Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2011 o 22:23, qrex napisał:

Gdyby jakimś cudem militen nie był mafią stracili byśmy
jeden dzień.(co mogło by się wiązać z przegraną)Bycie na ogół dobrym graczem do czegoś
zobowiązuje.

Oj oj. Niestety moja wycieczka krajoznawcza się przeciągnęła i zostałem postawiony w takiej sytuacji, że musiałbym zamawiać taksówkę, by dotrzeć na czas i oddać swój głos. Nie zakładałem najczarniejszego ze scenariuszy, więc nie zrobiłem tego wcześniej i to znów mogło się niekorzystnie odbić na edycji, więc przepraszam. Tak jak Prido posłużę się słowami Filipa: "sprawa jest banalnie prosta." Uznałem, że i bez mojego głosu uda Wam się dokonać jedynego słusznego wyboru :P Swoją drogą, to tylko i wyłącznie twoja opinia, że jestem dobrym graczem. Ty ode mnie czegoś oczekujesz, ale chyba nie sądzisz, że ta edycja była warta większej ilości poświęconego czasu? Moja gra jest w dużym stopniu zależna od gry innych - jeśli większość nie cierpi na biegunkę twórczą, to i ja nie mam do końca czego analizować.

Ot, co.

@Pshemoxx
Nie wiem czy uda Ci się tak szybko ogarnąć, ale przede wszystkim popracuj nad interpunkcją, składnymi zdaniami pisanymi poprawną polszczyzną, estetyką wypowiedzi oraz jej logiką. Poczytaj posty osób z poprzednich edycji, które są trochę bardziej ogarnięte i spróbuj się dostosować ;p

Co do pozostałych: jeśli spodziewaliście się większej aktywności i oddania wczoraj głosu, to przepraszam, tak wyszło. Dziękuję za edycję i... To w zasadzie wszystko, więcej nie ma sensu się na ten temat rozpisywać, bo i tak nikt nie będzie tego czytał ;) Chyba, że Prido, więc: wiedz, że fabuła bardzo przypadła mi do gustu, co się zdarza ostatnimi czasy rzadko, a i gra była poprowadzona sprawnie i bez zarzutów, więc ślę wyrazy wdzięczności za poprowadzenie jej.


MG - Zurris

1. Win0
2. Cael
3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra na wstępie chciałbym przeprosić, za auto lincz, Prido mi już wszystko wyjaśnił. Do tego przepraszam za błąd z demerenfarszem naprawdę pisząc posta byłem pewien jego winy, i nie dopatrzyłem tego więc dobrze że mnie zlinczowaliście w końcu dokładność to podstawa w tej grze a ja jako miastowy zawsze muszę coś niestety zrobić aby dać pretekst. Niemniej jednak obiecuję poprawę. Wiem że próba przodowania w edycji wyszła mi tragicznie, no ale kiedyś trzeba było spróbować.


Avalon
Ty to jednak masz chyba pecha bodaj 3 raz katanim jesteś i giniesz przy samym początku, to jest jakieś fatum Budo na Tobie.

Cael
Nie zepsułeś mi gry, nawet Tobie podziękuję bo dzięki temu dostałem kilka cennych rad, które mam nadzieję wykorzystać w niedalekiej przyszłości.

HBG
Wiedziałem że powinienem na Ciebie głosować :), jednak nie ma co gdybać,


pshemoxx

Dobra, nie mnie to oceniać w końcu też jakoś szczególnie dobrze nie gram, ale proszę opanuj się człowieku "Edit: A no i wygraliśmy :D ale mafiozi ogółem słabo prowadzili jakby mafiozi grali spoko to i byloby ciekawiej."
Twierdzisz że mafia słabo grała, dobrze, ale co Ty zrobiłeś aby urozmaicić edycję? Zabicie Ciebie też by wiele rozjaśniło.

Ajjj tam nie mój żywioł tutaj poprostu :) Ja wole jak jest masa spamu a tutaj jest trochę innaczej mniej postów ale za to długich i jak analiza to wypracowanie nie mój styl
Wiesz w dobrych edycjach bywają dni po 200 postów i to standardowo długich.

co do mafiozów też nie będę się wypowiadał.

Jednak jest jedna rzecz którą zrobiłem dobrze, sprowadziłem nowego gracza Konstantinusa który okazał się dość dobrym graczem z dużymi rokowaniami na przyszłość.


MG-Zurris

0. kindziuk
1.


Edit:
Jeszcze jedno, jak Cael zaczął mnie atakować to aż się ucieszyłem, bo musiałem się bronić, co prawda bardzo nieudolnie i w strasznym pośpiechu bo było naprawdę mało czasu a błędy mnie zniszczyły to jednak jego analiza mimo iż błędna trochę rozruszała edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 00:36, kindziukxxx napisał:

Jednak jest jedna rzecz którą zrobiłem dobrze, sprowadziłem nowego gracza Konstantinusa
który okazał się dość dobrym graczem z dużymi rokowaniami na przyszłość.


