Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2007 o 13:59, mtobi napisał:

No, dawnpo cię tu nie było :P welcome Home :P


It''s good to see u too!
Ktoś mi streści mniej więcej obecną sytuację? Klimat i takie pochodne... tfu! I różne takie rzeczy o najbliższej edycji. Zadowolę się też linkiem jeśli jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o tej co była teraz, czy o tej co będzie ?? o tą co będzie to dadixa pytać, narazie nic nie ujawniał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 14:08, DevilFish napisał:

Ktoś mi streści mniej więcej obecną sytuację? Klimat i takie pochodne...


Ja Ci mogę streścić całki wielowymiarowe i równania różniczkowe zwyczajne. :).

A klimatu do rozpoczęcia edycji nie mam zamiaru zdradzać. Mogę powiedzieć tylko tyle, że będzie to pewna satyra przeniesiona do pewnych realiów. Pewna znajomość tematu byłaby pewnie pożądana do zrozumienia pewnych żartobliwych odniesień, które będę w postach fabularnych umieszczał. Pewnym jest jednak, że i bez niej będzie można wczuć się w rolę. W każdym razie w ramach przygotowania do edycji polecam poczytać nagłówki gazet codziennych, włączyć od czasu do czasu telewizję na „Wiadomości” lub inny serwis informacyjny – ot, takie zwyczajne czynności, do których chyba większości nie muszę przekonywać.

Start najpewniej w poniedziałek w godzinach popołudniowych. Proszę uprzejmie czekać na dalsze instrukcje. Cierpliwość jednostki – cierpliwością narodu. Koniec komunikatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG – Dadix
1. walgierz
2. mtobi
3. Kalkulator12
4. skyler
5. DonCarleone
6. Adidas66
7. Liqid
8. fanfilmu.pl
9. Shogun007
10. Ninger
11. DevilFish
12.Spider88

No cóż , co do jednego byłem pewien , mówi się trudno .Niestety ostatnio największym problemem jest frekwencja i tak tym razem to było największą zgubą mieszkańców .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie w tej edycji dam spokój, bo dzisiaj ferie zaczynam i nie wiem, czy bym się wyrobił. ;)

A co do tamtej - niestety, w pierwsze dni w ogóle nie miałem czasu, do tego dochodzi kilka nieszczęśliwych wypadków (Neostrada rlz... :/) i w efekcie powstałą bardzo marna gra :/

Tradycyjnie gratuluje Fiarotowi i Dadixowi i życzę wszystkim udanych ferii (:D) i ciekawej nastęonej edycji. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie w tej edycji dam spokój, bo dzisiaj ferie zaczynam i nie wiem, czy bym się wyrobił. ;)

A co do tamtej - niestety, w pierwsze dni w ogóle nie miałem czasu, do tego dochodzi kilka nieszczęśliwych wypadków (Neostrada rlz... :/) i w efekcie powstałą bardzo marna gra :/

Tradycyjnie gratuluje Fiarotowi i Dadixowi i życzę wszystkim udanych ferii (:D) i ciekawej nastęonej edycji. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 12:06, Dadix napisał:


Na nowym forum brałem udział jednej, prowadzonej przez Yarra. Niestety mafia zdecydowała się
na dość szybkie sprzątnięcie mnie, więc sobie nie pograłem.


Wiem, wiem, że poszedłem na łatwiznę wtedy, ale nie wracajmy do tego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG – Dadix
1. walgierz
2. mtobi
3. Kalkulator12
4. skyler
5. DonCarleone
6. Adidas66
7. Liqid
8. fanfilmu.pl
9. Shogun007
10. Ninger
11. DevilFish
12. Spider88
13. LifaR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG – Dadix

1. walgierz
2. mtobi
3. Kalkulator12
4. skyler
5. DonCarleone
6. Adidas66
7. Liqid
8. fanfilmu.pl
9. Shogun007
10. Ninger
11. DevilFish
12. Spider88
13. LifaR
14. Kukowsky

Niestety będę miał więcej czasu, niż bym chciał, więc się zapisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liqid => Fakt, że mnie wskazałeś w pierwszym linczu, ale w swoim uzasadnieniu nie byłeś taki pewien mojego mafiozowania użyjąc słów: „Spokojnie, to tylko losowanie, tak więc niczego jeszcze nie wiadomo.” Gdybyś był bardziej zdecydowany to może inni poszliby za Tobą, a tak... :) Zresztą „nakrętkonoga” nie miała służyć zjednywaniem sobie przyjaciół. Wprowadziłem ten pomysł po to, aby coś się działo i żebym sam miał o czym pisać, a przy okazji mógł potem na jego podstawie wysnuć teorię o podziale mafiozów na jednego grającego i drugiego niegrającego. Zjednywanie sobie przyjaciół zacząłem wówczas, gdy miałem już dwa głosy na swoim koncie. Wiedziałem, że jeśli zacznę krzyczeć, że jestem niewinny i żeby nikt już na mnie więcej nie głosował to przyniesie to zupełnie odwrotny skutek :) . Dlatego porozmawiałem trochę z mtobim na temat Aldariona, zamieniłem też parę słów z Avalonem i Kalkulatorem. Starałem się zachowywać jak mieszkaniec, któremu obojętne jest czy poleci w linczu. Zadziałało :) .
A co do mordu na walgierzu to Dadix już to wytłumaczył. Po pierwsze był online po 23:45, co mogło wskazywać, że może być on katanim, po drugie – fakt – jest on bardzo dobrym graczem, a po trzecie był jedną z osób, które znały Dona :) [Dadix miał przypuszczenia, że role kataniego i mafii nie zostały rozdane zupełnie przypadkowo, o czym zresztą napisał w jednym z postów: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=22842].

