Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie


Po co tu jest ta lista w ogóle, chyba ślepi tu są wszyscy, no ale dobra, ja tam się nie dopisuję na razie, zgłoszenie na maila wysłałem ;]
Cerm----> mamy się dopisywać, czy nie? Bo zgłosiłem się chyba jako jeden z pierwszych a tu widzę lista już dłuuga, a mnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 19:55, ariwederczi napisał:

Sugerujesz, że mafia mnie kropnęła, bo w poście Devila "uśmiechałem się jak szalony"? ;)


Niezupełnie ;P Byłeś bio- ;P

Dnia 26.01.2006 o 19:55, ariwederczi napisał:

MG-Cerm


Chyba jako pierwszy dzisiaj wysłałem e-maila Cermowi, więc ta lista i tak jest chyba niezupełnie zgodna z rzeczywistością ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 17:05, Lampek napisał:

Co do tych zastrzeżeń, dlaczego zabijaliśmy w pierwszych dniach tak mało precyzyjnie powiem
tak: łatwo mówić, trudniej wykonać. Budo i ariwederczi to doświadczeni gracze, może ich nikt nie
podejrzewał i to mogła być pułapka.


Wybacz, ale pierwszego dnia zrobiłem listę podejrzanych, na której znajdował się Keroth, Ninja, Budo, Jozeph, Don, Ari i chyba ktoś jeszcze - czyli bio- i biznesmen [o którym nic nie wiedziałem] - potem tę listę wykorzystał WoWmen. I tego pierwszego dnia oddałem głos na Ariwederczi''ego ;)

I jeszcze jedno - ja do trzeciego dnia byłem niewinny, więc nie ściemniałem. Nawet nie wiecie jak nie znoszę kłamać i jak ciężko przyszło mi przestawienie się na zarażonego [w dodatku z takim obiążeniem kawowym ;P]. Spytajcie Kerotha i Ninję jak mi było trudno. Masz już koncepcję, wiesz jak zagrać, a nagle stajesz po drugiej stronie. Jak kiedyś się taka gra powtórzy, to się sami przekonacie, że to fajne nie jest ;)

Furr - można mnie zabić w linczu. Zrobiliście to w poprzedniej edycji ;P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 20:06, TYHE napisał:

czy naprawdę nie rozumiecie, że Cerm chce zgłoszenia na maila, bo i tak potrzebuje mieć
Wasze adresy??!


Może Ciebie posłuchają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... jedyne rozwiązanie z listą jest takie:


MG - Cerm

1. Ci, którzy wysłali mail''a
...


I to tyle ode mnie w tym temacie :-)
Yarr, za co mam Ci wybaczyć? :)
Devilfish się spisał, uważam że mechanika wprowadziła pewien powiew świeżości i interesującą grę(trzy obozy)... ogólnie, to podobało mi się.
Co do tej to jeśli tylko Miszczunio mnie weźmie, to chętnie zagram(jak zawsze)... mam jeszcze trochę wolnego czasu ale przerwa zbliża się z każdą edycją... eh, nauka, nauka i nauka będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem: "nie wiem czy Wam wybaczę ;P".

Mechanika była dość nowatorska. Przyznaję, że ucieszyło mnie, że mogłem ją przetestować na sobie [Ninja został zarażony pierwszego dnia i od razu grał w rzeczowym teamie, aj miałem trochę większe zamieszanie] ;) Szkoda, że w tak ekstremalnych warunkach przyszło mi działać [no i się nie nadziałałem - tyle, że Furresta unieszkodliwiłem ;)]. Gdyby nie to... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że sie pojawiłeś w dniu mojego linchu bo byłem trichę zagubiony przez ten konflkt Yarr vs.WoWmen
i chciałem zagłosować tak jak Ty bo jakimś cudem wiedziałem, że jesteś 100% człowiekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 22:33, argon napisał:

chciałbym sie dowiedzieć, czy skierowałeś swoje podejrzenia na mnie dlatego, że ja na Ciebie
zagłosowałem ?

Tak bo uważałem to za działanie mafii celem unieszkodliwienia ostatniego komandosa patrząc z perspektywy głosu od Lampka(nie wiem jakbym MG zareagował na to)
Jak sobie tak czytam teraz na spokojnie to Ninja wystawił siebie i Yarra....podając kod podał najbezpieczniejszy tak by nie trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 22:59, WoWmen napisał:

Jak sobie tak czytam teraz na spokojnie to Ninja wystawił siebie i Yarra....podając kod podał
najbezpieczniejszy tak by nie trafić.


Hehe to mnie ubawiłeś teraz :)
Wcale nie najbezpieczniejszy miałem nadzieję, że GM poprostu się nie wysilał w bawienie się z cyferkami i da albo "00" albo "99" czyli coś prostego. Naprawdę chciałem trafić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mg dał raczej dawał liczbe losową bliższą środka ;) Choćbyś nawet Go sprawdził i tak byśmy do Ciebie doszli:P takie działanie wystawiania swojego jest znane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się