Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Tak wogóle to chyba zacznę już zawsze kierować się pierwszym wrażeniem bo chyba do 2 lincza Jozeph napisał 2 posty i z tego oba te w których linczował i to mi podpadło. Cały czas moje myśli krążyły wokół niego, a podawałem inne osoby sam nie wiem czemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 23:59, upiordliwy napisał:

1) To bardzo doświadczony gracz i nawet jako zwykły mieszkaniec stwarza ogromne zagrożenie
2) Nie pisał w ciagu tych dni prawie w ogóle.
3) Miałem takie minimalne przeczucie , że on może być katanim.


To i ja poproszę o wyjaśnienie ;). Zabiliście mnie tak wcześnie ponieważ:
1) Nie zagłosowałem na nikogo (brak niebezpieczeństwa)?
2) Mogliście w ten sposób zagrozić Yarrowi?
3) Indywidualna niechęć (:P)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 00:01, Ninja Seba napisał:

Tak gratulacje dla mafii. Może mi podziękujecie wkońcu pomogłem wam :P
Ostatni post to poezja. Można było siępopłakać, kawał dobrej roboty.

btw. Mafia miałaserio szczęście:
1. z katanim (to tak jak ja z Walgierzem w poprzedniej edycji)


CHodzi Ci chyba o Shuda?

Dnia 14.01.2006 o 00:01, Ninja Seba napisał:

2. Z nieobecnościa Shuda i Glizdy



Eh , chciałbym dodać ,że graczy było więcej niżzwykle , więc gdyby było ich mniej , to pewnie gra byłaby krótsza;p

Dnia 14.01.2006 o 00:01, Ninja Seba napisał:

3. No i jeszcze paru innych osób

No cóż, ale w dużej mierze od szczęścia zależy zwycięstwo mafii :)

Dziękuje za edycję i czekam na edycję Devilfisha. Wiem conieco o niej parę innowacyjnych pomysłów,
ale narazie milczę pozostawię tę przyjemność jemu. Jednak jestem chętny na nową edycję w klimacie...
(to wam Devilfish powie :P)



ja też niecierpliwie czekam:) O ile nie zostanęzlinczowany jako pierwszy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 00:05, upiordliwy napisał:

CHodzi Ci chyba o Shuda?


No o niego tylko mówię edycja, w której Walgierz i ja byliśmy w mafii (poprzednia). Tam też katani (Shudo) padł
w pierwszym mordzie. Mówię mafia ma nosa jak nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 00:04, Furrbacca napisał:

> 1) To bardzo doświadczony gracz i nawet jako zwykły mieszkaniec stwarza ogromne zagrożenie

> 2) Nie pisał w ciagu tych dni prawie w ogóle.
> 3) Miałem takie minimalne przeczucie , że on może być katanim.

To i ja poproszę o wyjaśnienie ;). Zabiliście mnie tak wcześnie ponieważ:
1) Nie zagłosowałem na nikogo (brak niebezpieczeństwa)?
2) Mogliście w ten sposób zagrozić Yarrowi?
3) Indywidualna niechęć (:P)?



Szczerze mówiąc żadno z powyższych. Po prostu
1) Zagłosowałeś w linczu na siebie , a nie byłeś osobowością konfliktowa i na tyle charakterystyczną żeby w jakikolwiek stać siękozłem ofiarnym;p
2) Mieliśmy na początku idealną taktykę i pewnie dobilibysmy z nią do końca gdyby nei zagmatwanei w połówce - raz z Shudem , dwa z Yarrem... Gratulacje dla Yarra - on pierwszy nas rozgryzł. No i WoWmen - logika idealna , szkoda ,że tak późno;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 00:05, upiordliwy napisał:

ja też niecierpliwie czekam:) O ile nie zostanęzlinczowany jako pierwszy;]


Wiesz, po tych twoich wybrykach, to to jest bardzo prawdopodobne ;).

A tak swoją drogą, skoro jest tak wiele chętnych na następną edycję, to proponuję zacząć listę jak najszybciej, w nadziei, że nie zdążą zjawić się osoby "dzienne" :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 00:15, Ninja Seba napisał:

Proszę bardzo :)

MG - Devilfish (jeszcze pewno o tym nie wie, ale siędowie :P, jak z nim gadałem przedwczoraj
to mówił, że faza beta jest :))



1. Ninja Seba
2. Upiordliwy ( z prośbąo nie linczowanie za poprzednie edycje;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No może mieliśmy trochę szczęścia ale mój pierwszy występ jako mafia uważam za udany :D
Już nie mogę się doczekać kolejnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 00:09, upiordliwy napisał:

1) Zagłosowałeś w linczu na siebie , a nie byłeś osobowością konfliktowa i na tyle charakterystyczną
żeby w jakikolwiek stać siękozłem ofiarnym;p


Wiedziałem, że kiedyś moje poglądy pacyfistyczne i altruistyczne mnie zabiją ;).
Mogę więc śmiało powiedzieć - umarłem za wiarę (w poglądy of course) :D.

