Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2007 o 15:15, Kukowsky napisał:

> A mam taki pomysł może by tak role przesłać troche wcześniej żeby każdy mógł się zaznajomić

> z nią , bo nie którzy pierwszy raz grają i nie widzą ocb a tak mogły by się popytać ;]

Role mam już rozlosowane pod konkretne numerki na liście graczy, tak więc zaraz po zamknięciu
listy mógłbym już je rozesłać. Jeśli dzisiaj po powrocie zobaczę, że mam już 25 graczy to role
roześle. Jeśli ten 25 się nie znajdzie to role roześle jutro tak popołudniu.

Kukowsky jeszcze Adham się wpisał na gsie, więc już jest 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 11:18, spider88 napisał:

Nie daliście mi pograć ale może to i lepiej ;))
Pytanie tylko czemu ja padłem pierwszy ?? Jakaś zemsta ??


No wiesz... kto jak kto ale ty byłeś jak dla mnie najgroźniejszy jeszcze zanim wszystko się rozkręciło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 15:15, Kukowsky napisał:

A więc to komplet? :P

Nie.

(blablalista)
Manitou: Kukowsky
1. Sam Fisher5
2. demrenfaris
3. szerszeń
4. spider88
5. elekrin
6. Wilk
7. matiz123
8. Belmundo
9. Magwisienka
10. upiordliwy
11. Phelela
12. Kalkulator12
13. mefiperes
14. Neban
15. Lampek
16. Fimar
17. Scorp2005
18. skyler
19. Fiarot
20. Deto
21. LifaR
22. Adamido
23. windows00
24. rob006
25. Adham
26. Liqid

Teraz jest komplet. Słowem, koniec przerwy, uff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 15:15, Kukowsky napisał:

> A mam taki pomysł może by tak role przesłać troche wcześniej żeby każdy mógł się zaznajomić

> z nią , bo nie którzy pierwszy raz grają i nie widzą ocb a tak mogły by się popytać ;]

Role mam już rozlosowane pod konkretne numerki na liście graczy, tak więc zaraz po zamknięciu
listy mógłbym już je rozesłać. Jeśli dzisiaj po powrocie zobaczę, że mam już 25 graczy to role
roześle. Jeśli ten 25 się nie znajdzie to role roześle jutro tak popołudniu.


Manitou: Kukowsky
1. Sam Fisher5
2. demrenfaris
3. szerszeń
4. spider88
5. elekrin
6. Wilk
7. matiz123
8. Belmundo
9. Magwisienka
10. upiordliwy
11. Phelela
12. Kalkulator12
13. mefiperes
14. Neban
15. Lampek
16. Fimar
17. Scorp2005
18. skyler
19. Fiarot
20. Deto
21. LifaR
22. Adamido
23. windows00
24. rob006
25. Adham

A więc to komplet? :P

Nie wiem po co napisałeś dwa takie same posty ale ok :P
Mamy komplet więc według mnie mógłbyś już rozsyłać role :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 15:42, Phelela napisał:

Nie wiem po co napisałeś dwa takie same posty ale ok :P

Bo mi przeglądarka strzela fochy.

Dnia 20.12.2007 o 15:42, Phelela napisał:

Mamy komplet więc według mnie mógłbyś już rozsyłać role :}

Poczekam do wieczorka. Widzę przybył przed chwilą Liqid i dla niego miejsce w mojej edycji jest. Liczę na to, że jeszcze ktoś się dopisze, gdyż są jeszcze na liście gracze, których wolałbym wymienić na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 23:55, Kukowsky napisał:

> Wyszedłem z założenia że przede wszystkim liczy się zwycięstwo.
Błędne rozumowanie, gdyż o tym kto wygrał edycję zapomina się bardzo szybko, a o tym, że ktoś
jest dobrym graczem o wiele trudniej zapomnieć.

P.S. Zapisujcie się pałki. :P


Błędne rozumowanie 2.

Kwestią gracza jest decyzja, jak chce zagrać. Wiadomo, że najlepszą grą jest gra nieschematyczna, brawurowa, zakończona zwycięstwem. Gra toczy się dla zwycięstwa, czego byśmy nie robili, więc jeśli nie można z jakichś względów być nieschematycznym i brawurowym, to przynajmniej trzeba dążyć do wygranej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 23:50, Invin napisał:

Ciekawe, czy przed edycją powiedziałbyś, że nigdy nie podałbyś się za kataniego będąc mieszkańcem,
nawet, gdybyś miał doła.

