Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2006 o 22:53, Daniel DazZy napisał:

Trochę to dziwnę podejscie ...



Czemu :) Fm to przedewszystkim wątek fabularny a linczowanie to sprawa kompletnie drugorzedna;D(to tak z przymruzeem oka) Bez fabuły robi sie spam ala pogaduszki ppoedycyjne:)
( i żeby niebylo)

Stice byl juz mocno znuzony rozmowami kolegow ktore w koko kręcily sie wokol jednego celu ktrym to był beziminny zdrajca. Bylo as coraz mniej niektórzy popadali w zniehecenie inni obawiali sie zemsty zdrajców. Wszyscy mieli nadzieje że ten koszmar sie wreszcie skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponury wiedz że ja próbowałem hm że tak powiem "ratowac" fabulę wprowadzając wydażenie z wiednamczykiem i karabinem ale jak widze reszta nie pociągnęła tego wątku i klops zrobila się gra bez fabuły ale mi to nie pszeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shogun -> Vilmar -> Vilmar -> Eldae -> Sturnn
Ninger -> Dar -> Vilmar -> Kukowsky -> Ninger
Homie -> Vilmar -> Vilmar -> Kukowsky -> Sturnn
Dazzy -> Dar -> Vilmar -> Kukowsky -> Sturnn
Eldae -> DonCorleone -> Shudo -> Sturnn -> Sturnn
Ponury -> Shudo -> Vilmar -> Sturnn -> Shogun
Andrij -> Vilmar -> Vilmar -> Kukowsky -> Eldae
Dar -> skyler -> Eldae -> Kukowsky -> Sturnn
Sturnn -> Shudo -> Vilmar -> Kukowsky -> Eldae

Sturnn - 5
Eldae - 2
Ninger -1
Shogun - 1

***********************
Siódemka dwa razy dała ciała... i z braku ciekawszych opcji jeńcy postanowili zmienić konfigurację i zrobić coś w pięciu. Ofiarą nowego bambusowego rozwiązania padł Morgan... kiedy coś odkleiło mu się od czoła - kiedy już nie żył - okazało się, że pod spodem Morgana jest jakiś żółty sukinkot ;P
I radość nie miałaby końca gdyby nie fakt, że Darren, który położył się na swojej pryczy wydał ostatnie tchnienie nadziewając się na zaostrzony palik podłożony przez kogoś... ale kto by mógł chcieć śmierci Darrena? O tym dowiemy się z następnej części Zaginionego w akcji. Pamiętajcie - codziennie po 23:00 ;P
***********************
Sturnn - mafia
Dar... wiadomo ;P
********************************************
Lista obecności obozowej ;P

1 podporucznik Andrew Hasteman - Andrij
2 kapral Edward Smitty - Eldae
3 kapral John McGrinson - Dazzy
4
5
6 porucznik Lesane Parish Crooks - Homie
7
8 sierżant Max Deemer - Ninger
9
10 sierżant Stice Peace - Ponury
11
12
13 porucznik Brian O''Connor - Shogun
14
15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dar... Teraz zeby uczcic jego pamiec trzeba zaglosowac na Andrija .. dla mafia tylko teraz jedynymi którzy się nie przydadzą jestem Ja i Eldae Dazzy podszedł do Eldae słuchaj to mogą byc nasze 2 ostatnie dni .. jutro zginiesz albo ty albo ja ! Dazzy podszedł do koca pod ktorym został showany karabin i podal go eldae masz trzymaj .. ci się bardziej przyda kiedy zdrajca po ciebie przyjdzie .. ja nie potrafiłbym go zastrzelic ale ty ... ty pewnie tak to do jutra trzymaj się i niech ci ten karabin pomoże ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Spokojnie brachu, albo ja, albo Ty- ktoś z tego wyjdzie, bo dzisiaj mam nadzieję na wytropienie ostatniego kreta. Martwią mnie jednak pozostali przy życiu- tu Smitty skinał głową na reszte więźniów- skatowani przez Wietnamców, chorzy, nie mogli wydusić z siebie słowa, nie mówiąc już o aktywnym szukaniu krecisława.
Smitty bał sie też, czy aby zółtki nie przygotują jakiejś zemsty za zamordowanie ich człowieka.
/////
mamy niezły kwas, bo gram ja i Dazzy i trochę Ponury, a także Andrij który jest w mafi- dzisiaj mordujemy właśnie jego, jeśli spudłujemy... no to lipa będzie
/////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, zaufałem Strunnowi, okazał się mafią, nie będę się bronił jak już mówiłem wcześniej. Możecie mnie zabić, powiem tylko że jestem mieszkańcem i zabijając mnie dacie mafii jeden dzień więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zabijemy najpierw ciebie a jeżeli spudłujemy to ponurego .. mam nadzeję że trafie ... mafia dobrze gra nie popełna błędów trzeba ciągle strzelac ... ciekawe kogo sprawdil shudo gdy zginą ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

