :-)
nie bronię, tylko daj luz.. człowiek jak mówi że pracuje to chyba można uwierzyć, jak
dla mnie jest to czepianie się na siłę i szukanie "zielonej lampki" tak samo Isildur
padł bo wykonywał pracę modka i nie do końca zawsze zaglądał na mafię, więc dajcie luz...
a jak to jest zagrywka mafii to poniżej pasa..


A ja byłem atakowany za obronę Magi :-(
Zresztą nie czepiam się go z tego powodu - głównie mi chodzi o podane przeze mnie zbiegi okoliczności, Jak się od nich ustosunkujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Athriel`u... Widzę że Twoja mania prześladowcza trwa w najlepsze. Nie mniej jednak, odpowiem Ci. Kupiłem tego dnia DNF, napisałem na forum o 10tej, a potem zacząłem grać w Księcia i odpłynąłem (ach te wspomnienia). A co do tych samych typów. Niestety, ale jest parę osób które podejrzewając Waszą czwórkę. Rzucacie się w oczy i już!. A to, że po ataku na Kindziuka ja zagłosowałem na Ciebie. Sygnalizowałem taką możliwość wcześniej, a ponad to uargumentowałem swój wybór. jeżeli stworzył się w mojej głowie trójkąt, to powinienem atakować wspólne ogniwo. To naturalna taktyka, oparta na prawdopodobieństwie. A także w przypadku niepowodzenia wykluczająca zależności:)

Wiecie co... Nawet nie dacie człowiekowi napisać porządnego posta. Rob...

W dobrym guście kiedyś było że prowadzący pisał na gg, albo chociaż na mail że zaczyna się edycja. Ponad to, zajrzałem pewnie na forum, ale nie zobaczyłem żadnej odpowiedzi więc to olałem. Tak olałem. Bezczelnie olałem i powiem że IMHO dla księcia warto było.

Win

Rzeczywiście, niefortunnie to zabrzmiało, skróciłem myśli i jest to nieczytelne, ale napisałem że gra na błazna i robi dla kogoś zasłonę dymną. Może dla Shudo, może dla Ciebie. Nie wiem. Jest centralnym punktem mojego wywodu i głupio było, że sam sobie zaprzeczyłem i tak twardo postawiłem pary. No, ale cóż. Teraz już raczej nic nie zmienię, chyba że coś się stanie (może objawi nam się Shudo(?).

A mój post należy czytać jak... głośne myślenie. Porządkuje na głos zebrane informacje, wpadam w słowotok, a potem wysnuwam hipotezę i wnioski. Najpierw napisałem to, potem odświeżyłem temat, dostałem nowe dane i przeanalizowałem je na gorąco, tak jak robię to teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2011 o 21:09, Asthariel napisał:

Zresztą nie czepiam się go z tego powodu - głównie mi chodzi o podane przeze mnie zbiegi
okoliczności, Jak się od nich ustosunkujesz?

A te zbiegi, cóż to oznacza tylko tyle że moje myśli podziela ktoś jeszcze jednocześnie zwiększając prawdopodobieństwo.. a linczować alexeia nie mam za co (i jeszcze dochodzi efekt aureoli, bo dzięki niemu na forum wybrałem gitarę dla siebie), tak więc ja nie widzę w tym niczego niestosownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 21:14, kindziukxxx napisał:

A te zbiegi, cóż to oznacza tylko tyle że moje myśli podziela ktoś jeszcze jednocześnie
zwiększając prawdopodobieństwo.. a linczować alexeia nie mam za co (i jeszcze dochodzi
efekt aureoli, bo dzięki niemu na forum wybrałem gitarę dla siebie), tak więc ja nie
widzę w tym niczego niestosownego.

Czyli jak przykładowo kupię od Kuka gierkę przez forum, to powinienem dać mu spokój w kilku kolejnych edycjach, bo był dla mnie miły?
Najs!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 21:14, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Athriel`u... Widzę że Twoja mania prześladowcza trwa w najlepsze.


