Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Jeżeli twierdzisz, że miałem zginąć wcześniej niż post devilowy o kawie w kubku, to potwierdzasz tylko fakt, że mafijnie graliście kiepściunio ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 23:27, Yarr napisał:

Jeżeli twierdzisz, że miałem zginąć wcześniej niż post devilowy o kawie w kubku, to potwierdzasz
tylko fakt, że mafijnie graliście kiepściunio ;P

Moja winiunio że wszystko się piepszyło? :P byłeś barny pod uwagę że mogłeś być 1st zarażonym ze względu na umiejętność mieszania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 23:31, WoWmen napisał:

byłeś barny pod uwagę że mogłeś być 1st zarażonym
ze względu na umiejętność mieszania :P


Mieszania? Czy ja mieszałem? Nawet jako zarażony kierowałem się żelazną logiką. No i masz - a potem robią z Ciebie oszusta i mieszacza ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 00:00, Yarr napisał:

Mieszania? Czy ja mieszałem? Nawet jako zarażony kierowałem się żelazną logiką. No i masz -
a potem robią z Ciebie oszusta i mieszacza ;P


Tak to jest. Na szczęście mieszanie to nasza specjalność :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 00:00, Yarr napisał:

> byłeś barny pod uwagę że mogłeś być 1st zarażonym
> ze względu na umiejętność mieszania :P

Mieszania? Czy ja mieszałem? Nawet jako zarażony kierowałem się żelazną logiką. No i masz -
a potem robią z Ciebie oszusta i mieszacza ;P

No i właśnie o to chodzi ;) może miesznie to za mocno powiedziane...poprostu potrafiłeś zrobić wodę z mózgu niektórym i Ci uwierzyli w kłamstwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 00:03, WoWmen napisał:

może miesznie to za mocno powiedziane...poprostu potrafiłeś zrobić
wodę z mózgu niektórym i Ci uwierzyli w kłamstwo :P


No, jak to jest lżej powiedziane to dzięki ;) "Wodę z mózgu". Dlaczego po prostu nie uznasz, że miałem silniejsze od oponentów argumenty? W dodatku zgodne z prawdą. Jedynym kłamstwem było stwierdzenie, że jestem niewinny. Reszta to była prawda i fakty :D

O... awansowałem... tylko nie wiem, w którym temacie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 00:03, Yarr napisał:

> Tak to jest. Na szczęście mieszanie to nasza specjalność :).

Twoja. Mnie w to nie MIESZAJ ;P


Wstrząśnięta nieMIESZANA ;-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 00:19, Keroth napisał:

Wstrząśnięta nieMIESZANA ;-)?


No wiesz ;) Jestem wstrząśnięty... nie zmieszany.
Coś mi sie wydaje, że lista do edycji Cerma jest długa. Będzie pewnie z 15 osób już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 00:42, Lampek napisał:

Yarr ciesz się, że nie odpadłeś na początku, tylko sobie pograłeś :P
ups... sorki Budo :)


