Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Ech, gdyby edit nie doszedł(bo mi się nie wyświetlił, why?) to tutaj jest wersja 1.2 mojego posta :)

MG- Budo

1. upiordliwy
2. Lampek
3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, a ja nawet nie oddałem głosu (za co MG przepraszam - miałem ważne sprawy osobiste i niestety zakończyły się po 23:40... i wtedy właśnie dowiedziałem się, że już w tej edycji głosu nie oddam ;)). Nie wiem czy jest sens się dopisywać, kiedy ciągle mnie zabijacie na początku... :) Na tym forum jestem chyba najwcześniej ubijanym mieszkańcem. Jak nie mafia, to sąsiedzi. Co się dzieje?

Dobra, ale się dopisuję, bo na edycję Buda czekam od dawna :)

4. Yarr

I gratki za grę dla TYHE... wymiatasz Kobietko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 01:39, Yarr napisał:

I gratki za grę dla TYHE... wymiatasz
Kobietko :)


jestem z siebie niesamowicie dumna :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Bosh ludzie zróbcie porządna listę! Gdzie jest Dev?
Wiem wiem, jeszcze się nie zaczęło a już marudzę
Yarr----> specjalnie nie zabiłem cię na początku, bo wiem że ostatnio krótko grałeś, ale i tak wyręczyli mnie mieszkańcy

MG- Budo
1. upiordliwy
2. Lampek
3. walgierz
4. Yarr
5. WoWmen---> ej jak tam Kalonline? ;]

Dobra teraz tak, jak już uzbieraja się ludzie (13 osób) przedstawię Wam zasady i będzie małe głosowanie. Jakoś jutro myślę przedstawię posta wprowadzającego Was do świata jednego z planów Magic:the Gathering- miasta Ravnica. Beware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm klimaty MtG? To ja się piszę. :-) Ostatnio grałem w szóstą edycję MtG, ale się dostosuję. :-)

1. upiordliwy
2. Lampek
3. walgierz
4. Yarr
5. WoWmen
6. Humanghost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 08:51, Budo napisał:


Dnia 21.11.2005 o 08:51, Budo napisał:

5. WoWmen---> ej jak tam Kalonline? ;]

Co? :P Nie zrozumiałem jeśli to była jakaś aluzja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 08:51, Budo napisał:


Bosh ludzie zróbcie porządna listę! Gdzie jest Dev?


W przeciwieństwie do niektórych to ja pracuję :> Mam szkołę jak i sprawy osobiste :D Na razie się nie dopisuję bo w ogóle nie znam MtG(czy jak to się tam pisze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt od Budo i HumanGhosta nie zna :). Ale jak MG zarzuci linki i wytłumaczy to ja się dostosuję :]
Kiedyś, jak miałem z 6-7 lat miałem 2 karty z Magica!! Yeah...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc umarłem:) A tak było dobrze:)

Ale moja możliwość obrony sprpwadzała się do napisania jednego posta na dzień i zożenia głosów o róznej porze :/ Przekabaciłbym Was drodzy ale nie miałem jak- za szybko podjąłem decycję - miałem "oczyścić" Tyhe ale wyszło jak wyszło. Dzięki za grę.

MG dzięki za wyrozumiałość choć i tak mało elastyczny jesteś,:P ale!!!! ale!!! ogłaszam że w tej edycji po raz pierwszy został uruchomiony serwis SMS dla mafiozów odciętych od kompa:) Poza informacjami kto zginął w linczu i kogo zabiłem(:P) bło też istone streszczenie postów:P

Zabiłbym Was wszystkich ale niestety złośliwość rzeczy martwych:D

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Linkami zarzucę i sam też sobie popiszę o co chodzi, ale dopiero jak będzie lista, żebym wiedział do kogo mówię.

Dev----> głównie byłeś mi potrzebny do zrobienia porządnej listy bo jak się zaczęli wpisywać to nie wiadomo było kto gra :P Ale chętnie Cię zobaczę w mojej edycji, jak coś to się dopisz!

WoWmen----> no graliśmy kiedyś w Kal no nie? Miałem stara xywkę jeszcze DeTomaso, chodziło się w party :P Chyba że to nie ty byłeś.... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak wygraliśmy. Brawo dla Tyhe za "nosa".
Wielki dzieki dla MG to byla jedna z najlepszych edycji w jakie grałem (na nowym forum to 1 edycja)
Ja też się dopisze
1.upierdliwy
2.Lampek
3.walgierz
4.Yarr
5.WoWmen
6.Humanghost
7.Shudo
8.Jozeph
9.scorp2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się