FanFilmu => Jestem stosunkowo nowym graczem, gdyż była to dopiero moja trzecia edycja, w tym druga (i druga zwycięska :] ) w roli mafii :) .
A tak przy okazji – co do ostatniego linczu na Tobie, to w sumie sam się wkopałeś ;) . W twoich argumentach przeciwko mnie były pewne luki, które wykorzystałem przeciwko Tobie. W dodatku mtobi stwierdził nagle, że chcesz go wrobić, a ja nieszczególnie chciałem go wyprowadzać z błędu. Do tego doszedł Aldarion i lincz gotowy :) .

Tak w ogóle to dwa ostatnie lincze były dosyć przewrotne – czwartego dnia ważą się losy moje i Spidera, zaś ostatecznie ginie Immortal, natomiast piątego dnia wszyscy najpierw chcą wybierać między mtobim a Spiderem, lecz na końcu zostajesz zlinczowany Ty :D .

Spider => Byłeś tak bardzo pewien w stosunku do mnie, że ostatecznie zlinczowałeś mtobiego ;D .

MG – Dadix
1. walgierz
2. mtobi
3. Kalkulator12
4. skyler
5. DonCarleone
6. Adidas66
7. Liqid
8. fanfilmu.pl
9. Shogun007
10. Ninger
11. DevilFish
12. Spider88
13. LifaR
14. Fiarot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj, Kuki mnie trochę uprzedził ze swoim postem :) .

MG – Dadix
1. walgierz
2. mtobi
3. Kalkulator12
4. skyler
5. DonCarleone
6. Adidas66
7. Liqid
8. fanfilmu.pl
9. Shogun007
10. Ninger
11. DevilFish
12. Spider88
13. LifaR
14. Kukowsky
15. Fiarot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to sobie nie pograłem w tej edycji. Za karę ni pochwalę mafii ;P
Innych też nie pochwalę, bo niezbyt się wczytywałem xD
Chęć gry oczywiście potwierdzam i dziękuję za wpisanie na listę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 17:55, Fiarot napisał:

Spider => Byłeś tak bardzo pewien w stosunku do mnie, że ostatecznie zlinczowałeś
mtobiego ;D .


Przyznam że bardzo mądrze się broniłeś .Jak na trzecią edycję to jestem na prawdę pod wrażeniem .Choć muszę przyznać że i tak pozostawałeś na drugim miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 15:09, Kalkulator12 napisał:

OOO Devilfish! Dawno cie nie było widac... kiedy poprowadzisz edycje?? :P


Co? Stęskniliście się za AMŚ ^^? Zależy jak mi się zacznie drugi semestr. Jeśli spokojnie to poprowadzę edycje z chęcią. O ile pamiętam chcieliście kiedyś klimat Aliens. Lub też "zwykłą" Rzecz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 21:58, DevilFish napisał:

> OOO Devilfish! Dawno cie nie było widac... kiedy poprowadzisz edycje?? :P

Co? Stęskniliście się za AMŚ ^^? Zależy jak mi się zacznie drugi semestr. Jeśli spokojnie to
poprowadzę edycje z chęcią. O ile pamiętam chcieliście kiedyś klimat Aliens. Lub też "zwykłą"
Rzecz :D


Devil a nie lepiej edycje typu AMŚ?? Pamiętam jaka to była jazda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 23:07, Dar15 napisał:

Ta i jak trzyczwarte wszystkich pokonał :D hihii xD

Pan Trzy-Czwarte (aka Drugi) pokazał wtedy klasę :) I to jeszcze bodajże debiut był i przy okazji swojego partnera Darnoka załatwiłeś, ale ważne, że wygrałeś. Nie ważny jest sposób - ważny jest wynik.
Mówicie, że chcecie Zimowe AMŚ? Hmm... pomysły mi się skończyły ze zgonami? Nee... zawsze coś wymyśle. Ten czy inny esperal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem zabijać Darnoka, ale taka głupia sytuacja wyszła:P Część się na mnie rzuciła, a inni na Darnoka :D Dobrze, że Dazzy był po mojej stronie xD HIHI milo wspominam tamtą edycje :> Devilu jak już wróciłeś do FM, to do ZK też kiedyś wróć co? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 23:39, Dar15 napisał:

Nie chciałem zabijać Darnoka, ale taka głupia sytuacja wyszła:P Część się na mnie rzuciła,
a inni na Darnoka :D Dobrze, że Dazzy był po mojej stronie xD HIHI milo wspominam tamtą edycje
:> Devilu jak już wróciłeś do FM, to do ZK też kiedyś wróć co? ;]


Chyba wcale nie wrócę na ZK. Jakoś mi się nie chce, a mam na głowie jeszcze "Kompanię...". I nie mówię tu o temacie z forum. Zresztą bardziej to mi się chce spać...

A co do FM... Też jestem na jakiś czas. Pewnie na 3 edycje max. Ja pamiętam jaka jazda była na zakończenie edycji "TheThing". Myślałem, że ich pozabijam. Zmieniali po 4 razy glosy, bo przedłużyłem wyjątkowo czas do 10 rano. Już nie wspominając o wyzwiskach obcych-Rzeczy w stylu "zjem cię"! Tak jeszcze w żadnej edycji nie odwalali... Choc w AMŚ też było wesoło (zgony...). I jeszcze edycja Upiora co się pod kataniego podszywałem i to dzień po prawdziwym się ujawniłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się