postaram się nieco wiecej i bardziej aktywnie grać. Czy jesteście pewni ze Andrij jest winny? A Niger? On praktycznei wogolle nic nei pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Akoro nic nie piszą, to nie ma na nich haka, za to na Andrija jest, więc linzujemy jego dzisiaj. A jak okaże sie niewinny, to sie będziemy głowić jutro. Myślę jednak że to kolejny slugus komuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karabin dzierzyc kazdy moze niekazdy go uzyje uwazam ze lincz Andrija jest jedynym w mar logicznym wyjsciem z tej sytuacji gdyz tylko Andrijj i ja nie glosowalismy na Strunna wiec to jedyne loiogiczne wyjscie gdyz sam na siebieni zaglosuje..
###################OT###############################################
podporucznik Andrew Hasteman - Andrij
############################eot#####################################

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Andrij pewnie już coś podejrzewał, ale nie dawał tego po sobie poznać. Za to Smitty dawał. Cały czas miał go na oku, żeby zdrajca nie miał możliwości zrobienia żadnego głupiego ruchu, już po południu dawała sie wyczuć ta amtosfera, która miała towarzyszyć wieczorowi...

####
zdrajca----> Andrew Hasteman (Andrij)
####

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh no trudno, podjąłem decyzję i ponoszę konsekwencję. Na koniec mojego grania w tej edycji dam wam trochę wskazówek:

Eldae--- na bank niewinny, dlatego że głosował na niego Strunn który okazał sie mafią

Dazzy i Ponury -- myślę że to wśród nich jest zdrajca, przypatrzcie się im dokładnie po mojej śmierci.


Hasteman przypominał sobie wiersze z młodości, uczyła go babka, polka z pochodzenia, wiersz brzmiał tak:

"Lecz zaklinam - niech żywi nie tracą nadziei
I przed narodem niosą oświaty kaganiec;
A kiedy trzeba - na śmierć idą po kolei,
Jak kamienie przez Boga rzucane na szaniec".

Teraz te słowa zyskały nowe znaczenie, pogodził się ze śmiercią, trapiło go tylko to że prawdziwy zdrajca ciągle jest bezkarny....


********************

Lincz ---------------> Ponury

No to tak jakby tyle odemnie =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zatem Ja mam zamiar zginac zabijajac zdrajce ! ale moze to nie jest zdrajca i nie dorzyje zabicia zdrajcy ? ja życze przedewszystkim żeby Eldae przerzył/a bo to jej(jego ? ) 1 edycja

***********************

lincz -- Andrij

************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 20:13, Daniel DazZy napisał:

Shudo - Nasz katani wyrażnie powiedzial; że mnie sprawdził i jestem niewinny :)


A jaką masz pewność że to właśnie on był katanim? =p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 20:38, Daniel DazZy napisał:

nie oszukuj się on BYL katanim



Ale jakie masz na to dowody? Mówił że przez dwa dni mafia mu nic nie zrobi i co? Jakoś go już nie ma wśród nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się