A skoro lista już istnieje:

MG - Devilfish (jeszcze pewno o tym nie wie, ale siędowie :P, jak z nim gadałem przedwczoraj to mówił, że faza beta jest :))

1. Ninja Seba
2. Upiordliwy ( z prośbąo nie linczowanie za poprzednie edycje;p)
3. Furrbacca (bo właściwie czemu nie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a przedwczoraj myśle, jeżeli dziś mnie nie zabiją to na Jozepha bo on mi tu nie pasuje, kurde panowie wyczucie macie to trzeba przyznać. Aha z chęcią się dopisze

MG - Devilfish

1. Ninja Seba
2. Upiordliwy
3. Furrbacca
4. kalkulator12(fajna zabawa, ja ce jesce laz :PP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mnie chyba pominął:

MG - Devilfish

1. Ninja Seba
2. Upiordliwy
3. Furrbacca
4. kalkulator12(fajna zabawa, ja ce jesce laz :PP)
5. Jozeph

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 00:35, Jozeph napisał:

Coś za dużo tych list jest :D


Poprostu jesteśmy zbyt dobrze skoordynowani. Poczekaj, przestawię zegar o jakąś minutę :). I tak swoją drogą - 7 list, a pięć osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dla Lampka za świetne prowadzenie i bardzo dobre posty fabularne [już dostał gratki i podziękowania przez gg, ale chcę go pochwalić publicznie :)].
Teraz spostrzeżenia i nie będzie miło ;)- Panowie, proszę, na litość Boską, analizujcież to co się dzieje. Wiem, że niektórzy mają małe doświadczenie, ale to nie powinno przeszkadzać w myśleniu. Robiłem wszystko co mogłem, żeby chronić kompanów [począwszy od Kerotha, przez Furra i resztę]. Wystawiłem Wam Upiordliwego na tacy, a jako jedyny zauważył to Don Corleone. W dodatku Lampek dał Wam taki sygnał, że równie dobrze mógłby powiedzieć wprost: "Upiordliwy to mafioso". Chodzi o to jak zginąłem i o to jak zostałem pośmiertnie uhonorowany. Gdybyście zwracali uwagę na to co się dzieje, to mafia przerypałaby z kretesem. Upiordliwy został wystawiony, a Jozeph sam wystawił się przy głosowaniu, w którym zginąłem [jako jedyny oddał głos na osobę inną niż ja lub
zginąłby WoWmen, którego olśniło co do Jozepha. I mam pytanie - dlaczego zapomnieliście o Upiordliwym? Jako mafia zagrał fatalnie. W ogóle mafia zagrała na niezbyt wysokim poziomie [to nie jest złośliwość - mieli chłopcy cholernie dużo szczęścia:)]. Można powiedzieć, że w zasadzie to mieszkańcy sami się ukatrupili. A ostatki były tak zabawne, że boki zrywałem. Devil głosuje na Ninję, a ten błaga Jozepha i Upiora, żeby na niego nie głosowali. Pod względem rozrywkowym to było bez zarzutu ;P
Może ktoś uzna, że się czepiam, ale chcę zwrócić uwagę niektórym, że gra nie polega tylko na wczuwaniu się w fabułę, bo w tej edycji wyraźnie dominował [jak to ujął Furr] przerost formy nad treścią. Ta uwaga dotyczy: Kerotha, Ninji, Devila, WoWmena (trochę z opóźnieniem zaczął kombinować) i Kalkulatora. Mam nadzieję, że trochę więcej czasu poświęcicie na analizowanie tego co piszą inni włącznie z MG.
Generalnie podobało mi się do momentu zlinczowania mnie ;P
Potem to już żeście sobie samobójstwo uskutecznili.
Mogę pogratulować zatem niektórym mieszkańcom dobrej gry: Don Corleone, Walgierzowi... hm... :)
Mistrzowi gry pogratulować jeszcze raz debiutu - chętnie zagram w kolejnej edycji przez Niego prowadzonej.
A pozostałym osobom życzę więcej szczęścia [oprócz mafiosów ;P]... a w zasadzie nie szczęścia... tego drugiego :) I nie obrażajcie się, bo nie po to napisałem te uwagi. Po prostu wyciągnijcie wnioski na przyszłość :)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie [zwłaszcza Shuda].

P.S. Chłopaki, nie piszcie, że piszę nic nie wnoszące do gry posty, bo mi się przykro robi [prośba do Shuda i Upiora] ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się