Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie


walgierz... ale ja tak bardziej na żarty... no wiesz.. lepiej chyba było z tym poprzednim pomysłem... tak sądzę ;]

ps to naprawdę nie jest zbyt trafiony pomysł... mało kto ma taką faze w głowie, żeby przez tydzień pisac posty w stylu "tulimyyyyyy" itd, przecież ta bajka to jeden wielki kwas xD

Dadix----> no właśnie kurde, no własnie, czy Wy naprawdę sądziliście, że tak grałbym jako mafia? Jak tak to wielkie lol ;]
starałem sie grać najniewinniej jak mogłem, i robiłem takie głupoty, na jakie nie pozwoliłbym se jako mafia tylko po to, żebyście skumali że jestem niewinny. Ale jak widać skumał jeden- brawa dla tego pana w czerwonym kapeluszu na wrotkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 15:27, Budo napisał:

ps to naprawdę nie jest zbyt trafiony pomysł... mało kto ma taką faze w głowie, żeby przez
tydzień pisac posty w stylu "tulimyyyyyy" itd, przecież ta bajka to jeden wielki kwas xD

Zwłaszcza nie wyobrażam sobie tego tulimy jak sami faceci będą... :) Z resztą teletubisów nam zabraknie... :) MG to jest to słoneczko +4 teletubisie i jeszcze ten jakiś odkurzacz co cały czas zasysa... :) To w końcu jakie będą te klimaty? Jak bajeczne to zostaje wybrać jaka dokładnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 15:32, Kukowsky napisał:

Zwłaszcza nie wyobrażam sobie tego tulimy jak sami faceci będą... :) Z resztą teletubisów nam
zabraknie... :) MG to jest to słoneczko +4 teletubisie i jeszcze ten jakiś odkurzacz co cały
czas zasysa... :) To w końcu jakie będą te klimaty? Jak bajeczne to zostaje wybrać jaka dokładnie...


Słoneczko to MG, ja mogę byc odkurzaczem, a teletubisów się dorobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG- walgierz

1. Budo
2. Vaxinar
3. Keroth
4. Yarr
5. Furr
6. Deviance
7. DonCarleone
8. Kukowsky
9. skyler
10. Ninger
11. Dar15

Też chce spróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jesu... do Yarr''a "tulimyyyy" to jakaś masakra, już wolałem układ helga i flick :)
xD

ps poza tym kolorów nam braknie, każdy musi miec inny kolor xD
Już to widzę

walgierz- słoneczko

Budo- teletubiś zieleń malachitowa
Yarr- teletubiś umbra
Vaxinar- teletubiś ochra
Kukovsky- teletubiś błękit metylenowy
skyler- teletubiś ultramaryna
....

to jakiś kosmos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2006 o 15:34, Dar15 napisał:

Też chce spróbować ;)


Widze, że jestes nowy w naszej bajce
primo- upewnij sie że masz odpowiednią ilość czasu, jak olejesz grę, to dostaniesz bana od większości mg ;]
drugie primo- upewnij sie, że znasz i rozumiesz zasady (pierwszy post), jak nie rozumiesz to pytaj!
trzecie primo- przeczytaj sobie jedna edycje, żebyś wiedział mniej więcej co i jak wygląda
pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 15:41, Vaxinar napisał:

odkurzaczem miało być - przepraszam. :P


Tam jest jakiś odkurzacz?
sora ja niezorientowany ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 15:43, Vaxinar napisał:

> Tam jest jakiś odkurzacz?

No, łazi po domu i ssa. :D


Nie chcę wiedziec nic więcej xD

ps czy tam przypadkiem nie było łąki? jaki dom?!
ps 2 dobra nie odpowiadaj ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 15:41, Vaxinar napisał:

odkurzaczem miało być - przepraszam. :P


Dokurzacz też można stworzyć. Na potrzeby edycji :D
Dokurzacz kurzy, a odkurzacz odkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra czas na krótkie posłowie od Upiora - > MG stworzył klimat ksiażkowy , bardzo sie moim zdaniem postarał i robiłby to napewno jeszcze lepiej gdybysmy dawali mu takie bodźce - jednak my stworzyliśmy sytuację gdzie MG zrezygnował ze starań - i słusznie - ile razy można prosić o to samo - mianowicie o zachowanie zasad MG. Na tym też polega gra. Sam bije się w pierś bo zawiodłem. Nie pomyślałem początkowo o Jozephie - ale jego ostatnie tłumaczenie a la Budo wskazywało na niego bardziej niż oczywiście . Nie popełnia siędwa razy tego samego błędu - trzeba było jeszcze szybko podjaćdecyzję i na niego zagłosować. Eh , nei ma co płakać nad rozlanym mlekiem - wygrali znó lepsi. I pewnie wybiliby nas gdyby nie Lampek. A tak przynajmniej mamy połowiczny sukces. Przez serię niefortunnych zdarzeń ;) połowa co najmniej nie udzielała sie w ogóle oprócz podawania uzasadnienia linczu. A szkoda , naprawdę szkoda bo teksty Yarra były swietne i pisane niczym ręka Mistrza . Nie wszyscy wykorzystali potencjał swych postaci , a zapowiadało sie na początku bardziej niż dobrze. Myślę że to swoista nauczka zarówno dla graczy i dla sfrustrowanego MG. Szkoda że dosyć nieprzyjemna.

Chciałbym sie jeszcze dowiedziec w jakim klimacie będzie edycja Walgierza?

A ha no i czy byłą edycja z Kubusiem Puchatkiem już kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 16:15, HumanGhost napisał:

Panowie, ale z tymi teletubisiami to żartujecie? Prawda? Powiedzcie, że żartujecie..


tzn ja na gg żartowałem, ale walgierz chyba wział to do siebie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 16:16, upiordliwy napisał:

Chciałbym sie jeszcze dowiedziec w jakim klimacie będzie edycja Walgierza?


Z teletubisiami - nie, to nie jest żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 16:18, Vaxinar napisał:

> Chciałbym sie jeszcze dowiedziec w jakim klimacie będzie edycja Walgierza?

Z teletubisiami - nie, to nie jest żart.



Ale nie będziemy musieli odśpiewywać piosenek;p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teletubisie mówią: pa pa! :D Ja na szczęście nie biorę udziału w tej edycji, ani zapewne w następnej. Biore się za naukę tydzień przed maturą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 16:21, Jozeph napisał:

Teletubisie mówią: pa pa! :D Ja na szczęście nie biorę udziału w tej edycji, ani zapewne w
następnej. Biore się za naukę tydzień przed maturą :)



No uczyć sieuczyć - hehe , w końcu pośmieje siez tych co cały rok nic nie robią ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się