Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2006 o 18:08, Budo napisał:

Wiesz, edycji było ponad 50 kiedyś tam sie pewnie taka zdarzyła ;];];] (te starsze)
Jaa nie miałem żadnych kłopotów, przeciwnie do mg i paru innych osób. Te pady gram.pl i inne
błędy to lipa :/


Wcale nie lipa! nie życze Ci byś musiał znosić to co ja ostatnio :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 18:10, Budo napisał:

Takie duże edycje z natury są "chaotyczne" zobaczysz co się będzie działo ;]


Mogę się już domyślać - strach pomyśleć jak tak 2 godziny mnie nie będzie i potem będę nie na bierząco bo zanim przeczytam zaległości to już nowe będą :P
Się już doczekać nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 18:08, Budo napisał:

Jaa nie miałem żadnych kłopotów, przeciwnie do mg i paru innych osób. Te pady gram.pl i inne
błędy to lipa :/


żadna lipa !
następnym razem jak sie pokaże bład to zrobię zrzut ekranu :/ jako dowód.
Zastanawiam sie, czy na FM trudno sie dostać bo oprócz grających jest całe mnóstwo obserwatorów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 18:10, Keroth napisał:

******
przebijanie domyślcie się czego MODE ON


te przebijanie to traktuję jako lipa.
jednak gdy tej tej edycji powtórza mi sie takie same problemy to
zrobię format komputera jak nie zdążę to dam się skasować przez nie oddanie głosu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hehe, dobra nie bijcie. Mówię tylko że będzie "ciekawie". Jak 20 osób zacznie się oskarżać, a w tym wszystkim 3 kłamiących mafiosów i z 5 którzy nie "doczytali" to będzie jazda :D
Hehe czekamy na role.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się piękna edycja. :) Cieszę się niezmiernie, bo w tak licznej jeszcze nie brałem udziału. Jedyną moją wątpliwość wzbudzają tzw. "cichacze". W takim tłumie czyjeś długie milczenie może zostać szybko niewyłapane. Ale jeśli założymy, że długotrwali "cichacze" omijają również głosowanie, to chyba szybko się wykruszą... No i czuję się zaszczycony, że będę mógł pograć z legendami FM. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 18:17, argon napisał:

te przebijanie to traktuję jako lipa.
jednak gdy tej tej edycji powtórza mi sie takie same problemy to
zrobię format komputera jak nie zdążę to dam się skasować przez nie oddanie głosu :(


Żadna lipa. Myślisz, że po co to robiliśmy całą zeszłą edycje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 16:59, Persona Non Grata napisał:

1 morderstwo w niedzielę w poście rozpoczynjącym:)) (żartuję zabiję manekina) ale w poniedziałek
normalne głosowanie i lincz o 22.00.


Hmm, rozumiem, że wszelkie wątpliwości rozwieje post rozpoczynający, ale ... jeżeli w niedzielę rozpoczynamy i wtedy morderstwa nie będzie, to jak mamy głosować od razu w poniedziałek? Przecież w tym momencie nie będziemy w stanie nawet kogokolwiek podejrzewać, ponieważ właściwie nie wystąpi mord (nie liczę manekina...). Wiem, post rozpoczynający... Ale mimo wszystko to mi się nie podoba :/. Chyba że masz w zamiarze jak najszybsze skrócenie listy uczestników.
W każdym razie nie lepiej by było przełożyć rozpoczęcie o 5 godzin wcześniej (15:00), ustawić pierwszy mord w niedzielę (22:00) i lincz już normalnie, w poniedziałek? Oczywiście jeżeli rozwiązałeś już ten problem, to bardzo cię przepraszam za zawracanie głowy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 18:52, Furrbacca napisał:

> 1 morderstwo w niedzielę w poście rozpoczynjącym:)) (żartuję zabiję manekina) ale w poniedziałek

> normalne głosowanie i lincz o 22.00.

Hmm, rozumiem, że wszelkie wątpliwości rozwieje post rozpoczynający, ale ... jeżeli w niedzielę
rozpoczynamy i wtedy morderstwa nie będzie, to jak mamy głosować od razu w poniedziałek? Przecież
w tym momencie nie będziemy w stanie nawet kogokolwiek podejrzewać, ponieważ właściwie nie
wystąpi mord (nie liczę manekina...). Wiem, post rozpoczynający... Ale mimo wszystko to mi
się nie podoba :/.


Wystąpi - "manekin to określenie ukute przezemnie - bo zawsze ktoś musi zginąć pierwszy nie?
Żeby zaczęło się coś dzić itd - w moich edycjach przeważnie nie ma fabuły - ale żeby tradycji stało się zadość zabiję kogoś zresztą ten "ktoś" będzie miał na liście miejsce - czyli generalnie zaczniemy od mordu :)


>Chyba że masz w zamiarze jak najszybsze skrócenie listy uczestników.

