Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2005 o 22:10, Tomi_323 napisał:

Sorki Deviance ale ty mi się najbardziej wydajesz winny. Poprostu nikogo innego nie moge podejrzewać bo nie mam do tego
podstaw...Jak okażesz się niewinny to ja już nic nie wiem.....


Teraz mowisz ze ci sie wydaje???
pare postow wczesniej mowiles ze jestes pewny na 1000%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 22:21, Illidan Shando napisał:

Teraz mowisz ze ci sie wydaje???
pare postow
wczesniej mowiles ze jestes pewny na 1000%!


Bo doszły nowe posty i rozwiały moją pewność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez zbednego lania wody:

1.
2.
3.
4.
5.
6. Keroth - Andrij
7. Tomi_323 – Deviance
8.
9.
10. Deviance – Andrij
11.
12. Andrij - Shudo
13. Styczek - Deviance
14. Walgierz – Deviance
15. Narrenturm – Deviance
16.
17. Shudo - Keroth
18.
19. Illidian Shando - Deviance
20. Mannfrett - Deviance

1st place - Deviance 6 głosów
2nd place - Andrij 2 głosy

the winner Deviance is found guilty of killing several citizens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Andrij stanął na środku baru i zaczął mówić.

- Rozgryzłem co nieco, Tomi oskarża Dev''a, mówi że jest pewien, a jak minęło kilka minut do wyznaczonego czasu do oddawania głosu mówi że nie jest przekonany co do swoich racji. Wniosek? Tomi jest mafiosą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się kto jest trzeciom mafiozo. Mianowicie sądze że jest nim Andrij. Pewnie powiecie: Andrij?! Przecież to nie możliwe gdyż Dev na niego głosował.

I w tym sęk: Dev wiedział że zginie dlatego zagłosował na Andrij`ego aby zmylić nas z tropu. Jeżeli dzisiaj polegne to jutro prosze was abyście zagłosowali na Andrij`ego. (taka prośba umierającego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 23:06, Illidan Shando napisał:

Dobre zagranie wielgierz
ja podejrzany ;/ ;P


Pocieszę Cię. W kontekście ostatnich wypowiedzi Tomiego, już nie jesteś moim głównym podejrzanym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 23:09, walgierz napisał:

> Dobre zagranie wielgierz
> ja podejrzany ;/ ;P

Pocieszę Cię. W kontekście ostatnich wypowiedzi Tomiego, już nie
jesteś moim głównym podejrzanym :)


Czyli sugerujesz ze mamy juz tego trzeciego jak to on to sie slabo kryl i szybko sie to skonczy

P.S cziesze sie niezmiernie z tego ;] (braku podejrzenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kogoś podejrzewać trzeba. Ja podejrzewam wszystkich. Dzisiaj najbardziej podejrzewałem Deviance''a i Ciebie. I Deva trafiłem. Ale przeanalizowałem wypowiedzi Tomiego i zaskoczyły mnie dwie rzeczy:
- nie wierzy w to, że Bajtek był katanim, a dla mnie to raczej pewne (niestety dopiero teraz);
- próbuje wrobić Andrija, a to jedyny typ wskazany przez Bajtka jako pewny niewinny...
Dla mnie to dość, aby trafić na pierwsze miejsce na liście ;-)
I żeby było jasne, to ja jeszcze nic nie przesądzam. Czekam na wypowiedzi innych.
- Barman - krzyknął walgierz - Setkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z kąd masz pewnosć że katani to Bajtek? Gdyby Katani już nieżył to pozostały mafiozo zabił by mnie dzisiejszego wieczoru - powedział ToMi do walgierz`a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie cały dzień co pewno zauważyliście. Wyjazd - wybaczcie albo i nie ;-). Głos podesłałem dużo wcześniej MG, a teraz wracając do gry...
---------------------------------


Ja również uważam, że 3 mafiozą jest Andrij. Aktualnie nie jestem w stanie dać Wam dowodów, chyba że chcecie tak głupich tekstów jak na początku edycji (tym razem trochę z rodziną popiłem :P, ostatnio ciągle jest ktoś z kim pić trzeba :/) więc musze poczekać z tym do jutra. :)

Zaraz po swoim krótkim oświadczeniu Keroth wyszedł z PADNIJ i udał się do domu - SPAAAAAAAAAĆ, wreszcie :)))!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ToMi przyzwyczaił się do mordów w Forumowie. Przeztał to wszystko brać do siebie. Jutro odbedzie się decydujące starcie. Albo zginie mafioza albo dwie niewinne osoby. Musiał przemyśleć swój jutrzejszy głos, a że najlepiej myśli się w łużku tomi pożegnał wszystkich i opuścił PADNIJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to po wczorajszym dobrym linczu i kolejnym zabójstwie mafiozów pozostało nas ośmiu (Keroth, Tomi_323, Andrij, Styczek, Walgierz, Shudo, Illidian Shando, Mannfrett) mamy bardzo dobry stan 7+1 nie możemy go zmarnować. Uważam że ostatni mafiozo jest raczej małomówny

Tomi_323 - odpuszczam mu doszedł zamiast Budo do gry. Robi dużo hałasu ale myślę że nie jest groźnym mafiozą. Chociaż mogę się mylić.

Andrij – według prawdopodobnego kataniego niewinny sprawdzony w drugi dzień

Shudo – o sobie nie będę pisał do to bez sensu

Illidian Shando, Mannfrett, Keroth, Styczek, Walgierz – moim zdaniem mafiozem jest ktoś z tej piątki jeszcze nie wiem kto ale w ciągu dnia mam nadzieje że się coś wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 22:06, DEViANCE napisał:

Widzę, że przez Waszą głupotę likwidujecie kolejnego niewinnego :(

Lincz - Andrij


To była dobra zagrywka ale na szczescie dla mieszkancow nie skuteczna.
Okazało by sie strasznym partactwem jakby to bajtek byl katanim i zostal zabity przez miasto ale w sumie sam sie troche narazil bo jak był nim to czego nie powiedzial wprost?

Dla mnie pozostaje podejrzany Andrij glownie dlatego ze glosowal na niego Divence przed smiercia, mogl zaglosowac na niego zeby odwrocic uwage nasza od jego osoby, ale mogl zrobic tez na odwrot zaglosowac na niewinnego Andrij''a wiedzac, ze my pomyslimy ze, jest jego kumplem i glosowal na niego zebysmy tak pomysleli.
Ale jakie miał zamierzenie to ja juz nie wiem wiec to pozostaje do rozstrzygniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się