Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Przypominam o zakazie edytowania. Winry dostanie żółtą kartkę, bo już raz to robiła. Nie róbcie tego więcej, nie ściągajcie gniewu MG ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Winry, jeśli jesteś mafią to poza tym, że przegrałabyś, bo za długo byś żyła to zagrywka absolutnie świetna. Nieogarnięta gra przez całą edycję i nagle takie coś, miodzio ;P

To zostaję ja i Windows. No i szczwana mafia Cael ;P Ale tego Inita też bym tak nie odpuszczał do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze sam nie wiem. Wydaje mi się, że Init inaczej by grał jakby był mafią. Jeśli nią jest, to naprawdę słabo pogrywa. Mówi rzeczy, które ściągają na niego uwagę, wybija się z tłumu swoimi poglądami. Mafia raczej stara się być niezauważalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, dostrzegłem niedocięgnięcie w mojej wypowiedzi, które można nie do końca załapać. Mówiąc, że za długo by żyła mam na myśli to, że mieszkańcy by zczaili, że coś jest nie tak jakby żyła jeszcze za dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 21:26, Prido napisał:

Przypominam o zakazie edytowania. Winry dostanie żółtą kartkę, bo już raz to robiła.
Nie róbcie tego więcej, nie ściągajcie gniewu MG ;)


Fakt, dzięki za przypomnienie :P ciągle zapominam o tym zakazie. Co do linczu: kogo byś wobec tego proponował, jeśli nie inita? Avalona? Wina? Insoma? Czy naprawdę Wayzina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 21:30, Winry napisał:

> Przypominam o zakazie edytowania. Winry dostanie żółtą kartkę, bo już raz to robiła.

> Nie róbcie tego więcej, nie ściągajcie gniewu MG ;)

Fakt, dzięki za przypomnienie :P ciągle zapominam o tym zakazie. Co do linczu: kogo byś
wobec tego proponował, jeśli nie inita? Avalona? Wina? Insoma? Czy naprawdę Wayzina?


Tu mam wybitnie zabawną sytuację. Otóż Insom i Wino też grają jak miastowi według mnie, a Avalona żal zabijać. Wtedy zostaje jeden Wayzin :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 21:28, Prido napisał:

Kurcze sam nie wiem. Wydaje mi się, że Init inaczej by grał jakby był mafią. Jeśli nią
jest, to naprawdę słabo pogrywa. Mówi rzeczy, które ściągają na niego uwagę, wybija się
z tłumu swoimi poglądami. Mafia raczej stara się być niezauważalna.

Znaczy, powinien się nie wyróżniać tak jak ty, gdy ostatnio byleś mafią? :-P
Na pewno mafią nie jest Insom - raczej nie robiłby czegoś tak głupiego jak głosowania na mnie bez motywu i powodu i logiki.
Wayzin raczej też nie dobijałby partnera. MIMO EW. KORZYŚCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 21:29, Avalon67 napisał:

Heh, dostrzegłem niedocięgnięcie w mojej wypowiedzi, które można nie do końca załapać.

Mafijna paranoja daje się we znaki?

Jeśli przyjęlibyśmy, że Winry jest niewinna, to powraca grupa nielinczujących filipa (z czego wypada kindziuk). Z mojej perspektywy wychodzi ktoś z trójki Asthariel, init, Insom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Wayzina ni ma! Bo mówił, że będzie po 22.

Insom to w ogóle został zniszczony, a Win zawsze gra jak miastowy, vide ostatnia edycja. Ewentualnie można zostawić na Winry na wszelki wypadek ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 21:32, windows00 napisał:

Jeśli przyjęlibyśmy, że Winry jest niewinna, to powraca grupa nielinczujących filipa
(z czego wypada kindziuk). Z mojej perspektywy wychodzi ktoś z trójki Asthariel, init,
Insom.

Poprawka. Nie Asthariel, a Avalon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 21:32, Asthariel napisał:

Wayzin raczej też nie dobijałby partnera. MIMO EW. KORZYŚCI.