Wiem, że swoją obecnością nie podwyższam poziomu, a wręcz odwrotnie, ale przynajmniej nauczyłem się tego, czego niektórzy nie mogą pojąć - logicznego składania - i choć może nie zawsze robię to prawidłowo, to jednak to umiem. Z drugiej jednak strony nie umiem tego wykorzystywać do logicznego przeglądu postów pisanych przez siebie, co jest moją piętą achillesową.
Jednakże zależy mi na poziomie rozgrywki (czytaj na graczach podnoszących poziom (bo niektórzy doczytają się pewnie w tym jakichś bzdur...]).

Dnia 19.12.2007 o 23:50, Invin napisał:

W tej edycji raczej sprawdzałem osoby, które się niewiele odzywały lub takie, których często
nie idzie odszyfrowac (skyler), bo wyszedłem z założenia, że jak ktoś dużo piszę, to łatwiej
coś na niego znaleźc.

Tyle, że milczkom i tak nikt nie pogratuluje zwycięstwa, więc ich radość zostanie przyćmiona, jęśli okażą się mafią. Dlatego wg. mnie lepiej sprawdzać te osoby, które piszą co nieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 16:58, Lampek napisał:

Kwestią gracza jest decyzja, jak chce zagrać. Wiadomo, że najlepszą grą jest gra nieschematyczna,
brawurowa, zakończona zwycięstwem. Gra toczy się dla zwycięstwa, czego byśmy nie robili, więc
jeśli nie można z jakichś względów być nieschematycznym i brawurowym, to przynajmniej trzeba
dążyć do wygranej :)


Tak czy siak i tak na nic takie pisanie, gdyż przez osoby posiadające wysoki poziom gry ciągle piszą, że lepiej przegrać grając dobrze, niż wygrać w złym stylu. I dlatego jest takie przekonanie, gdyż tego podpatrują w lepszych graczach nowi (tego w sensie sformułowania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 17:04, elekrin napisał:

Tak czy siak i tak na nic takie pisanie, gdyż przez osoby posiadające wysoki poziom gry ciągle
piszą, że lepiej przegrać grając dobrze, niż wygrać w złym stylu. I dlatego jest takie przekonanie,
gdyż tego podpatrują w lepszych graczach nowi (tego w sensie sformułowania).


Ja jestem zwolennikiem dobrej gry, oczywiście. Ale po czym poznać, że jest ona dobra, tak na prawdę? Na początek wystarczy, jeśli ktoś się udziela tyle, by mu nie zarzucić spamowania albo obojętności w stosunku do gry. No i dobrze by było grać tak, by pozostawać z dala od wszelkich nominacji :) (Uwaga: pozostawanie z dala od nominacji poprzez unikanie pisania na forum jest uznawane za bardzo złą grę i wkurza ludzi :) ).

Grunt to zdrowe podejście i rywalizacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 17:10, Lampek napisał:

Na początek wystarczy, jeśli ktoś się udziela tyle, by mu nie zarzucić spamowania albo obojętności w stosunku do gry.

---> A ja wiem... Zauwazylem, ze mozna pisac najwiecej, a pozniej uslyszec zarzut milczkowania... Niezbadane sa wyroki innych graczy :P
Trzeba grac jak sie lubi, a jak wyjdzie... to sie zobaczy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2007 o 17:46, LifaR napisał:

---> A ja wiem... Zauwazylem, ze mozna pisac najwiecej, a pozniej uslyszec zarzut milczkowania...
Niezbadane sa wyroki innych graczy :P


Osobiście nie pamiętam takiego przypadku- zarzut demagogii i lania wody owszem ;)

Dnia 20.12.2007 o 17:46, LifaR napisał:

Trzeba grac jak sie lubi, a jak wyjdzie... to sie zobaczy ;]


Na szczęście mało kto lubi grę "olewczą" jeśli w ogóle takie coś grą nazwać jeszcze można....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Manitou: Kukowsky
1. Sam Fisher5
2. demrenfaris
3. szerszeń
4. spider88
5. elekrin
6. Wilk
7. matiz123
8. Belmundo
9. Magwisienka
10. upiordliwy
11. Phelela
12. Kalkulator12
13. mefiperes
14. Neban
15. Lampek
16. Fimar
17. Scorp2005
18. skyler
19. Fiarot
20. Deto
21. LifaR
22. Adamido
23. windows00
24. rob006
25. Adham
26. Liqid
27. Wiesniak_muu

