Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2008 o 17:38, Fimar napisał:

A skąd ta pewność, że ubijemy jednego mafiosa dzisiaj? W najgorszym wypadku możemy trafić
na dwóch mieszkańców. Ale skoro jesteś tak pewna, że ubijemy jednego złego to powiedz
mi jeszcze, który z nich jest zdrajcą.

Który z nich - nie mam pojęcia, ale jeden z nich na pewno. Z "niepewnych" zostałam ja, rob, Lama i VBone. Jako, że ja jestem niewinna, to zabicie dwóch z trzech pozostałych zlikwiduje przynajmniej jednego mafioza, a mocno prawdopodobne jest też to, że obu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 17:33, Fimar napisał:

Według mnie lama jako partner Magi nie ryzykowałby oddając lincz na Magi już na samym
początku. Wiadomo, że bywa tak dosyć często, że ludzie podpinają się pod pierwsze lincze
na samym początku.

Ale bardzo rzadko pod lincze zupełnie z nieba, a taki bezpieczny lincz dałby im jakieś alibi, które mogło się w przyszłości przydać. Jak np teraz :D

Dnia 23.12.2008 o 17:33, Fimar napisał:

Poza tym wydaje mi się, że jakby Magi była w mafii z Lamą to zagłosowałaby na Telomo bądź na spidera licząc na to, że ktoś jeszcze będzie chciał na Nich zagłosować.

Być może doszli do wniosku że to już zbyt bardzo rzucałoby się w oczy? Do końca licznowania było jeszcze trochę czasu, może liczyli że jednak sytuacja się odmieni, i jak widać udało się, bo lama wciąż żyje.

Dnia 23.12.2008 o 17:33, Fimar napisał:

Choćby z tego względu, iż wygląda na to, że nie chciałeś zauważyć tego, że Telomo
może być niewinny /.../

Ech, to już przerabialiśmy chyba. :P No i ze zgrozą stwierdzam że to co piszesz ma nawet sens, szkoda tylko że jest nieprawdziwe. W dodatku mam przeczucie że jednak lama jest w mafii, i jeśli jego partnerem nie jest VBone, to możemy odnieść spektakularną porażkę, mimo popisowej roli kataniego... Ogólnie uważam że twoje planowanie kto ma jutro zginąć w zależności od tego kto będzie mafią, to błąd (a przynajmniej pisanie o tym tak wcześnie, to błąd). My nie znamy ról, mafia tak, więc może dobrać sobie taki przebieg zdarzeń, który byłby dla nich najlepszy w dniu jutrzejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 18:04, Fimar napisał:

Miałabyś coś przeciwko jakbyśmy ustawili Ciebie w remisie, zamiast VBone''a ?

Tak, ponieważ wtedy na pewno nie padnie dzisiaj dwójka mafiozów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, co mi z tego wszystkiego nie pasuje najbardziej. :> Mord mafii na Invinie. Jak do niedawna uważałem, że w mafii muszą być gracze z mniejszą umiejętnością czytania gry tak teraz uważam tamtą zagrywkę za naprawdę dobre posunięcie mafii, dlatego ciężko mi stwierdzić, czy Magi byłoby stać na takie posunięcie.

EDIT

literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 18:04, Fimar napisał:

Miałabyś coś przeciwko jakbyśmy ustawili Ciebie w remisie, zamiast VBone''a ?
To samo pytanie do Roba :)


Ja generalnie zgadzam się na wszystkie kombinacje remisu, pod warunkiem że w finale przeżyję ja :P. A propozycja podoba mi się nawet bardziej, niż obecny remis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 18:10, Fimar napisał:

Wiesz, co mi z tego wszystkiego nie pasuje najbardziej. :> Mord mafii na Invinie.
Jak do niedawna uważałem, że w mafii muszą być gracze z mniejszą umiejętnością czytania
gry tak teraz uważam tamtą zagrywkę za naprawdę dobre posunięcie mafii,


To posunięcie było tak ryzykowne, że aż głupie. Katani przecież mógł trafić na któregoś z mafiozów, a to zmieniłoby ich sytuację w niemal tragiczną. Wg mnie w takim wypadku najrozsądniej byłoby zabić kataniego, nawet zakładając, że będą potrzebne na to dwa mordy, a mord na invinie praktycznie pogrzebał ich szanse na wygraną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ja generalnie zgadzam się na wszystkie kombinacje remisu, pod warunkiem że w finale przeżyję ja :P.

Jakbyśmy wzięli Ciebie dzisiaj do remisu to w finale już by Cię nie było biorąc pod uwagę, że Lama to rzeczywiście mafia.

