Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

P.S. Podawajcie od razu swojego maila. Niestety nie będzie mnie do jutra, do bliżej nieokreślonej godziny, gdyż dziś mam STUDNÓWKĘ. Wracam w niedziele koło 7 rano do domu, więc nie spodziewajcie się mnie przed 15. Przez ten czas umieszczajcie swoje uwagi i propozycje. No i dopisujcie się na listę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2006 o 12:46, Yarr napisał:

No właśnie, już Ci o tym pisałem - przeczytaj, a potem oceniaj. Zresztą niektórzy sami się
przyznali, więc sprawa zamknięta ;) Fabularnie większość zagrała na dobrym poziomie i fajnie
się te posty czytało. Brakowało jednak analizy - co, zdaje mi się, jest podstawą tej gry. A
jeśli chodzi o mnie, to w mojej pierwszej edycji zginąłem jako trzeci i nie za bardzo miałem
co analizować, choć podejrzewałem wtedy Ciebie, Arxela i Mikę [która była w mafii]. Fakt jest
jednak taki, że się przyłożyłem do rozkminiania mafii. Dlatego też zwracam na to uwagę na przyszłość,
bo bez tego zawsze będziesz narzekał, że "mafia i tak wygra". I przy okazji - przypomnij sobie
w jakiej formie Ty oceniłeś nowych po jednej ze swoich edycji. Ja tylko zwracam uwagę na pewne
rzeczy, a czy ktoś weźmie to sobie do serca to już jego sprawa.
Pozdrawiam!
P.S. I jeszcze jedno - ja się opanowuję, a nie hamuję ;P To taka subtelna różnica :)



Yarr, coś melancholijny się stajesz;p Nie przejmuj się to tylko gra.

Ja swoja grę oceniam słabo , ale to również ze względu na czas. Gdybym miał go więcej w pierwszych dniach to kreowałbym również fabułę i napewno nie dałbym siętak łatwo wykryć. Jozeph swój debiut jako mafioza też przypieczętował zwycięstwem a to bardzo ważne w karierz przyszłego zdrajcy , oszukańca i okropnie sprytnej bestii jaką jest rola mafiozy^^ Mieszkańcy grali całkiem dobrze , chyba tylko ze względu na brak czasu na analizowanie wszystkich postów tak cienko myśleli. Chciałem zagrac lepiej , nie udało sięale i tak wygraliśmy.

A teraz Yarr co do Ciebie i Twoich przypuszczeń w grze -> Bardzo szybko nas wykryłeś , jednak nie potrafiłeś tego prosto przekazać w postach i chyba przez ten Twój nerwowy ton zostałeś zlinczowany. A to ,ze pisaliśmy posty , że nie wprowadzasz nic do gry - oczywiście wiesz ,że musieliśmy szukać argumentów wszędzie. Btw , nie zabijaliśmy samych doświadczonych - zobacz w pierwszym mordzie zginął Cerm ale w drugim już Furrbacca. Idąc Twoją dedukcją to powinienem zabić w drugim Ciebie. Nie zrobiłem tego ...bo ;p ...bo ginąłeś w ostatnich kilku edycjach jako pierwszy lub w pierwszym linczu i chciałem żebyś pograł:) A okazało sie , że w efekcie to byłeś naszym pierwszym realnym zagrożeniem^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi argumentami, że "nic sensownego nie piszę", to był żart :) Przecież wiem co pisałem ;P
Co do melancholii - nie jestem melancholijny i pamiętam, że to gra, tylko nieco mnie irytuje jak ktoś ma czas na pisanie posta i wczuwanie się w rolę, a brakuje mu go na analizę postów takich zaprzysiężonych zdrajców jak Ty :D
A teraz o mojej argumentacji. Nie pisałem nerwowo. Pisałem bardzo spokojnie. Przeanalizuj moje zdania i swoje. Ja piszę bardzo konkretnie. Ty nerwowo i chaotycznie. Dlatego właśnie potwierdziłeś moje przypuszczenia. Nie pisałeś tak jak Shudo. Poza tym, wycofałeś się z głosowania na mnie, a to był punkt zaczepienia :) Każda Twoja odpowiedź wołała: "Pali mi się grunt pod nogami! Kurde, wykrył mnie, wykrył!" Ale zauważył to tylko Don Corleone. Nie dziwię mu się wcale, że w końcu zagłosował na siebie. To pokazuje jaki był stan myślenia mieszkańców, skoro facet, który wie kto jest w mafii jest linczowany. Przy tym po śmierci Dona odpuścili Cię zupełnie :) I nikt nie zauważył, że nie zginąłeś ;P Była cała masa, nie tyle wskazówek, co dowodów przeciwko Tobie. W dodatku Lampek ewidentnie pokazywał na Ciebie. A co do mojego stylu argumentacji - sądzę, że większość uwierzyła Tobie, bo właśnie byłeś nerwowy i wykazałeś emocje. Ja pisząc konkretnie i spokojnie wydałem się bardziej opanowany "jakbym coś wiedział". Nie mam jednak zamiaru nic zmieniać w swojej grze, bo uważam, że jest ok P
Apel: Ludzie, myślcie w przyszłej edycji :D
Aha - i to nie ja pisałem, że likwidowaliście doświadczonych na początku. Lampek mi ,po śmierci mojej postaci, powiedział czym się kierowaliście oszczędzając mnie :) Przy okazji dziękuję... tylko, że mało brakowało i Twój sentyment do mnie skończyłby się dla Ciebie linczem ;P