Końcówka linczowania wczoraj:
Avalon -> win0 (21:50)
Asthariel -> filip (21:53)
kindziuk -> Insom (21:54)
win0 -> Zurris (21:56)
Winry -> filip (21:57)
Prido -> filip (21:59)
filip -> Zurris (22:00)
Wayzin -> filip (22:00)

Nie żebym się czepiał, ale jeśli Wayzin jest w mafii z filipem, to ten ruch mogli ukartować. I specjalnie doprowadzić do remisu ponownie. Bo taki był wcześniej i bez ich interwencji mógłby skończyć się tak samo. A tak tanim kosztem mogli coś ugrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. kindziuk
2.
3. Asthariel
4.
5. Winry
6. Avalon
7. win0
8.
9. init011
10. Prido
11.
12.
13. Wayzin
14. Insom

Jest 9 graczy. Jeśli kindziuk będzie sam siebie bronił i nie zginie, jutro będziemy mieli 8 graczy. Włącznie z dzisiejszym killem będziemy mieli 4 lincze ( 9 -> 8 -> 6 -> 4 -> 2). Tym samym w finale zostanie 4 podejrzanych. Tym samym proszę Cię kindziuk o nie chronienie się. Poświęć się, aby w najgorszym przypadku pomóc miastu. Wtedy będzie to wyglądać tak ( 9 -> 7 -> 5 -> 3 -> 1). W finale znajdzie się 3 podejrzanych i dzięki temu miasto będzie miało większe szanse na wygraną. Jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 21:32, Prido napisał:

Tu mam wybitnie zabawną sytuację. Otóż Insom i Wino też grają jak miastowi według mnie,
a Avalona żal zabijać. Wtedy zostaje jeden Wayzin :DD


A wg mnie Ty się za bardzo na niego uparłeś :P Ja bym patrzyła tak:
- init - może faktycznie za bardzo zwraca na siebie uwagę, ale to w miarę nowy gracz - może panikować; załóżmy jednak, że to nieostrożny miastowy. Zastanawia mnie ten jego głos na wina, bo wtedy wino miał już jeden głos - od Wayzina. Niby Wayzin zapowiedział, że głos zmieni, ale może init przed pójściem sobie wolał oddać głos na kogoś, kto ma już lincz na koncie, żeby mieć nieco większą gwarancję, że nie zginie.
- Avalon - przed chwilą w swojej rozpisce zapomniał o Insomie :) gdyby był mafią, dopilnowałby tego, żeby potencjalnych kandydatów do linczu było jak najwięcej, a nie prawie podawał się na talerzu :P
- Insom - jego lincz na Astharielu jest tak... dziwny, że aż nie wiem, co o tym myśleć. Nie ogarnął? Albo właśnie się wsypał...
- Wino - postać-zagadka, bo gra z całej tej 4 najostrożniej, co można tłumaczyć albo tym, że nie ma czego się bać, albo jego długim stażem
- no i Wayzin, który pisał więcej, niż my wszyscy razem wzięci xD poza tym ja mam chyba wciąż poczucie winy za to, że m.in. przeze mnie zginął ostatnio za swą aktywność i teraz mi go żal :D ale jeśli więcej osób zechce go zlinczować, nie będę się wyłamywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2010 o 21:39, windows00 napisał:


Nie żebym się czepiał, ale jeśli Wayzin jest w mafii z filipem, to ten ruch mogli ukartować.
I specjalnie doprowadzić do remisu ponownie. Bo taki był wcześniej i bez ich interwencji
mógłby skończyć się tak samo. A tak tanim kosztem mogli coś ugrać.

Wciąż wydaje mi się korzystniejszy głos Filipa na Zurrisa, i niewtrącanie się Wayzina. Choć wiadomo, że Wayzin gra "spektakularnie", więc mógł na coś takiego wpaść - ale to dla mnie jakieś 33% szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moich oczach :

1. kindziuk - niewinny
2.
3. Asthariel - niewinny
4.
5. Winry - niewinny
6. Avalon
7. win0 - był taki moment, że uważałem za niewinnego
8.
9. init011 - niewinny
10. Prido
11.
12.
13. Wayzin
14. Insom - sam nie wiem, mocno się w pewnym momencie zestresował, ale bardziej na +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 21:42, Prido napisał:

Nie zapomniał o nim. Ileśtam postów temu, mówił, że mu odpuszcza


Zaś nie odświeżyłem.

Owszem, narazie gra jak paranoik, on nie prześlizguje się przez edycję, on się przez nią przetacza jak kłoda. Nie chcę tu nikogo urazić ofkorz :) Dzisiaj miałem Windowsa na celowniku, więc postanowiłem odpuścić Insomowi. Jeśli dziś nie uda się zakończyć to może mnie jeszcze zaskoczyć czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, wykonam pierwszy ruch:

***
Lincz -> Win0
***

Ostrożny, niewiele pomaga. Nawet jeśli nie jest mafią, to chyba niewiele stracimy. Jak pisałem, Wayzin i Insom wydają mi się nie pasować do wzorca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się