Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2005 o 10:35, Tomi_323 napisał:

Tylko to uczenie kosztowało życie niewinnego mieszkańca... :(


no fakt ale zycie jednego mieszkanca za jednego mafioze to nie jest tak zle zwazywszy na to ze ich jest duzo mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shudo był zdumiony zachowaniem Bajtka, miał wszystkich mieszkańców głęboko w poważaniu. Postawił wszystkich w bardzo dziwnej sytuacji bo nie powiedział konkretnie „jestem katanim i w pierwszy dzień sprawdziłem Darnoka i okazało się itd. ...” w drugi dzień zaprzeczył że jest katanim zrzucił podejrzenia na Letniaka który robił dużo szumu i mógł być uważany za kogoś mieszającego (mafiozę). Ja na dzień dzisiejszy oddaje na BAJTKA swój głos na 100%. On ma nas w du... nawet nie ma ochoty z nami podyskutować.

***
Jest jeszcze wcześnie ale już podaję swój głos na dzisiaj
Lincz - BAJTEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez juz teraz zaglosuje dzis sie zaczyna weekend wiec nie zdziecie sie tam na bede lezal w "PADNIJ" gdzies pod stolem ;]

A tak na serio to mowilem ze jesli bajtek sie pomylisz to bedzie krucho
ale te bedzie zle jak bedzies znie wienny to ja juz wogole nie bede wiedzial o co tu chodzi ;/

Lincz- Bajtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 15:23, Keroth napisał:

Ja z głosem się jeszcze wstrzymam, ciekawe co powie Bajtek.


Kazał nam zaufać. Większośc to zrobiła. Wskazał nam wystawionego mafiozę aby dogłębnie zdobyć nasze zaufanie. Kiedy wszyscy zobaczyli jaki to Bajtek jest OK to głosowali na tego którego wskazał. Odrazu udupił niewinnego. Dzięki czemu mafia zabiła 2 niewinne osoby w ciągu jednego wieczora. Dla mnie nieważne co powie bajtek. ON JEST MAFIOZĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 16:26, Tomi_323 napisał:

> Ja z głosem się jeszcze wstrzymam, ciekawe co powie Bajtek.

Kazał nam zaufać. Większośc to zrobiła. Wskazał nam wystawionego
mafiozę aby dogłębnie zdobyć nasze zaufanie. Kiedy wszyscy zobaczyli jaki to Bajtek jest OK to głosowali na tego którego
wskazał. Odrazu udupił niewinnego. Dzięki czemu mafia zabiła 2 niewinne osoby w ciągu jednego wieczora. Dla mnie nieważne
co powie bajtek. ON JEST MAFIOZĄ.


Równie dobrze TY możesz być mafiozą i właśnie wrabiaćniewinnego, więc jeśli Bajtek nikomu nie zawinił o czym przekonamy się wieczorem to ty będziesz moim głównym podejrzanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu Bajtek też człowiek... Mnie wydaje się że pierwszy typ na Darnoka był po prostu strzałem, wiele tym ryzykował ale mu się udało, drugi raz już nie trafił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 17:00, Andrij napisał:

W końcu Bajtek też człowiek... Mnie wydaje się że pierwszy typ na Darnoka był po prostu strzałem (...)


Przecież Bajtek mówił że mamy mu zaufać bo jest pewny na 100%. Że wie... Wręcz błagał abyśmy mu zaufali. I Ty to nazywasz strzałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barman poinformował wszystkich „bajtek dzis nic nie powie bo do jutra go nie ma... pamietajcie jedynie, ze to, ze sie nie odzywa nie jest zalezne od niego...” dało nam to jedną informację że na pewno jest uczestnikiem funkcyjnym.
O zwykłym zawodniku barman by nie wspominał. Tylko teraz powstaje pytanie po której stronie barykady stoi Bajtek. O mafiozie MG by nie pisał bo pozostał jeszcze drugi który przejmuje funkcję nieobecnego, więc pozostałby rola kataniego. Shudo nabierał wątpliwości lecz nie zamierzał zmieniać zdania. Jeżeli okaże się na końcu naszej wędrówki że Bajtek rzeczywiście był katanim to trzeba będzie mu podziękować za pomoc mafiozą bo przez wprowadzenie takiego zamieszania dyskusje trwają tylko odnośnie jego osoby oraz jego przeczuć dotyczących mafiozów (tzn. Letniak). Tak beznadziejnego kataniego to jeszcze chyba świat nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem bardzo brutalnie może narażając się wielu teraz już nie wiem kim jest Bajtek ale jego śmierć zmieni rozgrywkę nie będzie dyskusji o nim i jego strzałach, wówczas może mafia się odsłoni bo teraz doskonale może się ukryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Bajtek dzis nic nie powie bo do jutra go nie ma... pamietajcie jedynie, ze to, ze sie nie odzywa nie jest zalezne od niego... - zagaił barman.
- No to dupa - powiedział walgierz, który zdążył już wysłuchać kilku opinii. Zdecydowana większość mieszkańców nie wierzyła w katanowanie Bajtka i był on dzisiaj mocno zagrożony linczem. A teraz wiemy, że nie powie nic, co mogłoby do oskarżających go przemówić...
Dzisiaj go nie ma, ale dlaczego wczoraj nie spróbował chociaż przekonać kilku mieszkańców? Tyle, że gdyby był mafiosem, to też nie poddał by się łatwo i mieszał dalej. A on po prostu wybrał milczenie.
Muszę podjąć decyzję: Czy zagłosować na Bajtka, co do winy którego nie jestem przekonany, czy szukać mafiosa nie zważając na aferę Bajtek Gate :)
Ale jest jeszcze sporo czasu na rozmyślanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narrenturm wszeł do baru i poprosił o dwie setki.
- Noo, moi drodzy obywatele :P, wspómieszakńcy, czas sie dobrze zastanowić kto tu kim jest rzeczywiście ..
obecnie podjrzewam trzy osoby - pierwszą jest DEViANCE, jego wypowiedzi dają troche do myślenia
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=502 - jak bym słyszał ojca chrzestnrgo :]
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=514

kolejną jest Keroth - coś mi dzwoni w uszach ale jeszcze dokładnie nie słysze co :]

i ostatni typ to Illidan Shando :/

mój głos na dzisiaj - DEViANCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 17:44, Keroth napisał:

Ja bym raczej powiedział,że Bajtek przekazał MG, że go nie będzie i MG to przekazał nam ;). Nie róbmy z tego specjalnego
wydarzenia.


To nie lepiej by było gdyby bezpośrednio napisał to na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty Narrenturm wódki za dużo wypiłeś, że starego kerotha wyge pijaczyne z Forumowa podejrzewasz :P


Tomi_323 - niech po prostu Bloody to sprostuje ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>dało nam to jedną informację że na pewno jest uczestnikiem funkcyjnym.

pod zadnym wzgledem!!! pomijajac juz fakt, ze wniosek jest srednio loginczy, to ja nie mam prawa zrobic nic co daloby wam najmniejsza wskazowke, czy bajtek ma jakas funkcje.
poinformowalem was o tym, poniewaz w ciagu ostatnich dni jest aktywny, a wiem, ze zdarza sie, ze ocenia sie graczy po tym czy sie odzywaja danego dnia czy nie. dlatego przy ocenianiu dzis jego postaci pamietajcie o tym, ze wyjechal i stwierdzenie "dzis glosuje na bajtka bo nic nie mowil" bedzie totalnym idotyzmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się