Dnia 23.12.2008 o 18:12, rob006 napisał:

A propozycja podoba mi się nawet bardziej, niż obecny remis.


Rozumiem, że mówisz o remisie Magi z Lamą. A co powiesz o remisie Rob – Lama? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 18:20, Fimar napisał:

Jakbyśmy wzięli Ciebie dzisiaj do remisu to w finale już by Cię nie było biorąc pod uwagę,
że Lama to rzeczywiście mafia.

A to ty chcesz mnie wziąć do remisu? Toż wg twojej analizy mam najmniej sugerowanych partnerów, więc szansa że jestem mafią jest praktycznie najmniejsza.

Dnia 23.12.2008 o 18:20, Fimar napisał:

Rozumiem, że mówisz o remisie Magi z Lamą. A co powiesz o remisie Rob – Lama? :)

Zdecydowanie nic dobrego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 18:25, rob006 napisał:

A to ty chcesz mnie wziąć do remisu? Toż wg twojej analizy mam najmniej sugerowanych
partnerów, więc szansa że jestem mafią jest praktycznie najmniejsza.


Trochę prowokacji nie zaszkodzi. ;)
Zróbmy dzisiaj remis między VBonem a Lamą. Jutro się zastanowimy, co począć w kolejnej fazie, jeśli sprzątniemy tylko jednego mafiosa dzisiaj. :)

Tak sobie odtwarzam kolejne wcześniejsze posty i zauważyłem jak Lama pisał, że Magi może być z Samem w mafii, dlatego to też mi nie pasuje, że mógłby z nią być w jednej parze. Lama raczej by tak nie wystawiał swojego kompana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadam raz na jakiś czas na forum i mimo zielonej lampki nie siedzę non stop przed ekranem a to kolejna rzecz, która pozwala mi sądzić, że Lama nie jest w mafii z Magi.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=47616
Zbyt często Lama wspomina o tym, że Magi jest w mafii. Robi tak od samego początku edycji, dlatego myślę, że mafia tak często by się nie podejrzewała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to troszkę sztucznie wygląda. Takie sobie gadanie, na które właściwie nikt nie zwraca uwagi, a pomaga mu wyrobić sobie alibi.

VBone jest na forum, także możemy doczekać się niedługo jego opinii. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 19:13, Fimar napisał:

Tak sobie odtwarzam kolejne wcześniejsze posty i zauważyłem jak Lama pisał, że Magi może
być z Samem w mafii, dlatego to też mi nie pasuje, że mógłby z nią być w jednej parze.
Lama raczej by tak nie wystawiał swojego kompana?


Ech, no niech będzie... Jeśli masz rację, to i tak lama nie będzie w mafii (chyba że VBonem, a wtedy jutrzejszego dnia nie będzie), a jeśli się mylisz i zechcecie mnie jutro zlinczować, to winę za naszą porażkę ponosisz ty :P

lincz-> Vbone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za cudowny dzień. Najpierw forum pada, potem odwiedza mnie niezapowiedziany gość, a teraz mój dostawca neta bawi się w losowe przecinanie kabelków.
Wpadam i widzę, że chcecie mnie linczować. Wspaniale.
Jestem gotów się poświecić, choćby po to, by przekonać się o tożsamości Lamy. Wolałbym jednak, abyście dobrali mu innego partnera do remisu.
Ale, skoro się uparliście:

************
Lincz -> Lama

************

I mam nadzieję, że już mi net nie padnie w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 20:05, rob006 napisał:

a jeśli się mylisz i zechcecie mnie jutro zlinczować, to winę za naszą porażkę ponosisz ty :P


Bierzesz mnie na litość. :> :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz może jakiś pomysł odnośnie dnia jutrzejszego, jeżeli oczywiście tylko lama okazałaby się mafią ?:) Kto mógłby być Jego partnerem według Ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 20:09, Fimar napisał:

Bierzesz mnie na litość. :> :P


Nie, chciałeś trochę porządzić, to chcę żebyś był świadomy odpowiedzialności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Invin przyszykuj się na trochę emocji pod końcówkę, bo Lama nie oddał jeszcze linczu a sytuacja wygląda następująco:

Fimar - VBone
Invin - Lama
Rob - VBone
Magwisienka - Lama
Lama -
VBone - Lama

Lama - 3
VBone - 2

Także jak będziesz mógł to wycofaj swój lincz i śledź rozgrywkę do ostatniej sekundy, bo możliwe, że Magi będzie chciała zmienić swój lincz, jeśli jest oczywiście w mafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się