To Wy się pozabijacie:)

Dnia 28.01.2006 o 18:52, Furrbacca napisał:

W każdym razie nie lepiej by było przełożyć rozpoczęcie o 5 godzin wcześniej (15:00), ustawić
pierwszy mord w niedzielę (22:00) i lincz już normalnie, w poniedziałek? Oczywiście jeżeli
rozwiązałeś już ten problem, to bardzo cię przepraszam za zawracanie głowy ;).


Tak jak powiedziałem "niedzielny wieczorek zapoznawczy" rozpocznie się mordem i tyle:) Wszystko będzie wiadome pozostanie czysta gra i przyjemność. Stwierdzam że "mord" będzie wystarczającym powodoem żeby ktoś na kogoś głosował po jednej dobie - jeżeli nie to i tak nic nie pomoże.

Acha zapomniałem brak głosu głos na siebie- za 2 razem śmierć

i jeszcze jedno - można mnie łapać na gg ale powtarzam głosy do 21.30 i nie ma mowy o zmaianie głosu - na forum możecie pisać co Wam się żywnie podoba włącznie z tym że głosujecie na siebie - naprawdę obojętne mi to jest:)
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostateczna lista:

1 Bloody
2 Latniak
3 argon
4 walgierz
5 upiordliwy
6 Shudo
7 WoWmen
8 Jozeph
9 Kalkulator12
10 khorints
11 Conqueror
12 Lampek
13 Ninja Seba
14 Furrbacca
15 Deviance
16 DonCarleone
17 Budo
18 ariwederczi
19 Yarr
20 TYHE
21 Darnok
22 Keroth
23 S.T.A.L.K.E.R

Role dzisiaj (już wylosowane) jak tylko maile powysyłam - do 22:00 powinny dojść (chyba:P)

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wsztstkich, zarowno starych graczy, z ktorymi mialem juz przyjemnosc grac jak i osoby, ktorych jeszcze nie znam :) Ciesze sie, ze po raz kolejny razem staniemy do walki z calym zlem tego swiata (nie kobiety, choc pozoty wskazuja) - MAFIA. Mafia oczywiscie polegnie, dobro zatriumfuje a ja prosze zeby mnie nie zabili po raz kolejny jako pierwszego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 21:12, BloodyGuy napisał:

Witam wsztstkich, zarowno starych graczy, z ktorymi mialem juz przyjemnosc grac jak i osoby,
ktorych jeszcze nie znam :)


Ave! Bloody.

Cerm - napisałeś, że głos nieoddany to śmierć od razu, a w ostatnim poście, że głos nieoddany, to głos na siebie i za drugim razem śmierć. Czy mi się coś pokręciło, czy Ty się pomyliłeś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 21:15, Yarr napisał:


Cerm - napisałeś, że głos nieoddany to śmierć od razu, a w ostatnim poście, że głos nieoddany,
to głos na siebie i za drugim razem śmierć. Czy mi się coś pokręciło, czy Ty się pomyliłeś?
;)


Ja się pomyliłem

Śmierć natentychmiast:P


Role rozesłane - jeżeli ktoś nie dostał to na gg do mnie :)

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm..ostre zasady z tym brakiem głosu=śmierć na miejscu.
Jak znam życie, to zamarznie mi antena albo nie zdążę wrócić do domu bo się samochód popsuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 22:50, Lampek napisał:

Hmmm..ostre zasady z tym brakiem głosu=śmierć na miejscu.
Jak znam życie, to zamarznie mi antena albo nie zdążę wrócić do domu bo się samochód popsuje
:)


:))
humor Cie nie opuszcza- to bardzo dobrze
Obyśmy nie mieli takiego pecha jak w ostatniej edycji bo gra sie szybko skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 22:54, argon napisał:

Obyśmy nie mieli takiego pecha jak w ostatniej edycji bo gra sie szybko skończy.


Ważne są głosy oddane na e-maila, więc nikt nie będzie mógł mówić, że nie oddał głosu, bo forum go nie wpuściło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 22:56, Yarr napisał:

Ważne są głosy oddane na e-maila, więc nikt nie będzie mógł mówić, że nie oddał głosu, bo forum
go nie wpuściło.


to fakt.

Z tego co mi wiadomo to jesteś weteranem FM.
czy grałes już na takich zasadach jak proponuje nasz obecny MG ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Wreszcie mam trochę wolnego i mogę odsapnąć od szkoły (co nie znaczy, że już w Wlkp. są ferie). Myślę, że ta edycja przejdzie do historii :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 23:08, DEViANCE napisał:

Witam wszystkich :)

Witaj ! :)

Dnia 28.01.2006 o 23:08, DEViANCE napisał:

Myślę, że ta edycja przejdzie do historii :O)

jestem nowicjuszem ,ale musze przyznać Ci rację, ponieważ o ile mi wiadomo
to wszystkie przechodzą do historii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 23:04, argon napisał:

czy grałes już na takich zasadach jak proponuje nasz obecny MG ?


O ile dobrze mi wiadomo, to są to zasady normalne, zwykłe... To co nam pokazał Devil, to były zasady zmienione ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się