Trochę szkoda, że te zdjęcia, które przesłałem Lampkowi, musiałem sam wklejać, bo jemu zablokowało obrazki ;) Może ktoś pomyślał, że "coś wiem" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dwie sprawy chcę poruszyć :)
Po pierwsze nie zagram w następnej edycji, bo za tydzień znikam na kilka dni, a nie chcę nawalić w grze. Bardzo żałuję, bo 11 edycji z rzędu wcale mi nie znudziło FM. Wiem, że Wy też żałujecie, ale co poradzić... :P
Po drugie składam oficjalny protest przeciwko pomaganiu przez MG komukolwiek. Czy to mafii, czy to mieszkańcom. Moim zdaniem MG powinien trzymać w kupie edycję, liczyć głosy i dbać o klimat. Jakiekolwiek wskazówki są niedopuszczalne. Ale to tylko moja opinia, którą, mam nadzieję, wezmą pod uwagę przyszli Mistrzowie.
Życzę wam świetnej gry, a Devilfishowi takiego debiutu jak miał Lampek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Uuu, tu widzę że już od paru stron koniec edycji ^^
Gratuluję zwycięzcom i mg udanej edycji. Czytam co tam żeście wypocili ;]
Kto następny na mg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - DeviFish

1. Ninja Seba
2. Upiordliwy
3. Jozeph
4. Furrbacca
5. Kalkulator 12
6. Yarr
7. argon
8. WoWmen
9. Lampek
10. Budo

Hehe, wygląda, że upiordliwy znowu zrobił Was w bambuko ;]
Trochę ta edycja była pechowa dla mieszkańców ze względu na Cerma i szybką śmierć Yarra.
Co do edycji to możemy spróbować czegoś nowego, może zamiana stron? Ciekawie się zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakaś inna wersja mogła by być ciekawa. Tylko nie jestem pewien czy to wypali. Trzeba by się dobrze przykładać do gry, nie tak jak w tej edycji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale macie szczęście! Ja nie mogę wziąć udziału w tej edycji :( Muszę wyjechać. Sorry Yarr, za to że mówiłem że będę! Może za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo chce z wami zagrać.
jak juz ktoś powiedział kiedys musi byc ten pierwszy raz :P
miałem dzisiaj bardzo powazne problemy z netem (neostrada mnie dobija),
myślałem, że się wieczorem wcale nie zaloguję
mam nadzieję, ze zanim zaczniemy udda mi się doprowadzic wszystko do porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - DeviFish

1. Ninja Seba
2. Upiordliwy
3. Jozeph
4. Furrbacca
5. Kalkulator 12
6. Yarr
7. argon
8. WoWmen
9. Lampek
10. Budo
11.Khorints

Trzeba spróbować ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 20:49, Yarr napisał:

Mam nadzieję, że wreszcie zagramy :) Kurczę, takie klimaty ominąłeś. Wracaj szybko.
Pozdrawiam serdecznie!


Dzięki!!! Ty nie zdajesz sobie sprawy jak żałuje :(
A pamiętasz kto może w twojej edycji pisał o majtkach wypierdacze ;)
Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2006 o 20:53, Yamamoto napisał:

Dzięki!!! Ty nie zdajesz sobie sprawy jak żałuje :(
A pamiętasz kto może w twojej edycji pisał o majtkach wypierdacze ;)
Pozdrawiam!!!


A czy nie był to Shudo? Trochę mnie to wkurzyło nie powiem ;]
Ale nie bój żaby jeszcze się spotkamy, dzięki i do nastepnej edycji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2006 o 20:56, Budo napisał:

Ale nie bój żaby jeszcze się spotkamy, dzięki i do nastepnej edycji ;]



Mam nadzieje że się spotkamy!!! Wyjeżdzam w środę, a wracam nie wiem kiedy :(
Pozdro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 21:00, Yarr napisał:

Pamiętam doskonale. Shudo jest niewinny. To był Seqiu. A w edycji Dev''a razem z Shandoo się
dogadywali. Teraz już nie grają w FM.


Aaaa, tak Seqiu. Moja pamięć szwankuje, jak zwykle zresztą ;]
To czekamy na MG i decyzję w sprawie trybu gry. Fajnie by było wypróbować jakis inny po tych kilkudziesięciu standardowych edycjach.
Ale ale ale
Pamiętacie jak ktoś mówił, że robi takie wielkie podsumowanie mafijne?? I że będzie gotowe pod koniec roku??
Kto to był, Darnok, Deviance??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się