Po pierwsze, miej tyle przyzwoitości, by pisać ksywkę poprawnie. Po drugie, czym się przejawia moja mania prześladowcza? Że jestem aktywny, i męczę Kindziuka? Że podjerzewałem wcześniej 3 osoby? A Shudo podjerzewał 6, i co? Teraz moje zainteresowanie ograniczyło sie do dwójki - ciebie i Kindziuka. I tak jak ty masz przeczucie, że współpracuję z Win0, tak ja mam przeczucie, ze współpracujesz z Kindziukxxxem - po prostu powyższe zbiegi okoliczności zbyt pięknie wyglądaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2011 o 21:17, windows00 napisał:

Czyli jak przykładowo kupię od Kuka gierkę przez forum, to powinienem dać mu spokój w
kilku kolejnych edycjach, bo był dla mnie miły?

nie całkowity, ale podświadomie, mimowolnie coś tam działa zawsze na + i w twoim wypadku też.... no dobra w każdym innym raczej tak zadziała, Ty jesteś maszyna :) a dlaczego tak działa? bo to jest taka natura człowieka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ogarnijmy lincze:

Alexei---> Asthariel (wcześniej win0)
kindziuk---> Kalenos
Asthariel---> Kindziuk
Magi---> Shudo
Kuk---> Shudo
rob---> Alexei
Kalenos---> win0

Mam nadzieję, że nic nie zgubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2011 o 21:18, Asthariel napisał:

tak ja mam przeczucie, ze współpracujesz z Kindziukxxxem - po prostu powyższe zbiegi
okoliczności zbyt pięknie wyglądaja...


odpowiedz sobie na pytanie, czy będąc mafią odsłoniłbym się w taki perfidny sposób mając takie same typy co Alexei?
Ty byś tak nie zrobił, ja również, bo to byłaby głupota , a zbiegi okoliczności mają to do siebie że dziwnie do siebie pasują


*******
co jak co fajna edycja, brakuje mi jeszcze Caela który by o 21:45 napisał ścianę argumentów przeciwko mnie :D,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 21:23, kindziukxxx napisał:

Ty byś tak nie zrobił, ja również, bo to byłaby głupota , a zbiegi okoliczności mają
to do siebie że dziwnie do siebie pasują


A czy to nie ty mówiłeś że nic nie dzieje się przypadkiem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2011 o 21:23, kindziukxxx napisał:


odpowiedz sobie na pytanie, czy będąc mafią odsłoniłbym się w taki perfidny sposób mając
takie same typy co Alexei?
Ty byś tak nie zrobił, ja również, bo to byłaby głupota , a zbiegi okoliczności mają
to do siebie że dziwnie do siebie pasują

Czemu nie? Sam wcześniej napisałes, że "takie same typy wskazują tylko na to, że więcej osób myśli o tym samym, czyli coś jest na rzeczy", parafrazując lekko.
Więc takie same typy to oznaka sprytu czy lekkomyślności w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2011 o 21:25, rob006 napisał:

A czy to nie ty mówiłeś że nic nie dzieje się przypadkiem? :D

Tak, ale w drugą stroną, jak ktoś jeszcze podejrzewa to samo znaczy się że ta hipoteza się umacnia więc nie odwracajcie mi tu moich słów proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 21:28, Asthariel napisał:

Dobra, decydujmy się, głosujemy dziś na Kindziuka czy Alexeia?

Jeżeli tak stawiasz sprawę to skłaniałabym się raczej ku linczowaniu Alexeia. A najchętniej to dodałabym do tego koszyka Shuda, który swoją drogą mógłby wreszcie zacząć grać. Jeżeli jest mafią to słabo, że tak olewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 21:33, Magwisienka napisał:

> Dobra, decydujmy się, głosujemy dziś na Kindziuka czy Alexeia?
Jeżeli tak stawiasz sprawę to skłaniałabym się raczej ku linczowaniu Alexeia. A najchętniej
to dodałabym do tego koszyka Shuda, który swoją drogą mógłby wreszcie zacząć grać. Jeżeli
jest mafią to słabo, że tak olewa.


Coś ty się tak tego Shudo uczepiła? :D Jak się nie pojawi do końca dnia, to i tak załapie się na autolincz, a jak się w ostatniej chwili pojawi, to przecież jutro też jest dzień. Jak dla mnie dzisiaj powinniśmy sprawdzić kogoś właśnie z dwójki Alexei - Kindziuk. I skłaniałbym się ku temu pierwszemu, bo o ile Kindziuk po prostu lami, :P to Alexei wydaje się zwyczajnie kręcić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się