Jak będziemy z Budo w mafii to polecicie z WoWmenem pierwsi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wciągaj Tatsuo w naszą wojnę, Kraft - warknął Vic.
Aaaa... no tak, już koniec :]
Jak znowu my będziemy to Ty polecisz, hehehehe :P ale jak znam życie, to obaj(jeśli ja się dostanę do Cermowej edycji :P)będziemy mieszkańcami, którzy będą się kłócić między sobą, wzajemnie się oskarżając. No ale taki już urok FM - możesz ufać tylko sobie i partnerowi z mafii :)
<odpisuję o tej godzinie, dzisiaj mnie nie przebijesz, jeśli chodzi o godzinę dodania posta ha ha hahahaha!! ]:-> >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że po raz kolejny odpadłem tak szybko. To już jakaś klątwa chyba :P Znowu nie moglem rozwinąć skrzydeł i może, z tego względu, nie powinienem oceniać edycji, ale jednak się o to pokuszę, bo śledziłem ją do końca.
Po pierwsze: bzdurne podpowiedzi MG w postach fabularnych. Takie coś, wg mnie, nie powinno mieć absolutnie miejsca, bo w widoczny sposób zmniejszało szanse zwycięstwa kataniego i zarażonych. W jakimś sensie wypaczyło to tę edycję. MG gry powinien być bezstronnym arbitrem, tutaj zaś wyraźnie sprzyjał jednej ze stron.
Po drugie: godziny linczu. Powinny być w miarę sztywno ustalone. Tymczasem to co działo się podczas jednego z mordów miasta, to była istna parodia. Co chwila zmieniane typy, nikt do końca nie wie kto na kogo głosuje, no i MG stojący z boku. Rozumiem, że miał problemy z internetem, ale sztywne godziny linczu rozwiązałyby ten problem natychmiast. Tymczasem niektórzy z graczy zmieniali swoje typy nawet trzykrotnie.
Po trzecie: Jeżeli ktoś nie ma czasu grać w FM, to niech się po prostu nie zgłasza. Milczki w ogromnym stopniu psują rozgrywkę. A jeszcze bardziej robią to osoby piszące 1-2 posty zawierające jedynie pare zdań i oddające głos bez żadnego, praktycznie uzasadnienia. Przekonać takiej osoby nie sposób, bo jej albo nie ma, albo jest głucha na argumenty nie mając możliwości i czasu przeczytania wczesniejszej dyskusji.
Po czwarte: słaba mafia. Z taką ilością podpowiedzi tą grę powinniście zakończyć znacznie szybciej. Nie popisaliście się chłopaki:P
Podsumowując, debiut MG Devilfisha nie był zbytnio udany, ale każdy kiedyś zaczyna i zebrane doświadczenie powinno zaprocentować w przyszłości. I mimo wszysko wolę standartową mafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbliższą edycję niestety muszę sobie odpuścić :/ Braciak ma niedługo sesję na polibudzie, więc kompa pewnie nawet nie zobaczę...
A później ? Qrde, maturka się zbliża...eee, w następnej edycji już zagram :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2006 o 01:42, Yarr napisał:

Jak będziemy z Budo w mafii to polecicie z WoWmenem pierwsi ;P


Noo, ba. Macie to jak w banku, albo nie jestem uczniem Chucka Norrisa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee Don, wydaje mi się, że oceniłeś za surowo edycję. Zgodzę się, że było niezłe zamieszanie podczas jednego z linczów itd. Z reguły dopiero po edycji robią się takie oczywiste. Jak widzicie, ja z WoWmenem znaleźliśmy tylko dwie, które przy edycji wydają się głupie. W dodatku zastanawiasz się, czy to był zabieg ze strony MG celowy, czy nie. A w tej zabijanie niewinnych nie opłacało się mafii. Jeśli chodzi o podpowiedzi, to z czystym sumieniem mówię, że raczej ja dałem plamę pod tym względem w mojej edycji, bo było ich o wiele więcej. Ale skoro tak reagujecie na podpowiedzi, to w moich edycjach już czegoś takiego nie będzie. (ale to próba zmuszenia pewnych osób do czytania dokładniej postów... mieszkańcy tak często przegrywają, bo się nie interesują grą).
Debiut DevilFisha jako MG był udany, nie wiem, czemu miałby nie być. Ciekawa fabuła i posty, co jeszcze może zrobić, jeśli siły wyższe ingeruja w dostępność internetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 12:50, Budo napisał:


> Jak będziemy z Budo w mafii to polecicie z WoWmenem pierwsi ;P

Noo, ba. Macie to jak w banku, albo nie jestem uczniem Chucka Norrisa ;]


Nie zapominaj, że WoWmen to jedno z wcieleń Chucka... uczeń Chucka Norrisa nie przerośnie Chucka Norrisa! Bo tylko Chuck Norris może zrobić coś takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 15:44, Lampek napisał:

Nie zapominaj, że WoWmen to jedno z wcieleń Chucka... uczeń Chucka Norrisa nie przerośnie Chucka
Norrisa! Bo tylko Chuck Norris może zrobić coś takiego :)


Chuck Norris nie ma wcieleń, to wcielenia mają Chucka Norrisa. To samo dotyczy uczniów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się