Jakby jeszcze nie było za późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 17:59, skyler napisał:

Osobiście nie pamiętam takiego przypadku- zarzut demagogii i lania wody owszem ;)

---> No, moze lekko przesadzilem :P A zarzutow ktore wymieniles ciezko uniknac - albo mafia zarzuca je wszystkim, ktos musi oberwac, albo samemu jest sie mafia i ktos niestety zauwazy, ze sie pieprzy bzdury :D
A tak w ogole - to, ze nie pamietasz, to zaden argument, masz swoj swoje lata na karku, to i pamiec slaba :P

Dnia 20.12.2007 o 17:59, skyler napisał:

Na szczęście mało kto lubi grę "olewczą" jeśli w ogóle takie coś grą nazwać jeszcze można....

---> Niestety, czasami duza ilosc postow nie przeklada sie na nic wiecej, niz duza ilosc postow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam dzieci, mama wróciła.

Cieszę się niezmiernie , że będę miał kolejną okazję do radowania się razem z Wami tą przepiękną zabawą:)
Proszę czytać - liczę, że skopię Wam cztery litery :p

Pozdrawiam w tym miejscu Dziadka Mroza, Marzannę, Zająca Wielkanocnego oraz Sierotkę Marysię i jej krasnoludki. Na szczęście Edycja Świąteczna nie będzie miała z nimi nic do czynienia.

Cóż mogę jeszcze dodać - czekam z niecierpliwością co z Kukowej zabawy z zasadami nam dobrze znanymi wyjdzie a na wstępie życzę wszystkim powodzenia :)

EDIT: Jejku, jejku , widzę że nawet udało się Kukowi wciągnąć do zabawy parę "dinozarłów" :D No to cieszę się jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Manitou: Kukowsky
1. Sam Fisher5
2. demrenfaris
3. szerszeń
4. spider88
5. elekrin
6. Wilk
7. matiz123
8. Belmundo
9. Magwisienka
10. upiordliwy
11. Phelela
12. Kalkulator12
13. mefiperes
14. Neban
15. Lampek
16. Fimar
17. Scorp2005
18. skyler
19. Fiarot
20. Deto
21. LifaR
22. Adamido
23. windows00
24. rob006
25. Adham
26. Liqid
27. Wiesniak_muu
28. Furr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 20:48, Lampek napisał:

Ah, zapachniało świętami i starymi, dobrymi czasami razem w Twoim pojawieniem się. :)

Czyżby woń zgnilizny? No, ale sądzę, że rzeczywiście będzie fajnie, choć paru osób jeszcze brakuje. Ale jak są zajęci czym innym to ich błąd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Manitou: Kukowsky

1. Sam Fisher5
2. demrenfaris
3. szerszeń
4. spider88
5. Wilk
6. matiz123
7. Belmundo
8. Magwisienka
9. upiordliwy
10. Phelela
11. rob006
12. mefiperes
13. Neban
14. Lampek
15. Fimar
16. Scorp2005
17. skyler
18. Fiarot
19. Deto
20. LifaR
21. Adamido
22. windows00
23. Liqid
24. wiesniak_muu
25. Furrbacca

Lista zamknięta, selekcja dokonana... Za jakąś godzinkę wylosuje ponownie role (bo za dużo się pozmieniało) i postaram się je jeszcze dzisiaj rozesłać.

Oficjalnie uznaje zapisy za zamknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 20:48, Lampek napisał:

Ah, zapachniało świętami i starymi, dobrymi czasami razem w Twoim pojawieniem się. :)


Damnit, to samo pomyślałem. :)
Lampek, Upiór. Brakuje Yarra i Devila i można podbijać świat. ^^
Aż mnie ściska, że nie pogram, ale - niestety - Święta u Babci nie dają mi możliwości skorzystania z neta. A co dopiero regularnego grania. :D Ten żal jest co prawda zmniejszany przez fakt, że to nie FM, a FK, które średnio mi do gustu przypadło, ale i tak szkoda. :D
Życzę ostrej jazdy, brawurowej gry i takiego zwycięstwa mafii, żeby było pamiętane przynajmniej do następnych świąt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2007 o 20:51, Liqid napisał:

Czyżby woń zgnilizny?


Czyżbyś nie zjadł kanapek ze szkoły!? Wstyd. Tak długo nie rozpakowywać plecaka. Miło , że podzieliłeś się tym z nami na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się