Dziękuję, miło mi to czytać.;)

MG-Zurris

0.Win0
1. kindziuk
2. Cael
3. Konstantinus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 00:36, kindziukxxx napisał:

Edit:
Jeszcze jedno, jak Cael zaczął mnie atakować to aż się ucieszyłem, bo musiałem się bronić,
co prawda bardzo nieudolnie i w strasznym pośpiechu bo było naprawdę mało czasu a błędy
mnie zniszczyły to jednak jego analiza mimo iż błędna trochę rozruszała edycję.

Następnym razem postaram się zaatakować trochę wcześniej i trafniej ;P

Wiesz, odkąd powstała opcja "edytuj" na forum, zawsze myślałem, iż jest aktywna jedynie do pięciu minut po wysłaniu posta, a tu proszę bardzo... Zniszczyłeś system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2011 o 01:03, Wayzin napisał:

Następnym razem postaram się zaatakować trochę wcześniej i trafniej ;P


Wcześniej wystarczy wtedy jakoś może się uda ;]

Dnia 24.01.2011 o 01:03, Wayzin napisał:

Wiesz, odkąd powstała opcja "edytuj" na forum, zawsze myślałem, iż jest aktywna jedynie
do pięciu minut po wysłaniu posta, a tu proszę bardzo... Zniszczyłeś system.

Przynajmniej jest coś co mi wychodzi ;] Swoją drogą odkryłem że jak na telefonie sprawdzam forum to przybywa mi gotówki na koncie, nie wiem czym to jest spowodowane, ale działa tylko i wyłącznie na forum gramu, normalnie muszę to jakoś opatentować ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 01:11, kindziukxxx napisał:

tylko i wyłącznie na forum gramu, normalnie muszę to jakoś opatentować ;]


Z tym to już raczej nie powinieneś mieć już problemu. :D Wiesz, o czym mówię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 01:17, Konstantinus napisał:

> tylko i wyłącznie na forum gramu, normalnie muszę to jakoś opatentować ;]

Z tym to już raczej nie powinieneś mieć już problemu. :D Wiesz, o czym mówię;)

Wiem, wiem ;]


kurczę zaczyna się miedzy edycyjny spam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 00:33, Wayzin napisał:

Wiedz, że fabuła bardzo przypadła mi do gustu, co się zdarza ostatnimi
czasy rzadko, a i gra była poprowadzona sprawnie i bez zarzutów, więc ślę wyrazy wdzięczności
za poprowadzenie jej.


Rola mojego brata każdemu przypadłaby do gustu ^^

Nic nie mam do między edycyjnego spamu, ale... chamsko byłoby, gdyby wyszedł większy niż ten edycyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 07:22, Prido napisał:

Nic nie mam do między edycyjnego spamu, ale... chamsko byłoby, gdyby wyszedł większy
niż ten edycyjny :)


Czyli rozumiem, że mam się zamknąć? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja nie rozumiem...
Czy ja mam nick Windows00, że mi wszyscy pierwszą literę powiększają?
Przez to czuję się staro!!!
;D

MG-Zurris

0.win0 (aka Ranjit)
1. kindziuk
2. Cael
3. Konstantinus
4. Asthariel
5. Filip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 13:39, windows00 napisał:

No ja nie rozumiem...
Czy ja mam nick Windows00, że mi wszyscy pierwszą literę powiększają?


To oznaka braku szacunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG-Zurris

0.win0 (aka Ranjit)
1. kindziuk
2. Cael
3. Konstantinus
4. Asthariel
5. Filip
6. maurras

Powrót do gry po paru latach. Mam nadzieję, że jeszcze pamiętam, jak się spierać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co mogę napisać niedoświadczony skład czego się spodziewać. Pierwszy raz mafia tak samo jak mój kolega :D No rzeczywiście mogłem być aktywniejszy ale ogólnie cała edycja nie była rozpisana. Tak samo jak pshemo to niestety nie mój styl gry pozdrawiam i dzięki za grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można się zgłosić?;> Już chyba ponad rok się nad tym zastanawiam....(Oczywiście nie, nieprzerwanie, ale co jakiś czas wraca chęć spróbowania.) Znając życie skończę po pierwszej edycji, ale chciał bym mieć to już za sobą, bo mi spokoju nie daje.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 20:47, Vernio napisał:

Można się zgłosić?;> Już chyba ponad rok się nad tym zastanawiam....(Oczywiście nie,
nieprzerwanie, ale co jakiś czas wraca chęć spróbowania.) Znając życie skończę po pierwszej
edycji, ale chciał bym mieć to już za sobą, bo mi spokoju nie daje.:P

Skocz ze dwieście stron do tyłu i poczytaj jakąś sensowną edycję. W każdym bądź razie śmiało, dopisuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się