Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Ja to rozumiem, ale life is brutal. Jakby Kerothowi coś wypadło, to byłoby podobnie... a nawet gorzej, bo on był sam ;P

A przy okazji - Devil i Keroth, chyba żeście zapomnieli, że na początku jest tylko Katani i zarażony, więc skąd te trzy głosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 12:30, Yarr napisał:

Ja to rozumiem, ale life is brutal. Jakby Kerothowi coś wypadło, to byłoby podobnie... a nawet
gorzej, bo on był sam ;P

A przy okazji - Devil i Keroth, chyba żeście zapomnieli, że na początku jest tylko Katani i
zarażony, więc skąd te trzy głosy?


Trzymam się oficjalnego założenia ze mamy 3 głosy, już mi się tego do BUGA w Fm wpisywać nie chciało ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 12:28, DevilFish napisał:

Ok, ok... pogubiłem się już... Yarr ma rację. Ale jeśli dobrze pamietam chciałeś zabić już
wcześniej Kerotha, tylko Lampek go bronił :P Dobrze pamiętam ??

Ehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 12:36, DevilFish napisał:

Przebijanie posta MODE ON (co się qrde dzieje ??)

chodzi o to ze sie nie otwiera nowa strona?
ja juz sie poddałam, zmieniłam ustawienia z 20 postów na 30...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 12:28, DevilFish napisał:

Ok, ok... pogubiłem się już... Yarr ma rację. Ale jeśli dobrze pamietam chciałeś zabić już
wcześniej Kerotha, tylko Lampek go bronił :P Dobrze pamiętam ??


Hehe, dostałem od kogoś info na gg " Ale jaja, mafia broni kataniego :P"
To chyba nawet było od ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 12:37, TYHE napisał:

> Przebijanie posta MODE ON (co się qrde dzieje ??)
chodzi o to ze sie nie otwiera nowa strona?
ja juz sie poddałam, zmieniłam ustawienia z 20 postów na 30...


Ja mam 40 i jest to samo ;]
Tylko rzadziej trzeba przebijać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 12:37, TYHE napisał:

> Przebijanie posta MODE ON (co się qrde dzieje ??)
chodzi o to ze sie nie otwiera nowa strona?
ja juz sie poddałam, zmieniłam ustawienia z 20 postów na 30...


Ja mam po 50 - może dlatego nie mam żadnych kłopotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a moze na początku musi byc nieparzysta cyfra i zapisując ustawienia trzeba 3 razy splunąć przez lewe ramię? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 12:37, TYHE napisał:

> Przebijanie posta MODE ON (co się qrde dzieje ??)
chodzi o to ze sie nie otwiera nowa strona?
ja juz sie poddałam, zmieniłam ustawienia z 20 postów na 30...


Dokładnie, nie pokazuje sie nowa strona, a raczej pokazuje się po kilku minutach :P

Budo, to było tak:

Lampek (22-01-2006 22:44)
nic mi dzisiaj nie wychodzi
Lampek (22-01-2006 22:46)
tym razem przeze mnie
Lampek (22-01-2006 22:46)
on chciał Kerotha posłać pod nóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG rozpoczyna nabór do nowej edycji FM :P

!!!ZAPRASZAM!!!!

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=4334
W tym poście zarezerwowałem sobie tą edycję :P

Edycja jeżeli nic się nie wydarzy i będzie komplet rozpocznie się 29 stycznia (w niedzielę około 20.00)

Zapraszam - zgłoszenia na mail koniecznie podpisane nickiem z forum :)

Lista zostanie wywieszona w sobotę wieczorkiem:P (28.02.2006)

Razem z listą postaram się napisać trochę o rozgrywce - generalnie raczej będzie "normalna FM"

Fabuła - jakaś będzie

Graczy- 12 +/- 1

Zapraszam:P

Mail do mnie: krawiec77 na wp.pl

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy każym mordzie był poruszany Keroth i nawet Ninja w pierwszym :P Yarr był podejrzewany juz przed zarażeniem :D braliśmy pod uwagę że może mieszać tłumem a także że mógł być zarażony włąśnie z tego powodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 12:37, TYHE napisał:

> Przebijanie posta MODE ON (co się qrde dzieje ??)
chodzi o to ze sie nie otwiera nowa strona?
ja juz sie poddałam, zmieniłam ustawienia z 20 postów na 30...


U mnie to wygląda tak, że się nie pojawia 1/2/3/4/5/6 postów. Jak przebijesz to czasem się zaczynają pojawiać, a czasem nadal nie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 12:38, .Darnok napisał:

Ja mam po 50 - może dlatego nie mam żadnych kłopotów?


Też mam 50 - to nie zależy od tego, ja mam kłopoty :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 12:13, Yarr napisał:

Moim zdaniem dobrze grali: Darnok, Ariwederczi i Budo [szkoda, że Ci dwaj ostatni tak krótko].


Dzięki za uznanie. :)

Teraz moje króciutkie podsumowanie "The Frozen Edition". Debiut Devila bez wątpienia udany. Powtórzę po innych - eksperyment okazał się strzałem w dziesiątkę. Fabuła ciekawa, a jakby na specjalne życzenie pogoda za oknem dopasowała się do klimatu. (Jeśli to jest ZBYT entuzjastyczne, to wybaczcie, ale to była moja pierwsza edycja po ponad pół roku i naprawdę dłuuugo na nią czekałem.) :)

Gratulacje dla Yarra. (Wcale nie dlatego, że mnie pochwalił.) Był cholernie przekonujący w roli "niewinnego" gracza - do tego stopnia, że mu ZAUFAŁEM. Oczywiście, nie napisałem tego w żadnej ze swoich wypowiedzi, bo pewnie większość źle by to przyjęła i odbiłoby się to na mnie. Ale nawet jak zginąłem i obserwowałem wydarzenia zza światów, to byłem przekonany do ostatniej chwili, że Yarr jest niewinny. Skubany... ;)

Powstrzymam się od oceny Kerotha, natomiast skrytykuję mafię. Panowie, co to było? Możecie mi podać uzasadnienie, którym kierowaliście się eliminując mnie? Cholernie mnie to ciekawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie MG za grę , debiut uważam za bardzo udany:) Można było sie wczuć w fabułę.

Mafia miała na początku parę wpadek zabijając osoby , które z założenia były nieszkodliwe, później padłem ja , który byłem niemal na 100% pewien winy Kerotha - wystarczyło spojrzeć na wyniki głosowania w linczu , gdzie Keroth omało co nie padł i póxniej przygladać się jego zachowaniu. Diametralna zmiana. TO wyglądało prawie tak jakby mnie sam Keroth ubił. Jednak to wszystko to wina głównie paru pomyłek technicznych , problemów z forum itp.

Widzę ,że Cerm nabór prowadzi, zastanawiam się w jakim klimacie będzie edycja. Ja bym sobie chętnie zamówił edycję na 14 lutego gdzieś bo urlopik mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 14:29, upiordliwy napisał:

Widzę ,że Cerm nabór prowadzi, zastanawiam się w jakim klimacie będzie edycja. Ja bym sobie
chętnie zamówił edycję na 14 lutego gdzieś bo urlopik mam:)


W góry jedź, odpocznij :). A nie przy mafii wzrok tracisz ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja była w sumie fajna, tylko wynikły u mnie pewne problemy ze znalezieniem czasu :/. Rodzinka przyjechała i... zresztą już wiecie. Poza tym zauważyłem ciekawe zjawisko... Oskarżanie Yarra jest niemożliwe. Jeśli ktoś oskarża Yarra, to staje się automatycznie podejrzanym. Przez resztę uczestników...
Dodatkowo powiem, że gdybym zaufał swoim przeczuciom, to prawdopodobnie bym nie przepuścił. I Yarrowi (ale u tego to było niemożliwe - jedyne wyjście - mord przez mafię) i Kerothowi. Yarra podejrzewałem najbardziej, później jakoś się tak napatoczył upiordliwy (odciągnąłeś moją uwagę od dwóch Rzeczy!!!), a Keroth mi jakoś po prostu nie pasował.
Tak przy okazji - Yarr - twoja "obrona" mnie ani razu nie satysfakcjonowała, tyle że jak już mówiłem, zlinczowanie Ciebie jest prawie niemożliwe ;).
I jeszcze jedno - co miał mówić Budo? Ponieważ nie miałem czasu się z nim skontaktować...
I na koniec:

MG - Cerm

1. Furrbacca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się